Een dataprofiel van de mensen die Cooking in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Cooking heeft een geschatte doelgroep van 28,298,440 personen in India.
De gemiddelde Cooking-fan in India is 34.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Horlicks, Cottage cheese, Toilet training, met de sterkste overindexering op Horlicks (1.82× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Cooking-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Family Orientation, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 6 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Cooking-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.1 jaar oud, met uitgesproken Family Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Horlicks.
De kerncijfers die het Cooking-profiel in India kenmerken.
30.5% is vrouw, 69.5% is man, gemiddelde leeftijd 34.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 30.5% |
| Man | 69.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 28,298,440 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 26% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 21% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Cooking-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.2% |
| Japan | 4.6% |
| Italy | 4.6% |
Waar de Cooking-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Nagaland | ~40K | 1.82× | |
| 02 | Assam | ~400K | 1.27× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~800K | 1.23× | |
| 04 | Tripura | ~50K | 1.18× | |
| 05 | Karnataka | ~800K | 1.17× | |
| 06 | Andhra Pradesh | ~400K | 1.13× | |
| 07 | Telangana | ~400K | 1.10× | |
| 08 | Goa | ~30K | 1.10× | |
| 09 | Kerala | ~500K | 1.09× | |
| 10 | West Bengal | ~900K | 1.06× | |
| 11 | Odisha | ~300K | 1.00× | |
| 12 | Jharkhand | ~200K | 1.00× | |
| 13 | Manipur | ~30K | 0.96× | |
| 14 | Arunachal Pradesh | ~20K | 0.96× | |
| 15 | Sikkim | ~10K | 0.96× | |
| 16 | Meghalaya | ~30K | 0.95× | |
| 17 | Bihar | ~500K | 0.94× | |
| 18 | Madhya Pradesh | ~500K | 0.92× | |
| 19 | Chhattisgarh | ~200K | 0.92× | |
| 20 | Maharashtra | ~1.5M | 0.90× | |
| 21 | Uttarakhand | ~100K | 0.88× | |
| 22 | Uttar Pradesh | ~1M | 0.87× | |
| 23 | Gujarat | ~700K | 0.86× | |
| 24 | Punjab (region) | ~300K | 0.85× | |
| 25 | Himachal Pradesh | ~100K | 0.85× | |
| 26 | Mizoram | ~20K | 0.81× | |
| 27 | Haryana | ~300K | 0.79× | |
| 28 | Rajasthan | ~500K | 0.76× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~90K | 0.71× |
De sterkste cross-interesses van de Cooking-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Barilla | Food & Beverages | 2.34× | ||
| 02 | Kimchi | Food & Beverages | 1.89× | ||
| 03 | Horlicks | Food & Beverages | 1.82× | ||
| 04 | Toilet training | Kids & Family | 1.82× | ||
| 05 | Big Little Lies (TV series) | Movies & TV | 1.69× | ||
| 06 | Cottage cheese | Food & Beverages | 1.57× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Family Orientation | CONSERVATISM | 0.84× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.75× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.74× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.44× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.49× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.50× |
Cooking heeft een geschatte doelgroep van 28,298,440 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
30.5% van de Cooking-fans is vrouw, 69.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.1 jaar.
Cooking-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Horlicks (1.82×), Cottage cheese (1.57×) en Toilet training (1.82×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Cooking-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~1.5M), Uttar Pradesh (bereik ~1M) en West Bengal (bereik ~900K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Cooking zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Cottage cheese (1.57×), Toilet training (1.82×), Kimchi (1.89×) en Big Little Lies (TV series) (1.69×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Cooking zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.