Een dataprofiel van de mensen die Computer monitors in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Computer monitors heeft een geschatte doelgroep van 3,809,259 personen in India.
De gemiddelde Computer monitors-fan in India is 32.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in West Bengal.
De doelgroep is geconcentreerd in West Bengal, Maharashtra, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Free software, Computer processors, Hard drives, met de sterkste overindexering op Free software (6.91× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Computer monitors-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Extroversion, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Computer monitors-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.7 jaar oud, met uitgesproken Extroversion-tendensen en een duidelijke affiniteit met Free software.
De kerncijfers die het Computer monitors-profiel in India kenmerken.
18.3% is vrouw, 81.7% is man, gemiddelde leeftijd 32.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.3% |
| Man | 81.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,809,259 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Computer monitors-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 12.3% |
| Italy | 5.6% |
| Japan | 5.0% |
Waar de Computer monitors-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Mizoram | ~6K | 2.35× | |
| 02 | West Bengal | ~200K | 1.33× | |
| 03 | Manipur | ~6K | 1.22× | |
| 04 | Tamil Nadu | ~100K | 1.11× | |
| 05 | Kerala | ~60K | 1.11× | |
| 06 | Chhattisgarh | ~30K | 1.11× | |
| 07 | Tripura | ~5K | 1.04× | |
| 08 | Odisha | ~40K | 1.03× | |
| 09 | Assam | ~40K | 1.01× | |
| 10 | Nagaland | ~3K | 1.01× | |
| 11 | Goa | ~4K | 1.00× | |
| 12 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.98× | |
| 13 | Sikkim | ~2K | 0.98× | |
| 14 | Karnataka | ~90K | 0.96× | |
| 15 | Meghalaya | ~4K | 0.96× | |
| 16 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.95× | |
| 17 | Uttarakhand | ~20K | 0.91× | |
| 18 | Jharkhand | ~30K | 0.90× | |
| 19 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.88× | |
| 20 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.87× | |
| 21 | Gujarat | ~90K | 0.82× | |
| 22 | Punjab (region) | ~40K | 0.81× | |
| 23 | Maharashtra | ~200K | 0.80× | |
| 24 | Telangana | ~40K | 0.80× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.74× | |
| 26 | Rajasthan | ~60K | 0.74× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.73× | |
| 28 | Haryana | ~30K | 0.71× | |
| 29 | Bihar | ~50K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Computer monitors-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Free software | Technology & Electronics | 6.91× | ||
| 02 | Hard drives | Technology & Electronics | 6.56× | ||
| 03 | Computer processors | Technology & Electronics | 6.43× | ||
| 04 | Computer memory | Technology & Electronics | 6.43× | ||
| 05 | Projectors | Technology & Electronics | 6.32× | ||
| 06 | Network storage | Technology & Electronics | 6.29× | ||
| 07 | GPS devices | Technology & Electronics | 5.58× | ||
| 08 | Camcorders | Technology & Electronics | 5.52× | ||
| 09 | Portable media players | Technology & Electronics | 5.40× | ||
| 10 | Computer servers | Technology & Electronics | 4.01× | ||
| 11 | Soccer | Sports | 2.44× | ||
| 12 | First-person shooter games | Games | 2.33× | ||
| 13 | Rock music | Music & Radio | 2.27× | ||
| 14 | Literature | Business & Career | 2.19× | ||
| 15 | Pop music | Music & Radio | 2.12× | ||
| 16 | Televisions | Technology & Electronics | 2.04× | ||
| 17 | FIFA World Cup | Sports | 1.66× | ||
| 18 | Music videos | Music & Radio | 1.59× | ||
| 19 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 1.57× | ||
| 20 | Smartphones | Technology & Electronics | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.58× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.45× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.41× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.91× | |
| Indulgence | JOY | 0.92× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.93× |
Computer monitors heeft een geschatte doelgroep van 3,809,259 personen in India, geconcentreerd in West Bengal en Maharashtra.
18.3% van de Computer monitors-fans is vrouw, 81.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.7 jaar.
Computer monitors-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Free software (6.91×), Computer processors (6.43×) en Hard drives (6.56×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Computer monitors-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in West Bengal (bereik ~200K), Maharashtra (bereik ~200K) en Uttar Pradesh (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Computer monitors zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Computer processors (6.43×), Hard drives (6.56×), Computer memory (6.43×) en Projectors (6.32×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Computer monitors zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.