Een dataprofiel van de mensen die Samsung in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Samsung heeft een geschatte doelgroep van 9,683,725 personen in India.
De gemiddelde Samsung-fan in India is 29.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Gujarat, Maharashtra.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Conglomerate (company), Bihari languages, The Impossible (2012 film), met de sterkste overindexering op Conglomerate (company) (1.91× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Samsung-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 29.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Samsung-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 29.0 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Conglomerate (company).
De kerncijfers die het Samsung-profiel in India kenmerken.
23.0% is vrouw, 77.0% is man, gemiddelde leeftijd 29.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 23.0% |
| Man | 77.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 29.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,683,725 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 42% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 7% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde Samsung-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 11.9% |
| Brazil | 7.0% |
| India | 5.0% |
Waar de Samsung-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Gujarat | ~600K | 2.16× | |
| 02 | Rajasthan | ~300K | 1.46× | |
| 03 | Punjab (region) | ~200K | 1.32× | |
| 04 | Uttar Pradesh | ~600K | 1.28× | |
| 05 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.28× | |
| 06 | Haryana | ~200K | 1.26× | |
| 07 | Chhattisgarh | ~70K | 1.19× | |
| 08 | Maharashtra | ~600K | 1.18× | |
| 09 | Tamil Nadu | ~200K | 1.06× | |
| 10 | Karnataka | ~200K | 1.03× | |
| 11 | Uttarakhand | ~50K | 1.03× | |
| 12 | Manipur | ~10K | 1.03× | |
| 13 | Telangana | ~100K | 0.97× | |
| 14 | Meghalaya | ~9K | 0.91× | |
| 15 | Andhra Pradesh | ~100K | 0.90× | |
| 16 | Tripura | ~10K | 0.90× | |
| 17 | Nagaland | ~6K | 0.90× | |
| 18 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.89× | |
| 19 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.88× | |
| 20 | Goa | ~9K | 0.86× | |
| 21 | Bihar | ~200K | 0.84× | |
| 22 | Assam | ~80K | 0.84× | |
| 23 | Jharkhand | ~70K | 0.84× | |
| 24 | Kerala | ~100K | 0.74× | |
| 25 | Odisha | ~80K | 0.74× | |
| 26 | West Bengal | ~200K | 0.70× | |
| 27 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.69× | |
| 28 | Sikkim | ~3K | 0.62× | |
| 29 | Mizoram | ~4K | 0.59× |
De sterkste cross-interesses van de Samsung-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | The Impossible (2012 film) | Movies & TV | 3.11× | ||
| 02 | Hapag-Lloyd | Travel & Leisure | 2.11× | ||
| 03 | War of the Worlds (2005 film) | Movies & TV | 1.99× | ||
| 04 | Cities: Skylines | Games | 1.94× | ||
| 05 | Conglomerate (company) | Business & Career | 1.91× | ||
| 06 | Jollywood | Movies & TV | 1.91× | ||
| 07 | ReNu | Health | 1.86× | ||
| 08 | Chevrolet Malibu | Cars & Mobility | 1.86× | ||
| 09 | Anjali Sharma | Sports | 1.85× | ||
| 10 | Bihari languages | Politics & Society | 1.80× | ||
| 11 | King cobra | Pets & Animals | 1.76× | ||
| 12 | Cycling shorts | Fashion & Accessoires | 1.73× | ||
| 13 | Net neutrality | Internet & Social Media | 1.71× | ||
| 14 | Yellowhead (bird) | Pets & Animals | 1.66× | ||
| 15 | Online savings account | Business & Career | 1.57× | ||
| 16 | Bakso | Food & Beverages | 1.57× | ||
| 17 | Bicester Village | Travel & Leisure | 1.55× | ||
| 18 | Videophone | Technology & Electronics | 1.53× | ||
| 19 | Automatic dependent surveillance – broadcast | Technology & Electronics | 1.51× | ||
| 20 | Bigo | Internet & Social Media | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 0.73× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 0.72× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.69× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.41× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.42× | |
| Extroversion | THRILL | 0.45× |
De doelmarkt van Samsung in India omvat naar schatting 9,683,725 personen, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Gujarat.
23.0% van de Samsung-doelgroep is vrouw, 77.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 29.0 jaar.
Samsung-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Conglomerate (company) (1.91×), Bihari languages (1.8×) en The Impossible (2012 film) (3.11×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Samsung-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~600K), Gujarat (bereik ~600K) en Maharashtra (bereik ~600K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Samsung zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Bihari languages (1.8×), The Impossible (2012 film) (3.11×), Hapag-Lloyd (2.11×) en War of the Worlds (2005 film) (1.99×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Samsung zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.