Een dataprofiel van de mensen die Gemstone in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Gemstone heeft een geschatte doelgroep van 9,266,337 personen in India.
De gemiddelde Gemstone-fan in India is 33.0 jaar oud, in balans, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Tamil language, Serial (podcast), Sari, met de sterkste overindexering op Tamil language (1.72× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Gemstone-doelgroep in balans, met een gemiddelde leeftijd van 33.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Luxury Orientation, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Gemstone-fan in India is in balans, ongeveer 33.0 jaar oud, met uitgesproken Luxury Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Tamil language.
De kerncijfers die het Gemstone-profiel in India kenmerken.
49.5% is vrouw, 50.5% is man, gemiddelde leeftijd 33.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 49.5% |
| Man | 50.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,266,337 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 29% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Gemstone-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.2% |
| Japan | 8.5% |
| India | 5.9% |
Waar de Gemstone-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Rajasthan | ~300K | 1.40× | |
| 02 | Maharashtra | ~600K | 1.33× | |
| 03 | Manipur | ~10K | 1.22× | |
| 04 | Karnataka | ~300K | 1.18× | |
| 05 | Gujarat | ~300K | 1.14× | |
| 06 | Odisha | ~100K | 1.14× | |
| 07 | Assam | ~100K | 1.13× | |
| 08 | Goa | ~10K | 1.13× | |
| 09 | Tripura | ~10K | 1.09× | |
| 10 | Nagaland | ~7K | 1.06× | |
| 11 | Uttarakhand | ~50K | 1.05× | |
| 12 | Arunachal Pradesh | ~6K | 1.01× | |
| 13 | West Bengal | ~300K | 0.98× | |
| 14 | Madhya Pradesh | ~200K | 0.98× | |
| 15 | Chhattisgarh | ~60K | 0.98× | |
| 16 | Tamil Nadu | ~200K | 0.97× | |
| 17 | Sikkim | ~4K | 0.97× | |
| 18 | Haryana | ~100K | 0.95× | |
| 19 | Meghalaya | ~9K | 0.94× | |
| 20 | Mizoram | ~6K | 0.94× | |
| 21 | Jharkhand | ~70K | 0.91× | |
| 22 | Punjab (region) | ~100K | 0.90× | |
| 23 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.89× | |
| 24 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.88× | |
| 25 | Kerala | ~100K | 0.86× | |
| 26 | Telangana | ~100K | 0.84× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.81× | |
| 28 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.72× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.61× |
De sterkste cross-interesses van de Gemstone-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Cash on delivery | Business & Career | 1.99× | ||
| 02 | Indian wedding clothes | Fashion & Accessoires | 1.99× | ||
| 03 | Linen | Fashion & Accessoires | 1.99× | ||
| 04 | Cotton | Fashion & Accessoires | 1.91× | ||
| 05 | Actor Vijay | Movies & TV | 1.91× | ||
| 06 | Bridesmaid | Kids & Family | 1.90× | ||
| 07 | Pakistani clothing | Fashion & Accessoires | 1.87× | ||
| 08 | Wedding reception | Kids & Family | 1.86× | ||
| 09 | Telugu language | Politics & Society | 1.77× | ||
| 10 | Serial (podcast) | Music & Radio | 1.76× | ||
| 11 | Suit (clothing) | Fashion & Accessoires | 1.75× | ||
| 12 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.74× | ||
| 13 | Tamil language | Politics & Society | 1.72× | ||
| 14 | hotstar | Movies & TV | 1.71× | ||
| 15 | Sari | Fashion & Accessoires | 1.68× | ||
| 16 | Designer clothing | Fashion & Accessoires | 1.68× | ||
| 17 | Chennai | Travel & Leisure | 1.64× | ||
| 18 | Expensive Taste | Business & Career | 1.64× | ||
| 19 | Handicraft | Home & Garden | 1.54× | ||
| 20 | Tamil cinema | Movies & TV | 1.53× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.34× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.33× | |
| Indulgence | JOY | 1.26× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.78× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.93× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.97× |
Gemstone heeft een geschatte doelgroep van 9,266,337 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
49.5% van de Gemstone-fans is vrouw, 50.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.0 jaar.
Gemstone-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Tamil language (1.72×), Serial (podcast) (1.76×) en Sari (1.68×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Gemstone-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~600K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Gujarat (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Gemstone zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Serial (podcast) (1.76×), Sari (1.68×), Telugu language (1.77×) en Cotton (1.91×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Gemstone zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.