Een dataprofiel van de mensen die FIFA World Cup in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. FIFA World Cup heeft een geschatte doelgroep van 34,014,149 personen in India.
De gemiddelde FIFA World Cup-fan in India is 27.8 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in West Bengal.
De doelgroep is geconcentreerd in West Bengal, Maharashtra, Kerala.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren FIFA World Cup 2026, Asia Cup, UEFA Champions League, met de sterkste overindexering op FIFA World Cup 2026 (2.93× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de FIFA World Cup-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 27.8 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Sustainability.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische FIFA World Cup-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 27.8 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met FIFA World Cup 2026.
De kerncijfers die het FIFA World Cup-profiel in India kenmerken.
15.9% is vrouw, 84.1% is man, gemiddelde leeftijd 27.8.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 15.9% |
| Man | 84.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.8 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 34,014,149 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 51% | |
| 20-29 | 26% | |
| 30-39 | 12% | |
| 40-49 | 6% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde FIFA World Cup-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.1% |
| India | 8.1% |
| United Kingdom | 7.9% |
Waar de FIFA World Cup-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Meghalaya | ~80K | 2.19× | |
| 02 | Manipur | ~90K | 2.09× | |
| 03 | Kerala | ~1M | 1.90× | |
| 04 | West Bengal | ~2M | 1.67× | |
| 05 | Arunachal Pradesh | ~30K | 1.62× | |
| 06 | Goa | ~60K | 1.56× | |
| 07 | Nagaland | ~40K | 1.48× | |
| 08 | Tripura | ~70K | 1.46× | |
| 09 | Assam | ~500K | 1.40× | |
| 10 | Sikkim | ~20K | 1.22× | |
| 11 | Mizoram | ~30K | 1.10× | |
| 12 | Karnataka | ~700K | 0.83× | |
| 13 | Tamil Nadu | ~700K | 0.81× | |
| 14 | Maharashtra | ~1.5M | 0.77× | |
| 15 | Odisha | ~300K | 0.76× | |
| 16 | Jharkhand | ~200K | 0.73× | |
| 17 | Uttarakhand | ~100K | 0.70× | |
| 18 | Gujarat | ~600K | 0.60× | |
| 19 | Jammu and Kashmir | ~90K | 0.60× | |
| 20 | Telangana | ~300K | 0.58× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~100K | 0.57× | |
| 22 | Punjab (region) | ~200K | 0.53× | |
| 23 | Himachal Pradesh | ~70K | 0.53× | |
| 24 | Haryana | ~200K | 0.49× | |
| 25 | Andhra Pradesh | ~200K | 0.49× | |
| 26 | Madhya Pradesh | ~300K | 0.48× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~800K | 0.47× | |
| 28 | Rajasthan | ~400K | 0.47× | |
| 29 | Bihar | ~300K | 0.46× |
De sterkste cross-interesses van de FIFA World Cup-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | UEFA Europa League | Sports | 4.96× | ||
| 02 | Neymar | Sports | 4.14× | ||
| 03 | UEFA Champions League | Sports | 3.65× | ||
| 04 | ICC World Twenty20 | Sports | 3.43× | ||
| 05 | FC Barcelona | Sports | 3.22× | ||
| 06 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 2.93× | ||
| 07 | Lionel Messi | Sports | 2.90× | ||
| 08 | Cristiano Ronaldo | Sports | 2.88× | ||
| 09 | Asia Cup | Sports | 2.73× | ||
| 10 | Manchester City F.C. | Sports | 2.63× | ||
| 11 | Real Madrid C.F. | Sports | 2.53× | ||
| 12 | Manchester United F.C. | Sports | 2.48× | ||
| 13 | Premier League | Sports | 2.35× | ||
| 14 | Big Bash League | Sports | 1.90× | ||
| 15 | Fantasy sport | Sports | 1.70× | ||
| 16 | England cricket team | Sports | 1.65× | ||
| 17 | Pro Kabaddi | Sports | 1.61× | ||
| 18 | Fantasy cricket | Sports | 1.58× | ||
| 19 | Cricket World Cup | Sports | 1.55× | ||
| 20 | Rohit Sharma | Sports | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.10× | |
| Sustainability | BALANCE | 1.06× | |
| Spirituality | BALANCE | 1.04× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.67× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.71× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.73× |
FIFA World Cup heeft een geschatte doelgroep van 34,014,149 personen in India, geconcentreerd in West Bengal en Maharashtra.
15.9% van de FIFA World Cup-fans is vrouw, 84.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 27.8 jaar.
FIFA World Cup-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor FIFA World Cup 2026 (2.93×), Asia Cup (2.73×) en UEFA Champions League (3.65×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
FIFA World Cup-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in West Bengal (bereik ~2M), Maharashtra (bereik ~1.5M) en Kerala (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast FIFA World Cup zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Asia Cup (2.73×), UEFA Champions League (3.65×), FC Barcelona (3.22×) en UEFA Europa League (4.96×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar FIFA World Cup zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.