Een dataprofiel van de mensen die Energy in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Energy heeft een geschatte doelgroep van 12,489,778 personen in India.
De gemiddelde Energy-fan in India is 32.8 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Finger food, Oneindia Tamil, Chemical substance, met de sterkste overindexering op Finger food (2.44× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Energy-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.8 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Patriotism.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Energy-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.8 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Finger food.
De kerncijfers die het Energy-profiel in India kenmerken.
28.2% is vrouw, 71.8% is man, gemiddelde leeftijd 32.8.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 28.2% |
| Man | 71.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.8 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 12,489,778 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Energy-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.7% |
| United Kingdom | 5.4% |
| Brazil | 5.3% |
Waar de Energy-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Bihar | ~300K | 1.43× | |
| 02 | Madhya Pradesh | ~300K | 1.37× | |
| 03 | Maharashtra | ~800K | 1.36× | |
| 04 | Jharkhand | ~100K | 1.30× | |
| 05 | Chhattisgarh | ~100K | 1.28× | |
| 06 | Odisha | ~200K | 1.18× | |
| 07 | Rajasthan | ~300K | 1.15× | |
| 08 | Uttar Pradesh | ~700K | 1.14× | |
| 09 | Uttarakhand | ~70K | 1.14× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~200K | 1.09× | |
| 11 | Tamil Nadu | ~300K | 1.08× | |
| 12 | Assam | ~100K | 1.06× | |
| 13 | Himachal Pradesh | ~50K | 1.06× | |
| 14 | Tripura | ~20K | 0.99× | |
| 15 | Punjab (region) | ~200K | 0.97× | |
| 16 | Arunachal Pradesh | ~7K | 0.94× | |
| 17 | West Bengal | ~400K | 0.93× | |
| 18 | Karnataka | ~300K | 0.93× | |
| 19 | Gujarat | ~300K | 0.92× | |
| 20 | Telangana | ~200K | 0.92× | |
| 21 | Haryana | ~100K | 0.92× | |
| 22 | Goa | ~10K | 0.88× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~50K | 0.87× | |
| 24 | Manipur | ~10K | 0.85× | |
| 25 | Meghalaya | ~10K | 0.84× | |
| 26 | Sikkim | ~5K | 0.84× | |
| 27 | Nagaland | ~7K | 0.82× | |
| 28 | Mizoram | ~7K | 0.76× | |
| 29 | Kerala | ~100K | 0.68× |
De sterkste cross-interesses van de Energy-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ExxonMobil | Cars & Mobility | 3.34× | ||
| 02 | Wild fisheries | Travel & Leisure | 2.75× | ||
| 03 | Spearfishing | Sports | 2.50× | ||
| 04 | Finger food | Food & Beverages | 2.44× | ||
| 05 | Energy industry | Business & Career | 2.19× | ||
| 06 | Oneindia Tamil | News | 1.92× | ||
| 07 | Tamil literature | Literature | 1.89× | ||
| 08 | Angela White (athlete) | Movies & TV | 1.78× | ||
| 09 | Schneider Electric | Technology & Electronics | 1.76× | ||
| 10 | Sink | Home & Garden | 1.73× | ||
| 11 | Pilgrim | Fashion & Accessoires | 1.71× | ||
| 12 | Chemical substance | Business & Career | 1.70× | ||
| 13 | Obituary | Literature | 1.62× | ||
| 14 | Radha Krishna | Movies & TV | 1.61× | ||
| 15 | Wind turbine | Home & Garden | 1.59× | ||
| 16 | Broom | Home & Garden | 1.55× | ||
| 17 | Neem Karoli Baba | Politics & Society | 1.55× | ||
| 18 | Snapped | Movies & TV | 1.54× | ||
| 19 | Dinamalar | News | 1.52× | ||
| 20 | Stove | Home & Garden | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.07× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.06× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.05× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.63× | |
| Extroversion | THRILL | 0.66× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.69× |
Energy heeft een geschatte doelgroep van 12,489,778 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
28.2% van de Energy-fans is vrouw, 71.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.8 jaar.
Energy-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Finger food (2.44×), Oneindia Tamil (1.92×) en Chemical substance (1.7×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Energy-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~800K), Uttar Pradesh (bereik ~700K) en West Bengal (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Energy zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Oneindia Tamil (1.92×), Chemical substance (1.7×), Sink (1.73×) en Wind turbine (1.59×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Energy zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.