Een dataprofiel van de mensen die Cats in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Cats heeft een geschatte doelgroep van 8,712,513 personen in India.
De gemiddelde Cats-fan in India is 34.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, West Bengal.
Demografisch is de Cats-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Pet Ownership, Extroversion.
De kerncijfers die het Cats-profiel in India kenmerken.
25.2% is vrouw, 74.8% is man, gemiddelde leeftijd 34.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 25.2% |
| Man | 74.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,712,513 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 14% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Cats-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.0% |
| United Kingdom | 5.0% |
| Japan | 4.8% |
Waar de Cats-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tripura | ~20K | 1.66× | |
| 02 | Kerala | ~200K | 1.44× | |
| 03 | Bihar | ~200K | 1.27× | |
| 04 | West Bengal | ~300K | 1.23× | |
| 05 | Assam | ~100K | 1.20× | |
| 06 | Uttar Pradesh | ~500K | 1.16× | |
| 07 | Manipur | ~10K | 1.16× | |
| 08 | Gujarat | ~300K | 1.14× | |
| 09 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.13× | |
| 10 | Maharashtra | ~500K | 1.10× | |
| 11 | Mizoram | ~7K | 1.10× | |
| 12 | Odisha | ~100K | 1.06× | |
| 13 | Nagaland | ~6K | 1.02× | |
| 14 | Karnataka | ~200K | 0.99× | |
| 15 | Tamil Nadu | ~200K | 0.99× | |
| 16 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.99× | |
| 17 | Goa | ~9K | 0.99× | |
| 18 | Telangana | ~100K | 0.92× | |
| 19 | Punjab (region) | ~100K | 0.86× | |
| 20 | Rajasthan | ~200K | 0.84× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.83× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~90K | 0.81× | |
| 23 | Meghalaya | ~7K | 0.81× | |
| 24 | Jharkhand | ~60K | 0.78× | |
| 25 | Haryana | ~90K | 0.77× | |
| 26 | Uttarakhand | ~30K | 0.77× | |
| 27 | Chhattisgarh | ~40K | 0.73× | |
| 28 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.68× | |
| 29 | Sikkim | ~2K | 0.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Pet Ownership | JOY | 1.95× | |
| Extroversion | THRILL | 1.69× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.30× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.67× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.68× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.81× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Cats zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.