Een dataprofiel van de mensen die Boutiques in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Boutiques heeft een geschatte doelgroep van 12,159,596 personen in India.
De gemiddelde Boutiques-fan in India is 33.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Tamil Nadu.
De doelgroep is geconcentreerd in Tamil Nadu, Maharashtra, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Shalwar kameez, Mehndi, Gown, met de sterkste overindexering op Shalwar kameez (1.91× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Boutiques-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Creativity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Boutiques-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.6 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Shalwar kameez.
De kerncijfers die het Boutiques-profiel in India kenmerken.
42.3% is vrouw, 57.7% is man, gemiddelde leeftijd 33.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 42.3% |
| Man | 57.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 12,159,596 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Boutiques-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 17.0% |
| Italy | 5.3% |
| Japan | 5.2% |
Waar de Boutiques-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Punjab (region) | ~400K | 2.35× | |
| 02 | Kerala | ~300K | 1.70× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~400K | 1.52× | |
| 04 | Mizoram | ~10K | 1.48× | |
| 05 | Telangana | ~300K | 1.44× | |
| 06 | Andhra Pradesh | ~200K | 1.41× | |
| 07 | Goa | ~20K | 1.28× | |
| 08 | Karnataka | ~400K | 1.26× | |
| 09 | Nagaland | ~9K | 1.09× | |
| 10 | Manipur | ~20K | 1.04× | |
| 11 | Haryana | ~200K | 1.03× | |
| 12 | Arunachal Pradesh | ~7K | 1.00× | |
| 13 | Assam | ~100K | 0.96× | |
| 14 | Sikkim | ~5K | 0.90× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~50K | 0.89× | |
| 16 | Uttarakhand | ~50K | 0.83× | |
| 17 | Meghalaya | ~10K | 0.83× | |
| 18 | Himachal Pradesh | ~40K | 0.81× | |
| 19 | Rajasthan | ~200K | 0.77× | |
| 20 | Chhattisgarh | ~60K | 0.76× | |
| 21 | Tripura | ~10K | 0.76× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~200K | 0.75× | |
| 23 | Gujarat | ~200K | 0.70× | |
| 24 | Maharashtra | ~400K | 0.67× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.67× | |
| 26 | Jharkhand | ~70K | 0.67× | |
| 27 | West Bengal | ~200K | 0.60× | |
| 28 | Odisha | ~80K | 0.60× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.43× |
De sterkste cross-interesses van de Boutiques-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Mirraw | Fashion & Accessoires | 2.78× | ||
| 02 | Jamdani | Fashion & Accessoires | 2.27× | ||
| 03 | Mehndi Designs | Beauty & Wellness | 2.26× | ||
| 04 | Stayfree | Beauty & Wellness | 2.05× | ||
| 05 | Surf Excel | Home & Garden | 2.00× | ||
| 06 | Bandhani | Fashion & Accessoires | 1.93× | ||
| 07 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.91× | ||
| 08 | Zari | Movies & TV | 1.84× | ||
| 09 | Horlicks | Food & Beverages | 1.71× | ||
| 10 | Tussar silk | Fashion & Accessoires | 1.68× | ||
| 11 | Pink Friday | Topic | 1.64× | ||
| 12 | Chiffon (fabric) | Fashion & Accessoires | 1.63× | ||
| 13 | Salwar (Punjabi) Suit | Fashion & Accessoires | 1.61× | ||
| 14 | Hopscotch | Kids & Family | 1.61× | ||
| 15 | Mehndi | Fashion & Accessoires | 1.56× | ||
| 16 | Kalamkari | Home & Garden | 1.55× | ||
| 17 | Gown | Fashion & Accessoires | 1.53× | ||
| 18 | Henna | Home & Garden | 1.53× | ||
| 19 | Best Friends Forever (TV series) | Movies & TV | 1.51× | ||
| 20 | Kurti top | Fashion & Accessoires | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.94× | |
| Creativity | OPEN | 0.86× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.85× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.44× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.50× | |
| Career Orientation | POWER | 0.54× |
Boutiques heeft een geschatte doelgroep van 12,159,596 personen in India, geconcentreerd in Tamil Nadu en Maharashtra.
42.3% van de Boutiques-fans is vrouw, 57.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar.
Boutiques-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Shalwar kameez (1.91×), Mehndi (1.56×) en Gown (1.53×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Boutiques-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Tamil Nadu (bereik ~400K), Maharashtra (bereik ~400K) en Uttar Pradesh (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Boutiques zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Mehndi (1.56×), Gown (1.53×), Kalamkari (1.55×) en Salwar (Punjabi) Suit (1.61×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Boutiques zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.