Een dataprofiel van de mensen die Computer security in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Computer security heeft een geschatte doelgroep van 3,934,997 personen in India.
De gemiddelde Computer security-fan in India is 29.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
De kerncijfers die het Computer security-profiel in India kenmerken.
27.9% is vrouw, 72.1% is man, gemiddelde leeftijd 29.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 27.9% |
| Man | 72.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 29.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,934,997 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 49% | |
| 20-29 | 24% | |
| 30-39 | 12% | |
| 40-49 | 8% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Computer security-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.9% |
| Germany | 6.4% |
| United Kingdom | 5.6% |
Waar de Computer security-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Telangana | ~90K | 1.63× | |
| 02 | Andhra Pradesh | ~80K | 1.61× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~100K | 1.55× | |
| 04 | Karnataka | ~100K | 1.34× | |
| 05 | Maharashtra | ~200K | 1.27× | |
| 06 | Sikkim | ~2K | 1.10× | |
| 07 | Jharkhand | ~40K | 1.08× | |
| 08 | Jammu and Kashmir | ~20K | 1.05× | |
| 09 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.05× | |
| 10 | Gujarat | ~100K | 1.01× | |
| 11 | Madhya Pradesh | ~70K | 1.00× | |
| 12 | Nagaland | ~3K | 0.99× | |
| 13 | Mizoram | ~3K | 0.99× | |
| 14 | Uttarakhand | ~20K | 0.97× | |
| 15 | Punjab (region) | ~50K | 0.96× | |
| 16 | Manipur | ~5K | 0.96× | |
| 17 | Meghalaya | ~4K | 0.96× | |
| 18 | Odisha | ~40K | 0.95× | |
| 19 | Goa | ~4K | 0.95× | |
| 20 | Chhattisgarh | ~20K | 0.93× | |
| 21 | Tripura | ~5K | 0.93× | |
| 22 | Kerala | ~50K | 0.92× | |
| 23 | Haryana | ~50K | 0.92× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.92× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.83× | |
| 26 | Assam | ~30K | 0.77× | |
| 27 | Bihar | ~60K | 0.76× | |
| 28 | West Bengal | ~90K | 0.74× | |
| 29 | Rajasthan | ~60K | 0.69× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Computer security zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.