Een dataprofiel van de mensen die Higher education in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Higher education heeft een geschatte doelgroep van 18,209,888 personen in India.
De gemiddelde Higher education-fan in India is 31.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Madhya Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Madhya Pradesh, Haryana, Chhattisgarh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren University, College, Nursing, met de sterkste overindexering op University (2× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Higher education-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Higher education-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.2 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met University.
De kerncijfers die het Higher education-profiel in India kenmerken.
25.7% is vrouw, 74.3% is man, gemiddelde leeftijd 31.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 25.7% |
| Man | 74.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 18,209,888 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 39% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Higher education-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.1% |
| Brazil | 5.3% |
| India | 4.3% |
Waar de Higher education-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Madhya Pradesh | ~5.5M | 15.45× | |
| 02 | Chhattisgarh | ~300K | 2.47× | |
| 03 | Haryana | ~500K | 2.13× | |
| 04 | Tripura | ~50K | 2.02× | |
| 05 | Sikkim | ~7K | 0.92× | |
| 06 | Mizoram | ~10K | 0.86× | |
| 07 | Arunachal Pradesh | ~9K | 0.84× | |
| 08 | Nagaland | ~10K | 0.82× | |
| 09 | Himachal Pradesh | ~60K | 0.81× | |
| 10 | Manipur | ~20K | 0.81× | |
| 11 | Meghalaya | ~10K | 0.77× | |
| 12 | Goa | ~10K | 0.77× | |
| 13 | Uttarakhand | ~40K | 0.50× | |
| 14 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.50× | |
| 15 | Odisha | ~90K | 0.46× | |
| 16 | Jharkhand | ~70K | 0.46× | |
| 17 | Assam | ~80K | 0.42× | |
| 18 | Punjab (region) | ~90K | 0.37× | |
| 19 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.35× | |
| 20 | Rajasthan | ~100K | 0.31× | |
| 21 | Bihar | ~100K | 0.31× | |
| 22 | Kerala | ~80K | 0.31× | |
| 23 | Telangana | ~80K | 0.29× | |
| 24 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.28× | |
| 25 | Gujarat | ~100K | 0.28× | |
| 26 | Tamil Nadu | ~100K | 0.27× | |
| 27 | West Bengal | ~100K | 0.25× | |
| 28 | Karnataka | ~100K | 0.25× | |
| 29 | Maharashtra | ~200K | 0.24× |
De sterkste cross-interesses van de Higher education-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Development studies | Politics & Society | 2.22× | ||
| 02 | Graduate school | Business & Career | 2.02× | ||
| 03 | University | Business & Career | 2.00× | ||
| 04 | College | Business & Career | 1.96× | ||
| 05 | Skins (UK TV series) | Movies & TV | 1.88× | ||
| 06 | Online degree | Business & Career | 1.84× | ||
| 07 | Broadcast engineering | Business & Career | 1.81× | ||
| 08 | Liberal arts education | Business & Career | 1.71× | ||
| 09 | Private university | Business & Career | 1.66× | ||
| 10 | Hospitality management studies | Business & Career | 1.64× | ||
| 11 | Nursing | Business & Career | 1.62× | ||
| 12 | Academic degree | Business & Career | 1.56× | ||
| 13 | Bachelor of Technology | Business & Career | 1.56× | ||
| 14 | Retail banking | Business & Career | 1.55× | ||
| 15 | Jalandhar | Travel & Leisure | 1.55× | ||
| 16 | BYJU's | Business & Career | 1.52× | ||
| 17 | Vocational education | Business & Career | 1.51× | ||
| 18 | Equity loan | Business & Career | 1.51× | ||
| 19 | Mortgage loans | Business & Career | 1.50× | ||
| 20 | Secondary education | Kids & Family | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 1.17× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.03× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.02× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.78× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.79× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.82× |
Higher education heeft een geschatte doelgroep van 18,209,888 personen in India, geconcentreerd in Madhya Pradesh en Haryana.
25.7% van de Higher education-fans is vrouw, 74.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.2 jaar.
Higher education-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor University (2×), College (1.96×) en Nursing (1.62×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Higher education-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Madhya Pradesh (bereik ~5.5M), Haryana (bereik ~500K) en Chhattisgarh (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Higher education zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op College (1.96×), Nursing (1.62×), Mortgage loans (1.5×) en Retail banking (1.55×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Higher education zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.