Een dataprofiel van de mensen die Moisturizer in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Moisturizer heeft een geschatte doelgroep van 7,013,445 personen in India.
De gemiddelde Moisturizer-fan in India is 31.4 jaar oud, overwegend vrouwelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren ONEUS, Cream, Sunscreen, met de sterkste overindexering op ONEUS (4.65× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Moisturizer-doelgroep overwegend vrouwelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Extroversion.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Moisturizer-fan in India is overwegend vrouwelijk, ongeveer 31.4 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met ONEUS.
De kerncijfers die het Moisturizer-profiel in India kenmerken.
66.1% is vrouw, 33.9% is man, gemiddelde leeftijd 31.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 66.1% |
| Man | 33.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 7,013,445 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 35% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde Moisturizer-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 17.3% |
| Japan | 12.7% |
| China | 9.9% |
Waar de Moisturizer-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Uttar Pradesh | ~700K | 2.05× | |
| 02 | Maharashtra | ~700K | 1.89× | |
| 03 | Uttarakhand | ~40K | 1.27× | |
| 04 | Manipur | ~10K | 1.18× | |
| 05 | Chhattisgarh | ~50K | 1.11× | |
| 06 | Kerala | ~100K | 1.08× | |
| 07 | Madhya Pradesh | ~100K | 1.05× | |
| 08 | Karnataka | ~200K | 1.03× | |
| 09 | Tamil Nadu | ~200K | 1.02× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~90K | 1.02× | |
| 11 | Mizoram | ~5K | 1.00× | |
| 12 | Arunachal Pradesh | ~4K | 1.00× | |
| 13 | Jharkhand | ~60K | 0.99× | |
| 14 | Nagaland | ~5K | 0.99× | |
| 15 | Haryana | ~80K | 0.94× | |
| 16 | Telangana | ~90K | 0.92× | |
| 17 | Rajasthan | ~100K | 0.88× | |
| 18 | Punjab (region) | ~80K | 0.88× | |
| 19 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.88× | |
| 20 | Sikkim | ~3K | 0.88× | |
| 21 | Bihar | ~100K | 0.87× | |
| 22 | Goa | ~6K | 0.84× | |
| 23 | Odisha | ~60K | 0.83× | |
| 24 | Tripura | ~8K | 0.81× | |
| 25 | Gujarat | ~200K | 0.77× | |
| 26 | Meghalaya | ~6K | 0.77× | |
| 27 | Assam | ~50K | 0.75× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.75× | |
| 29 | West Bengal | ~100K | 0.69× |
De sterkste cross-interesses van de Moisturizer-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Beauty tips | Beauty & Wellness | 7.43× | ||
| 02 | Cream | Food & Beverages | 6.69× | ||
| 03 | Sunscreen | Beauty & Wellness | 6.02× | ||
| 04 | Lip gloss | Beauty & Wellness | 5.88× | ||
| 05 | Concealer | Beauty & Wellness | 5.75× | ||
| 06 | Eye shadow | Beauty & Wellness | 5.59× | ||
| 07 | Foundation (cosmetics) | Beauty & Wellness | 5.55× | ||
| 08 | Mascara | Beauty & Wellness | 5.54× | ||
| 09 | Eye liner | Beauty & Wellness | 5.44× | ||
| 10 | Makeup brush | Beauty & Wellness | 5.27× | ||
| 11 | Facial care | Beauty & Wellness | 5.11× | ||
| 12 | BB cream | Beauty & Wellness | 5.02× | ||
| 13 | Lipstick | Beauty & Wellness | 4.98× | ||
| 14 | Health And Beauty | Beauty & Wellness | 4.68× | ||
| 15 | ONEUS | Music & Radio | 4.65× | ||
| 16 | Cleanser | Beauty & Wellness | 4.36× | ||
| 17 | Makeup Tutorials | Beauty & Wellness | 3.82× | ||
| 18 | Anti-aging cream | Beauty & Wellness | 3.51× | ||
| 19 | Make-up artist | Beauty & Wellness | 3.27× | ||
| 20 | Bollywood movies | Movies & TV | 1.56× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.44× | |
| Extroversion | THRILL | 1.41× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.40× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.76× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.90× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.92× |
Moisturizer heeft een geschatte doelgroep van 7,013,445 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
66.1% van de Moisturizer-fans is vrouw, 33.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.4 jaar.
Moisturizer-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor ONEUS (4.65×), Cream (6.69×) en Sunscreen (6.02×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Moisturizer-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~700K), Maharashtra (bereik ~700K) en Karnataka (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Moisturizer zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Cream (6.69×), Sunscreen (6.02×), Bollywood movies (1.56×) en Foundation (cosmetics) (5.55×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Moisturizer zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.