Een dataprofiel van de mensen die Logistics in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Logistics heeft een geschatte doelgroep van 3,490,354 personen in India.
De gemiddelde Logistics-fan in India is 33.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Tamil Nadu, Kerala.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Freight transport, Transport, Haul truck, met de sterkste overindexering op Freight transport (6.55× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Logistics-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Extroversion, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Logistics-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.2 jaar oud, met uitgesproken Extroversion-tendensen en een duidelijke affiniteit met Freight transport.
De kerncijfers die het Logistics-profiel in India kenmerken.
18.2% is vrouw, 81.8% is man, gemiddelde leeftijd 33.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.2% |
| Man | 81.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,490,354 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Logistics-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.6% |
| Germany | 4.2% |
| Brazil | 4.0% |
Waar de Logistics-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~100K | 2.84× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~200K | 2.16× | |
| 03 | Maharashtra | ~300K | 1.45× | |
| 04 | Karnataka | ~100K | 1.34× | |
| 05 | Telangana | ~60K | 1.27× | |
| 06 | Haryana | ~60K | 1.26× | |
| 07 | Gujarat | ~100K | 1.17× | |
| 08 | Punjab (region) | ~50K | 1.15× | |
| 09 | Andhra Pradesh | ~50K | 1.13× | |
| 10 | Goa | ~4K | 1.05× | |
| 11 | Nagaland | ~2K | 0.96× | |
| 12 | Madhya Pradesh | ~60K | 0.95× | |
| 13 | Uttarakhand | ~20K | 0.95× | |
| 14 | Sikkim | ~1K | 0.92× | |
| 15 | Meghalaya | ~3K | 0.89× | |
| 16 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.87× | |
| 17 | Chhattisgarh | ~20K | 0.84× | |
| 18 | Mizoram | ~2K | 0.84× | |
| 19 | Manipur | ~4K | 0.82× | |
| 20 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.81× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.81× | |
| 22 | West Bengal | ~80K | 0.77× | |
| 23 | Rajasthan | ~60K | 0.75× | |
| 24 | Jharkhand | ~20K | 0.75× | |
| 25 | Tripura | ~4K | 0.74× | |
| 26 | Odisha | ~30K | 0.73× | |
| 27 | Assam | ~20K | 0.71× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.69× | |
| 29 | Bihar | ~40K | 0.54× |
De sterkste cross-interesses van de Logistics-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Haul truck | Cars & Mobility | 8.76× | ||
| 02 | Truck classification | Topic | 8.72× | ||
| 03 | Box truck | Cars & Mobility | 8.59× | ||
| 04 | Forklift truck | Cars & Mobility | 8.37× | ||
| 05 | Light commercial vehicle | Cars & Mobility | 8.20× | ||
| 06 | Dump truck | Cars & Mobility | 8.07× | ||
| 07 | Semi-trailer truck | Cars & Mobility | 7.71× | ||
| 08 | Freight transport | Cars & Mobility | 6.55× | ||
| 09 | Fleet vehicle | Cars & Mobility | 6.47× | ||
| 10 | Commercial vehicle | Cars & Mobility | 5.86× | ||
| 11 | Road transport | Cars & Mobility | 5.82× | ||
| 12 | Warehouse | Shopping | 5.19× | ||
| 13 | Supply chain | Business & Career | 4.15× | ||
| 14 | Transport | Cars & Mobility | 3.44× | ||
| 15 | Dairy farming | Food & Beverages | 3.15× | ||
| 16 | Heavy equipment | Home & Garden | 2.85× | ||
| 17 | Food industry | Food & Beverages | 2.26× | ||
| 18 | Crop | Home & Garden | 2.04× | ||
| 19 | Manufacturing | Business & Career | 1.57× | ||
| 20 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.33× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.30× | |
| Career Orientation | POWER | 1.29× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.94× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.95× | |
| Indulgence | JOY | 0.97× |
Logistics heeft een geschatte doelgroep van 3,490,354 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Tamil Nadu.
18.2% van de Logistics-fans is vrouw, 81.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.2 jaar.
Logistics-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Freight transport (6.55×), Transport (3.44×) en Haul truck (8.76×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Logistics-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Tamil Nadu (bereik ~200K) en Kerala (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Logistics zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Transport (3.44×), Haul truck (8.76×), Supply chain (4.15×) en Dump truck (8.07×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Logistics zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.