Een dataprofiel van de mensen die Knitting in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Knitting heeft een geschatte doelgroep van 3,949,053 personen in India.
De gemiddelde Knitting-fan in India is 32.5 jaar oud, overwegend vrouwelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Yarn, Crochet, Knitting needle, met de sterkste overindexering op Yarn (6.52× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Knitting-doelgroep overwegend vrouwelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Extroversion.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Knitting-fan in India is overwegend vrouwelijk, ongeveer 32.5 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Yarn.
De kerncijfers die het Knitting-profiel in India kenmerken.
57.1% is vrouw, 42.9% is man, gemiddelde leeftijd 32.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 57.1% |
| Man | 42.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,949,053 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Knitting-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 15.2% |
| Japan | 7.5% |
| Brazil | 6.8% |
Waar de Knitting-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Manipur | ~8K | 1.59× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~100K | 1.36× | |
| 03 | Nagaland | ~4K | 1.36× | |
| 04 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.34× | |
| 05 | Meghalaya | ~5K | 1.20× | |
| 06 | Mizoram | ~3K | 1.13× | |
| 07 | Punjab (region) | ~60K | 1.10× | |
| 08 | Tripura | ~6K | 1.07× | |
| 09 | Jammu and Kashmir | ~20K | 1.06× | |
| 10 | Assam | ~40K | 1.04× | |
| 11 | Sikkim | ~2K | 1.04× | |
| 12 | Karnataka | ~100K | 1.03× | |
| 13 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.99× | |
| 14 | Uttarakhand | ~20K | 0.95× | |
| 15 | Telangana | ~50K | 0.94× | |
| 16 | Maharashtra | ~200K | 0.93× | |
| 17 | Kerala | ~50K | 0.92× | |
| 18 | Goa | ~4K | 0.92× | |
| 19 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.87× | |
| 20 | Haryana | ~40K | 0.84× | |
| 21 | Gujarat | ~90K | 0.81× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.81× | |
| 23 | Chhattisgarh | ~20K | 0.75× | |
| 24 | Jharkhand | ~30K | 0.74× | |
| 25 | Madhya Pradesh | ~50K | 0.69× | |
| 26 | West Bengal | ~80K | 0.67× | |
| 27 | Rajasthan | ~60K | 0.67× | |
| 28 | Odisha | ~30K | 0.64× | |
| 29 | Bihar | ~50K | 0.60× |
De sterkste cross-interesses van de Knitting-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Needlework | Home & Garden | 14.36× | ||
| 02 | Crochet | Home & Garden | 7.15× | ||
| 03 | Knitting needle | Fashion & Accessoires | 6.97× | ||
| 04 | Yarn | Fashion & Accessoires | 6.52× | ||
| 05 | Pattern (sewing) | Home & Garden | 4.36× | ||
| 06 | Kalamkari | Home & Garden | 3.62× | ||
| 07 | Kinesiology | Health | 3.42× | ||
| 08 | Cross-stitch | Home & Garden | 3.29× | ||
| 09 | Stove | Home & Garden | 3.14× | ||
| 10 | Wedding reception | Kids & Family | 2.83× | ||
| 11 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 2.47× | ||
| 12 | Rajasthan Royals | Sports | 2.46× | ||
| 13 | Bhojpuri language | Politics & Society | 2.19× | ||
| 14 | Expensive Taste | Business & Career | 2.16× | ||
| 15 | Pakistan | Travel & Leisure | 1.95× | ||
| 16 | New Delhi | Travel & Leisure | 1.88× | ||
| 17 | Indo-Aryan languages | Politics & Society | 1.86× | ||
| 18 | Aaj Tak | Movies & TV | 1.74× | ||
| 19 | Sari | Fashion & Accessoires | 1.73× | ||
| 20 | Outdoor recreation | Sports | 1.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.71× | |
| Extroversion | THRILL | 1.64× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 1.61× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.56× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.65× | |
| Career Orientation | POWER | 0.65× |
Knitting heeft een geschatte doelgroep van 3,949,053 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
57.1% van de Knitting-fans is vrouw, 42.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.5 jaar.
Knitting-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Yarn (6.52×), Crochet (7.15×) en Knitting needle (6.97×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Knitting-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~200K), Maharashtra (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Knitting zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Crochet (7.15×), Knitting needle (6.97×), Rajasthan Royals (2.46×) en Needlework (14.36×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Knitting zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.