Een dataprofiel van de mensen die Foundation (cosmetics) in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Foundation (cosmetics) heeft een geschatte doelgroep van 3,095,803 personen in India.
De gemiddelde Foundation (cosmetics)-fan in India is 30.2 jaar oud, overwegend vrouwelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Eyelash extensions, Concealer, BB cream, met de sterkste overindexering op Eyelash extensions (26.4× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Foundation (cosmetics)-doelgroep overwegend vrouwelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Quality Awareness.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Foundation (cosmetics)-fan in India is overwegend vrouwelijk, ongeveer 30.2 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Eyelash extensions.
De kerncijfers die het Foundation (cosmetics)-profiel in India kenmerken.
75.1% is vrouw, 24.9% is man, gemiddelde leeftijd 30.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 75.1% |
| Man | 24.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,095,803 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 34% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 9% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Foundation (cosmetics)-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Japan | 18.0% |
| China | 13.2% |
| United States | 10.4% |
Waar de Foundation (cosmetics)-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Madhya Pradesh | ~80K | 1.30× | |
| 02 | Uttarakhand | ~20K | 1.21× | |
| 03 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.17× | |
| 04 | Mizoram | ~2K | 1.15× | |
| 05 | Rajasthan | ~80K | 1.14× | |
| 06 | Manipur | ~4K | 1.13× | |
| 07 | Jharkhand | ~30K | 1.11× | |
| 08 | Nagaland | ~2K | 1.11× | |
| 09 | Punjab (region) | ~50K | 1.10× | |
| 10 | Maharashtra | ~200K | 1.08× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.08× | |
| 12 | Bihar | ~60K | 1.06× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~20K | 1.03× | |
| 14 | Meghalaya | ~3K | 1.03× | |
| 15 | Tripura | ~4K | 1.00× | |
| 16 | Haryana | ~40K | 0.98× | |
| 17 | Assam | ~30K | 0.98× | |
| 18 | West Bengal | ~90K | 0.97× | |
| 19 | Gujarat | ~80K | 0.95× | |
| 20 | Karnataka | ~70K | 0.92× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.89× | |
| 22 | Sikkim | ~1K | 0.89× | |
| 23 | Tamil Nadu | ~60K | 0.87× | |
| 24 | Kerala | ~40K | 0.87× | |
| 25 | Odisha | ~30K | 0.84× | |
| 26 | Telangana | ~40K | 0.82× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.82× | |
| 28 | Goa | ~3K | 0.79× | |
| 29 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.72× |
De sterkste cross-interesses van de Foundation (cosmetics)-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Eyelash extensions | Beauty & Wellness | 26.40× | ||
| 02 | Lip liner | Beauty & Wellness | 24.93× | ||
| 03 | Face powder | Beauty & Wellness | 24.85× | ||
| 04 | Concealer | Beauty & Wellness | 22.83× | ||
| 05 | Charlotte Tilbury | Beauty & Wellness | 22.60× | ||
| 06 | Lip gloss | Beauty & Wellness | 21.12× | ||
| 07 | BB cream | Beauty & Wellness | 20.67× | ||
| 08 | Eye liner | Beauty & Wellness | 16.09× | ||
| 09 | Eye shadow | Beauty & Wellness | 14.82× | ||
| 10 | Lip balm | Beauty & Wellness | 12.45× | ||
| 11 | Permanent makeup | Beauty & Wellness | 12.07× | ||
| 12 | Artificial nails | Beauty & Wellness | 11.64× | ||
| 13 | Nail salon | Beauty & Wellness | 9.67× | ||
| 14 | Lipstick | Beauty & Wellness | 8.66× | ||
| 15 | Makeup brush | Beauty & Wellness | 8.62× | ||
| 16 | Anti-aging cream | Beauty & Wellness | 8.52× | ||
| 17 | Hair coloring | Beauty & Wellness | 6.70× | ||
| 18 | Sunscreen | Beauty & Wellness | 6.58× | ||
| 19 | Moisturizer | Home & Garden | 5.55× | ||
| 20 | Handmade jewelry | Fashion & Accessoires | 3.91× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 3.33× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 2.36× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 2.18× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.43× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.79× | |
| Social Media Usage | JOY | 0.89× |
Foundation (cosmetics) heeft een geschatte doelgroep van 3,095,803 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
75.1% van de Foundation (cosmetics)-fans is vrouw, 24.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.2 jaar.
Foundation (cosmetics)-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Eyelash extensions (26.4×), Concealer (22.83×) en BB cream (20.67×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Foundation (cosmetics)-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~200K), Maharashtra (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~90K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Foundation (cosmetics) zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Concealer (22.83×), BB cream (20.67×), Lip gloss (21.12×) en Face powder (24.85×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Foundation (cosmetics) zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.