Een dataprofiel van de mensen die Mechanical engineering in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Mechanical engineering heeft een geschatte doelgroep van 5,053,280 personen in India.
De gemiddelde Mechanical engineering-fan in India is 32.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Development studies, Cars (film), Manufacturing, met de sterkste overindexering op Development studies (5.09× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Mechanical engineering-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als DIY Mentality, Need for Security.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Mechanical engineering-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.1 jaar oud, met uitgesproken DIY Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met Development studies.
De kerncijfers die het Mechanical engineering-profiel in India kenmerken.
16.8% is vrouw, 83.2% is man, gemiddelde leeftijd 32.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 16.8% |
| Man | 83.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,053,280 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 35% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Mechanical engineering-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 17.0% |
| Germany | 6.8% |
| Brazil | 4.3% |
Waar de Mechanical engineering-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maharashtra | ~400K | 1.66× | |
| 02 | Gujarat | ~200K | 1.61× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~200K | 1.60× | |
| 04 | Jharkhand | ~60K | 1.43× | |
| 05 | Andhra Pradesh | ~90K | 1.41× | |
| 06 | Kerala | ~100K | 1.26× | |
| 07 | Odisha | ~70K | 1.26× | |
| 08 | Bihar | ~100K | 1.20× | |
| 09 | Karnataka | ~100K | 1.14× | |
| 10 | Madhya Pradesh | ~100K | 1.10× | |
| 11 | Telangana | ~80K | 1.08× | |
| 12 | Goa | ~5K | 1.02× | |
| 13 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.99× | |
| 14 | West Bengal | ~200K | 0.97× | |
| 15 | Chhattisgarh | ~30K | 0.97× | |
| 16 | Haryana | ~60K | 0.94× | |
| 17 | Uttarakhand | ~20K | 0.94× | |
| 18 | Punjab (region) | ~60K | 0.91× | |
| 19 | Sikkim | ~2K | 0.90× | |
| 20 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.87× | |
| 21 | Assam | ~40K | 0.82× | |
| 22 | Nagaland | ~3K | 0.82× | |
| 23 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.82× | |
| 24 | Tripura | ~6K | 0.81× | |
| 25 | Manipur | ~5K | 0.80× | |
| 26 | Mizoram | ~3K | 0.78× | |
| 27 | Meghalaya | ~4K | 0.75× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.67× | |
| 29 | Rajasthan | ~70K | 0.62× |
De sterkste cross-interesses van de Mechanical engineering-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Development studies | Politics & Society | 5.09× | ||
| 02 | Broadcast engineering | Business & Career | 4.57× | ||
| 03 | Industrial engineering | Business & Career | 4.09× | ||
| 04 | BP | Cars & Mobility | 3.75× | ||
| 05 | Machining | Business & Career | 3.57× | ||
| 06 | Welding | Home & Garden | 3.14× | ||
| 07 | Civil engineering | Business & Career | 3.12× | ||
| 08 | Metalworking | Home & Garden | 2.73× | ||
| 09 | Systems engineering | Business & Career | 2.71× | ||
| 10 | Communication studies | Business & Career | 2.68× | ||
| 11 | Agronomy | Home & Garden | 2.27× | ||
| 12 | Tractor | Cars & Mobility | 1.95× | ||
| 13 | Cars (film) | Movies & TV | 1.89× | ||
| 14 | Environmental science | Business & Career | 1.84× | ||
| 15 | Humanities | Politics & Society | 1.81× | ||
| 16 | Political science | Business & Career | 1.79× | ||
| 17 | Manufacturing | Business & Career | 1.74× | ||
| 18 | Geography | Business & Career | 1.59× | ||
| 19 | Electricity | Home & Garden | 1.58× | ||
| 20 | H.O.M.E. | Home & Garden | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 1.70× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.26× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.20× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.91× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.91× | |
| Indulgence | JOY | 0.94× |
Mechanical engineering heeft een geschatte doelgroep van 5,053,280 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
16.8% van de Mechanical engineering-fans is vrouw, 83.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.1 jaar.
Mechanical engineering-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Development studies (5.09×), Cars (film) (1.89×) en Manufacturing (1.74×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Mechanical engineering-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Mechanical engineering zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Cars (film) (1.89×), Manufacturing (1.74×), Communication studies (2.68×) en Broadcast engineering (4.57×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Mechanical engineering zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.