Een dataprofiel van de mensen die Running in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Running heeft een geschatte doelgroep van 4,978,719 personen in India.
De gemiddelde Running-fan in India is 33.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Fitness and wellness, Physical exercise, Physical fitness, met de sterkste overindexering op Fitness and wellness (1.58× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Running-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Sports Activity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Running-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.1 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Fitness and wellness.
De kerncijfers die het Running-profiel in India kenmerken.
23.0% is vrouw, 77.0% is man, gemiddelde leeftijd 33.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 23.0% |
| Man | 77.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,978,719 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Running-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.6% |
| United Kingdom | 4.9% |
| Japan | 4.7% |
Waar de Running-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Bihar | ~100K | 1.34× | |
| 02 | Madhya Pradesh | ~100K | 1.32× | |
| 03 | Rajasthan | ~100K | 1.28× | |
| 04 | Andhra Pradesh | ~80K | 1.27× | |
| 05 | Tamil Nadu | ~100K | 1.20× | |
| 06 | Jharkhand | ~50K | 1.19× | |
| 07 | Gujarat | ~200K | 1.18× | |
| 08 | Chhattisgarh | ~40K | 1.16× | |
| 09 | Maharashtra | ~300K | 1.13× | |
| 10 | Assam | ~60K | 1.11× | |
| 11 | Uttar Pradesh | ~300K | 1.10× | |
| 12 | Karnataka | ~100K | 1.10× | |
| 13 | Telangana | ~80K | 1.09× | |
| 14 | Odisha | ~60K | 1.07× | |
| 15 | West Bengal | ~200K | 1.05× | |
| 16 | Uttarakhand | ~20K | 1.01× | |
| 17 | Tripura | ~7K | 0.99× | |
| 18 | Haryana | ~60K | 0.94× | |
| 19 | Goa | ~5K | 0.91× | |
| 20 | Manipur | ~6K | 0.89× | |
| 21 | Nagaland | ~3K | 0.87× | |
| 22 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.87× | |
| 23 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.84× | |
| 24 | Sikkim | ~2K | 0.83× | |
| 25 | Punjab (region) | ~50K | 0.82× | |
| 26 | Kerala | ~60K | 0.81× | |
| 27 | Meghalaya | ~4K | 0.76× | |
| 28 | Mizoram | ~3K | 0.76× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.72× |
De sterkste cross-interesses van de Running-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Weight training | Sports | 2.71× | ||
| 02 | Free software | Technology & Electronics | 2.07× | ||
| 03 | Physical exercise | Sports | 1.92× | ||
| 04 | Friendship | Kids & Family | 1.84× | ||
| 05 | Soccer | Sports | 1.79× | ||
| 06 | Rock music | Music & Radio | 1.76× | ||
| 07 | Health & wellness | Health | 1.75× | ||
| 08 | Motherhood | Kids & Family | 1.74× | ||
| 09 | Pop music | Music & Radio | 1.72× | ||
| 10 | Physical fitness | Sports | 1.69× | ||
| 11 | Health care | Business & Career | 1.64× | ||
| 12 | Fitness and wellness | Sports | 1.58× | ||
| 13 | Agriculture | Business & Career | 1.57× | ||
| 14 | Family | Kids & Family | 1.56× | ||
| 15 | Music videos | Music & Radio | 1.54× | ||
| 16 | Comedy movies | Movies & TV | 1.53× | ||
| 17 | Automobiles | Cars & Mobility | 1.53× | ||
| 18 | Recipes | Food & Beverages | 1.51× | ||
| 19 | Shoes | Fashion & Accessoires | 1.51× | ||
| 20 | Hair products | Beauty & Wellness | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.46× | |
| Sports Activity | POWER | 1.40× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.30× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Spirituality | BALANCE | 0.82× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.85× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.86× |
Running heeft een geschatte doelgroep van 4,978,719 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
23.0% van de Running-fans is vrouw, 77.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar.
Running-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Fitness and wellness (1.58×), Physical exercise (1.92×) en Physical fitness (1.69×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Running-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en Gujarat (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Running zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Physical exercise (1.92×), Physical fitness (1.69×), Comedy movies (1.53×) en Music videos (1.54×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Running zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.