For marketing, sponsorship & live-entertainment teams
Working with audiences like these?
This ranking is built on Rascasse audience intelligence — behavioural signals on 500,000+ brands, teams, artists and topics across 30+ markets. See what teams like yours do with it:
Trusted by teams at Volkswagen · DFB · Sony Music · Red Bull · Infront
Hoe u deze lijst leest
Rang
Positie in de Top 100, gesorteerd op doelgroepomvang van groot naar klein. Wekelijks bijgewerkt.
Doelgroepomvang
Geschat aantal unieke personen in Mexico dat actief betrokken is bij deze doelgroep, afgeleid uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen.
Landaandeel
Aandeel van de wereldwijde doelgroep dat in Mexico actief is. Een hogere waarde betekent dat de doelgroep hier lokaal sterker geconcentreerd is.
Gem. leeftijd
Gemiddelde leeftijd in jaren van de personen die in Mexico betrokken zijn bij deze doelgroep, afgeleid uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen. Een streepje betekent dat er nog geen demografische gegevens beschikbaar zijn.
Aandeel vrouwen
Aandeel vrouwen onder de personen die in Mexico betrokken zijn bij deze doelgroep. 50% is evenwichtig verdeeld; hogere waarden duiden op een vrouwelijk overwicht, lagere op een mannelijk.
Ranglijst
| Rang | Doelgroep | Doelgroepomvang | Landaandeel | Gem. leeftijd | Aandeel vrouwen | Subtype |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 51 | WWeb page | 3.3M | 2.9% | 30.5 | 49.8% | |
| 52 | GGeek | 3.2M | 5.6% | 27.7 | 38.5% | |
| 53 | WWireless | 3.2M | 2.3% | 34.1 | 41.6% | |
| 54 | CComputing | 3.2M | 2.6% | 34.6 | 41.8% | |
| 55 | VVoice over IP | 3.2M | 4.1% | 36.2 | 55.9% | |
| 56 | SSatellite television | 3.1M | 3.0% | 33.0 | 42.1% | |
| 57 | PProgramming language | 3.1M | 2.1% | 31.6 | 45.7% | |
| 58 | IIPTV | 3M | 3.5% | 31.1 | 33.3% | |
| 59 | WWeb browser | 3M | 2.5% | 31.9 | 45.1% | |
| 60 | IInternet television | 2.9M | 2.8% | 36.4 | 48.8% | |
| 61 | DDigital audio | 2.9M | 3.2% | 33.5 | 38.5% | |
| 62 | ZZoom (TV channel) | 2.9M | 3.8% | 31.7 | 49.1% | |
| 63 | GGadget | 2.8M | 2.0% | 33.6 | 41.0% | |
| 64 | FFreeware | 2.8M | 2.0% | 30.0 | 51.9% | |
| 65 | OOnline chat | 2.8M | 2.1% | 32.3 | 45.3% | |
| 66 | CComputer processors | 2.7M | 2.0% | 33.5 | 39.2% | |
| 67 | VVirtual reality | 2.7M | 3.0% | 32.3 | 41.4% | |
| 68 | OOffice 365 | 2.7M | 2.4% | 29.5 | 43.4% | Software |
| 69 | TTelevision set | 2.7M | 5.3% | 34.0 | 47.7% | |
| 70 | LLinux | 2.6M | 2.3% | 32.0 | 48.0% | |
| 71 | TTelephone | 2.6M | 1.9% | 34.3 | 49.7% | |
| 72 | CComputer file | 2.6M | 4.6% | 30.4 | 50.1% | |
| 73 | WWeb 2.0 | 2.5M | 2.9% | 30.3 | 50.0% | |
| 74 | XXiaomi | 2.5M | 3.2% | 32.9 | 39.4% | Computer / hardware |
| 75 | DDomain name | 2.5M | 2.8% | 30.5 | 52.6% |
Wilt u het volledige beeld van een van deze doelgroepen?
Open een willekeurig profiel voor psychografie, belangrijkste regio's, verwante affiniteiten en demografische verdelingen — allemaal afgeleid uit dezelfde geanonimiseerde signalen.
Veelgestelde vragen
Hoe komt deze lijst van de populairste technologie & elektronica-doelgroepen tot stand?
Rascasse aggregeert geanonimiseerde zoekgedragsignalen die in Mexico zijn verzameld en rangschikt alle technologie & elektronica-doelgroepen op geschatte doelgroepomvang. Alleen vermeldingen met ten minste 5 gemeten entiteiten worden opgenomen.
Hoe vaak wordt de lijst bijgewerkt?
De ranglijst wordt wekelijks opnieuw berekend op basis van de meest recente zoekgedragsdata en als statische pagina opnieuw gepubliceerd.
Welke technologie & elektronica-doelgroepen hebben in Mexico het grootste bereik?
Communication voert momenteel de lijst aan met een geschatte doelgroepomvang van 10M personen in Mexico.