Een dataprofiel van de mensen die Sportswear (fashion) in het Verenigd Koninkrijk kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Sportswear (fashion) heeft een geschatte doelgroep van 4,090,000 personen in het Verenigd Koninkrijk.
De gemiddelde Sportswear (fashion)-fan in het Verenigd Koninkrijk is 39.7 jaar oud, overwegend vrouwelijk, en woont vooral in England.
De doelgroep is geconcentreerd in England, South East, East of England.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Skechers, Sneaker collecting, Drop shipping, met de sterkste overindexering op Skechers (8.54× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Sportswear (fashion)-doelgroep overwegend vrouwelijk, met een gemiddelde leeftijd van 39.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Indulgence.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 12 regio's die Rascasse volgt.
De typische Sportswear (fashion)-fan in het Verenigd Koninkrijk is overwegend vrouwelijk, ongeveer 39.7 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Skechers.
De kerncijfers die het Sportswear (fashion)-profiel in het Verenigd Koninkrijk kenmerken.
58.7% is vrouw, 41.3% is man, gemiddelde leeftijd 39.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 58.7% |
| Man | 41.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 39.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,090,000 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 14% | |
| 20-29 | 25% | |
| 30-39 | 22% | |
| 40-49 | 20% | |
| 50+ | 20% |
van de wereldwijde Sportswear (fashion)-doelgroep bevindt zich in het Verenigd Koninkrijk.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 14.1% |
| Japan | 5.8% |
| Italy | 4.9% |
Waar de Sportswear (fashion)-doelgroep in het Verenigd Koninkrijk het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | West Midlands | ~200K | 1.29× | |
| 02 | England | ~3M | 1.20× | |
| 03 | Yorkshire and the Humber | ~400K | 1.20× | |
| 04 | East of England | ~400K | 1.11× | |
| 05 | South East | ~600K | 1.04× | |
| 06 | North East | ~200K | 1.01× | |
| 07 | Wales | ~200K | 0.96× | |
| 08 | Northern Ireland | ~100K | 0.95× | |
| 09 | Scotland | ~300K | 0.94× | |
| 10 | East Midlands | ~300K | 0.92× | |
| 11 | South West | ~300K | 0.88× | |
| 12 | North West | ~300K | 0.73× |
De sterkste cross-interesses van de Sportswear (fashion)-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Skechers | Fashion & Accessoires | 8.54× | ||
| 02 | Sneaker collecting | Fashion & Accessoires | 7.04× | ||
| 03 | Stone Island | Fashion & Accessoires | 6.31× | ||
| 04 | Child development | Business & Career | 4.83× | ||
| 05 | US Open (tennis) | Sports | 4.64× | ||
| 06 | Rugby sevens | Sports | 4.40× | ||
| 07 | Pandora | Fashion & Accessoires | 4.34× | ||
| 08 | Drop shipping | Shopping | 3.99× | ||
| 09 | Milan | Travel & Leisure | 3.59× | ||
| 10 | New Balance | Fashion & Accessoires | 3.56× | ||
| 11 | Mango | Shopping | 3.55× | ||
| 12 | Ralph Lauren | Fashion & Accessoires | 3.21× | ||
| 13 | High-net-worth individual | Business & Career | 3.15× | ||
| 14 | Expensive Taste | Business & Career | 2.72× | ||
| 15 | Haute couture | Fashion & Accessoires | 2.61× | ||
| 16 | Uniqlo | Shopping | 2.31× | ||
| 17 | The Championships, Wimbledon | Sports | 2.13× | ||
| 18 | Superdrug | Shopping | 1.94× | ||
| 19 | Manchester United F.C. | Sports | 1.84× | ||
| 20 | FIFA World Cup | Sports | 1.57× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 2.09× | |
| Indulgence | JOY | 1.79× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.63× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 0.64× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.82× | |
| Pet Ownership | JOY | 0.82× |
Sportswear (fashion) heeft een geschatte doelgroep van 4,090,000 personen in het Verenigd Koninkrijk, geconcentreerd in England en South East.
58.7% van de Sportswear (fashion)-fans is vrouw, 41.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 39.7 jaar.
Sportswear (fashion)-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Skechers (8.54×), Sneaker collecting (7.04×) en Drop shipping (3.99×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Sportswear (fashion)-fans in het Verenigd Koninkrijk zijn het sterkst geconcentreerd in England (bereik ~3M), South East (bereik ~600K) en East of England (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Sportswear (fashion) zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Sneaker collecting (7.04×), Drop shipping (3.99×), Manchester United F.C. (1.84×) en Child development (4.83×) vergeleken met het gemiddelde in het Verenigd Koninkrijk.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in het Verenigd Koninkrijk dat actief naar Sportswear (fashion) zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in het Verenigd Koninkrijk. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.