Een dataprofiel van de mensen die Filmmaking in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Filmmaking heeft een geschatte doelgroep van 22,997,831 personen in India.
De gemiddelde Filmmaking-fan in India is 32.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
De kerncijfers die het Filmmaking-profiel in India kenmerken.
23.2% is vrouw, 76.8% is man, gemiddelde leeftijd 32.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 23.2% |
| Man | 76.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 22,997,831 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 32% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Filmmaking-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.9% |
| India | 7.2% |
| Italy | 4.6% |
Waar de Filmmaking-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maharashtra | ~1.5M | 1.29× | |
| 02 | Telangana | ~400K | 1.27× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~700K | 1.26× | |
| 04 | Sikkim | ~10K | 1.11× | |
| 05 | Assam | ~300K | 1.10× | |
| 06 | Uttarakhand | ~100K | 1.07× | |
| 07 | Kerala | ~400K | 1.03× | |
| 08 | Meghalaya | ~20K | 1.03× | |
| 09 | Gujarat | ~700K | 1.02× | |
| 10 | Goa | ~20K | 1.02× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~10K | 1.02× | |
| 12 | Nagaland | ~20K | 1.01× | |
| 13 | Mizoram | ~20K | 1.01× | |
| 14 | Manipur | ~30K | 1.00× | |
| 15 | Andhra Pradesh | ~300K | 0.99× | |
| 16 | Chhattisgarh | ~100K | 0.97× | |
| 17 | Tripura | ~30K | 0.97× | |
| 18 | West Bengal | ~700K | 0.95× | |
| 19 | Jharkhand | ~200K | 0.92× | |
| 20 | Bihar | ~400K | 0.91× | |
| 21 | Punjab (region) | ~300K | 0.90× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~400K | 0.89× | |
| 23 | Odisha | ~200K | 0.89× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~80K | 0.89× | |
| 25 | Karnataka | ~500K | 0.85× | |
| 26 | Jammu and Kashmir | ~90K | 0.84× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~900K | 0.82× | |
| 28 | Rajasthan | ~400K | 0.79× | |
| 29 | Haryana | ~200K | 0.79× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Filmmaking zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.