Een dataprofiel van de mensen die Designer clothing in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Designer clothing heeft een geschatte doelgroep van 12,207,450 personen in India.
De gemiddelde Designer clothing-fan in India is 29.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Party dress, Sex and the City, Bridesmaid, met de sterkste overindexering op Party dress (3.39× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Designer clothing-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 29.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Design Affinity, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Designer clothing-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 29.4 jaar oud, met uitgesproken Design Affinity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Party dress.
De kerncijfers die het Designer clothing-profiel in India kenmerken.
42.5% is vrouw, 57.5% is man, gemiddelde leeftijd 29.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 42.5% |
| Man | 57.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 29.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 12,207,450 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 42% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 14% | |
| 40-49 | 8% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Designer clothing-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 17.2% |
| India | 10.0% |
| China | 7.4% |
Waar de Designer clothing-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~7K | 1.36× | |
| 02 | Arunachal Pradesh | ~9K | 1.17× | |
| 03 | Nagaland | ~10K | 1.14× | |
| 04 | Mizoram | ~10K | 1.14× | |
| 05 | Manipur | ~20K | 1.06× | |
| 06 | Meghalaya | ~10K | 1.06× | |
| 07 | Gujarat | ~400K | 1.04× | |
| 08 | Goa | ~10K | 1.04× | |
| 09 | Tripura | ~20K | 0.99× | |
| 10 | Himachal Pradesh | ~50K | 0.94× | |
| 11 | Chhattisgarh | ~70K | 0.92× | |
| 12 | Uttarakhand | ~50K | 0.92× | |
| 13 | Jammu and Kashmir | ~50K | 0.91× | |
| 14 | Punjab (region) | ~100K | 0.90× | |
| 15 | Jharkhand | ~90K | 0.90× | |
| 16 | Assam | ~100K | 0.87× | |
| 17 | Haryana | ~100K | 0.86× | |
| 18 | Maharashtra | ~500K | 0.85× | |
| 19 | Telangana | ~100K | 0.85× | |
| 20 | Andhra Pradesh | ~100K | 0.84× | |
| 21 | Odisha | ~100K | 0.84× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~200K | 0.82× | |
| 23 | Karnataka | ~200K | 0.81× | |
| 24 | Rajasthan | ~200K | 0.81× | |
| 25 | West Bengal | ~300K | 0.77× | |
| 26 | Bihar | ~200K | 0.77× | |
| 27 | Kerala | ~100K | 0.77× | |
| 28 | Tamil Nadu | ~200K | 0.72× | |
| 29 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.70× |
De sterkste cross-interesses van de Designer clothing-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Makeup Lessons | Beauty & Wellness | 4.75× | ||
| 02 | Salwar (Punjabi) Suit | Fashion & Accessoires | 3.99× | ||
| 03 | Makeup Tutorials | Beauty & Wellness | 3.78× | ||
| 04 | Anarkali Salwar Suit | Fashion & Accessoires | 3.68× | ||
| 05 | Wedding sari | Fashion & Accessoires | 3.67× | ||
| 06 | Party dress | Fashion & Accessoires | 3.39× | ||
| 07 | Clothing in India | Fashion & Accessoires | 3.36× | ||
| 08 | Engagement ring | Fashion & Accessoires | 3.14× | ||
| 09 | Bridesmaid | Kids & Family | 3.12× | ||
| 10 | Wedding ring | Fashion & Accessoires | 3.08× | ||
| 11 | Kurta | Fashion & Accessoires | 3.08× | ||
| 12 | Bride and Groom | Home & Garden | 2.91× | ||
| 13 | Ring (jewellery) | Fashion & Accessoires | 2.73× | ||
| 14 | Gown | Fashion & Accessoires | 2.68× | ||
| 15 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 2.51× | ||
| 16 | Jewelry design | Fashion & Accessoires | 2.47× | ||
| 17 | Handmade jewelry | Fashion & Accessoires | 2.36× | ||
| 18 | Earring | Fashion & Accessoires | 2.11× | ||
| 19 | Sex and the City | Movies & TV | 2.03× | ||
| 20 | Sari | Fashion & Accessoires | 1.78× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 1.21× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.13× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.04× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.42× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.51× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.63× |
Designer clothing heeft een geschatte doelgroep van 12,207,450 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
42.5% van de Designer clothing-fans is vrouw, 57.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 29.4 jaar.
Designer clothing-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Party dress (3.39×), Sex and the City (2.03×) en Bridesmaid (3.12×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Designer clothing-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~500K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Gujarat (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Designer clothing zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Sex and the City (2.03×), Bridesmaid (3.12×), Engagement ring (3.14×) en Wedding ring (3.08×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Designer clothing zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.