Een dataprofiel van de mensen die Camping in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Camping heeft een geschatte doelgroep van 6,990,348 personen in India.
De gemiddelde Camping-fan in India is 33.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Bride and Groom, Engagement ring, Wedding videography, met de sterkste overindexering op Bride and Groom (1.8× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Camping-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Travelling, Risk Appetite.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Camping-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.3 jaar oud, met uitgesproken Travelling-tendensen en een duidelijke affiniteit met Bride and Groom.
De kerncijfers die het Camping-profiel in India kenmerken.
22.0% is vrouw, 78.0% is man, gemiddelde leeftijd 33.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 22.0% |
| Man | 78.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,990,348 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 29% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Camping-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.5% |
| Japan | 6.4% |
| United Kingdom | 4.9% |
Waar de Camping-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Uttarakhand | ~80K | 2.36× | |
| 02 | Meghalaya | ~10K | 1.85× | |
| 03 | Himachal Pradesh | ~40K | 1.62× | |
| 04 | Nagaland | ~7K | 1.38× | |
| 05 | Arunachal Pradesh | ~6K | 1.37× | |
| 06 | Maharashtra | ~500K | 1.34× | |
| 07 | Manipur | ~10K | 1.12× | |
| 08 | Tripura | ~10K | 1.07× | |
| 09 | Goa | ~8K | 1.04× | |
| 10 | Assam | ~70K | 1.03× | |
| 11 | Sikkim | ~3K | 1.02× | |
| 12 | Mizoram | ~5K | 1.01× | |
| 13 | Karnataka | ~200K | 0.89× | |
| 14 | West Bengal | ~200K | 0.85× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~30K | 0.81× | |
| 16 | Chhattisgarh | ~40K | 0.79× | |
| 17 | Telangana | ~70K | 0.73× | |
| 18 | Haryana | ~70K | 0.73× | |
| 19 | Punjab (region) | ~70K | 0.72× | |
| 20 | Odisha | ~50K | 0.70× | |
| 21 | Gujarat | ~100K | 0.68× | |
| 22 | Jharkhand | ~40K | 0.66× | |
| 23 | Rajasthan | ~100K | 0.63× | |
| 24 | Madhya Pradesh | ~80K | 0.63× | |
| 25 | Andhra Pradesh | ~50K | 0.61× | |
| 26 | Tamil Nadu | ~100K | 0.60× | |
| 27 | Kerala | ~60K | 0.60× | |
| 28 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.55× | |
| 29 | Bihar | ~70K | 0.48× |
De sterkste cross-interesses van de Camping-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Punjabi culture | Politics & Society | 2.84× | ||
| 02 | Babbu Maan | Music & Radio | 2.82× | ||
| 03 | Bhagwant Mann | Politics & Society | 2.56× | ||
| 04 | Latest Punjabi Videos | Internet & Social Media | 2.54× | ||
| 05 | Jaswinder Bhalla | Movies & TV | 2.27× | ||
| 06 | Yograj Singh | Politics & Society | 2.26× | ||
| 07 | Jim Corbett | Politics & Society | 2.09× | ||
| 08 | Brides (magazine) | Fashion & Accessoires | 2.05× | ||
| 09 | JagBani | News | 2.01× | ||
| 10 | Dairy cattle | Pets & Animals | 2.00× | ||
| 11 | McLeod Ganj | Person | 1.93× | ||
| 12 | Poultry farming | Politics & Society | 1.85× | ||
| 13 | Bride and Groom | Home & Garden | 1.80× | ||
| 14 | Wedding planner | Kids & Family | 1.72× | ||
| 15 | Pencil | Home & Garden | 1.68× | ||
| 16 | Wedding videography | Kids & Family | 1.64× | ||
| 17 | Engagement | Kids & Family | 1.63× | ||
| 18 | Engagement ring | Fashion & Accessoires | 1.61× | ||
| 19 | Malt whisky | Food & Beverages | 1.56× | ||
| 20 | Outdoor enthusiast | Sports | 1.54× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Travelling | THRILL | 1.05× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.04× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.01× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.81× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.86× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.86× |
Camping heeft een geschatte doelgroep van 6,990,348 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
22.0% van de Camping-fans is vrouw, 78.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.3 jaar.
Camping-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Bride and Groom (1.8×), Engagement ring (1.61×) en Wedding videography (1.64×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Camping-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~500K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Camping zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Engagement ring (1.61×), Wedding videography (1.64×), Engagement (1.63×) en Dairy cattle (2×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Camping zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.