Een dataprofiel van de mensen die Python (programming language) in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Python (programming language) heeft een geschatte doelgroep van 3,651,147 personen in India.
De gemiddelde Python (programming language)-fan in India is 27.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Tamil Nadu.
De doelgroep is geconcentreerd in Tamil Nadu, Maharashtra, Uttar Pradesh.
De kerncijfers die het Python (programming language)-profiel in India kenmerken.
27.9% is vrouw, 72.1% is man, gemiddelde leeftijd 27.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 27.9% |
| Man | 72.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,651,147 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 52% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 11% | |
| 40-49 | 6% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde Python (programming language)-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.1% |
| India | 5.9% |
| China | 5.2% |
Waar de Python (programming language)-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~200K | 2.11× | |
| 02 | Andhra Pradesh | ~90K | 2.05× | |
| 03 | Telangana | ~70K | 1.38× | |
| 04 | Sikkim | ~2K | 1.11× | |
| 05 | Madhya Pradesh | ~70K | 1.08× | |
| 06 | Karnataka | ~90K | 1.05× | |
| 07 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.02× | |
| 08 | Mizoram | ~3K | 1.01× | |
| 09 | Maharashtra | ~200K | 1.00× | |
| 10 | Nagaland | ~3K | 1.00× | |
| 11 | Jharkhand | ~30K | 0.98× | |
| 12 | Uttarakhand | ~20K | 0.98× | |
| 13 | Manipur | ~4K | 0.98× | |
| 14 | Meghalaya | ~4K | 0.98× | |
| 15 | Punjab (region) | ~50K | 0.97× | |
| 16 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.97× | |
| 17 | Tripura | ~5K | 0.95× | |
| 18 | Goa | ~4K | 0.94× | |
| 19 | Chhattisgarh | ~20K | 0.89× | |
| 20 | West Bengal | ~100K | 0.88× | |
| 21 | Odisha | ~30K | 0.87× | |
| 22 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.85× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.85× | |
| 24 | Kerala | ~50K | 0.84× | |
| 25 | Assam | ~30K | 0.83× | |
| 26 | Haryana | ~40K | 0.82× | |
| 27 | Gujarat | ~80K | 0.78× | |
| 28 | Bihar | ~60K | 0.78× | |
| 29 | Rajasthan | ~60K | 0.72× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Python (programming language) zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.