Een dataprofiel van de mensen die Instant messaging in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Instant messaging heeft een geschatte doelgroep van 18,823,775 personen in India.
De gemiddelde Instant messaging-fan in India is 30.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Voice over IP, Erlang (programming language), Social network, met de sterkste overindexering op Voice over IP (10.7× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Instant messaging-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Instant messaging-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 30.4 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Voice over IP.
De kerncijfers die het Instant messaging-profiel in India kenmerken.
21.9% is vrouw, 78.1% is man, gemiddelde leeftijd 30.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 21.9% |
| Man | 78.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 18,823,775 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 41% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 15% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Instant messaging-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.0% |
| Brazil | 6.4% |
| India | 5.9% |
Waar de Instant messaging-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~10K | 1.28× | |
| 02 | Mizoram | ~10K | 1.13× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~10K | 1.12× | |
| 04 | Nagaland | ~10K | 1.09× | |
| 05 | Meghalaya | ~20K | 1.04× | |
| 06 | Manipur | ~20K | 1.03× | |
| 07 | Tripura | ~20K | 0.98× | |
| 08 | Goa | ~20K | 0.98× | |
| 09 | Jammu and Kashmir | ~80K | 0.97× | |
| 10 | Assam | ~200K | 0.96× | |
| 11 | Odisha | ~200K | 0.95× | |
| 12 | Himachal Pradesh | ~70K | 0.94× | |
| 13 | Uttarakhand | ~90K | 0.93× | |
| 14 | Chhattisgarh | ~100K | 0.92× | |
| 15 | Jharkhand | ~100K | 0.90× | |
| 16 | Uttar Pradesh | ~800K | 0.89× | |
| 17 | Tamil Nadu | ~400K | 0.87× | |
| 18 | Bihar | ~300K | 0.87× | |
| 19 | Punjab (region) | ~200K | 0.86× | |
| 20 | Madhya Pradesh | ~300K | 0.84× | |
| 21 | Haryana | ~200K | 0.84× | |
| 22 | Andhra Pradesh | ~200K | 0.84× | |
| 23 | Telangana | ~200K | 0.83× | |
| 24 | West Bengal | ~500K | 0.80× | |
| 25 | Gujarat | ~400K | 0.78× | |
| 26 | Karnataka | ~400K | 0.76× | |
| 27 | Rajasthan | ~300K | 0.76× | |
| 28 | Kerala | ~200K | 0.76× | |
| 29 | Maharashtra | ~700K | 0.73× |
De sterkste cross-interesses van de Instant messaging-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Erlang (programming language) | Technology & Electronics | 11.75× | ||
| 02 | Voice over IP | Technology & Electronics | 10.70× | ||
| 03 | One Day (2011 film) | Movies & TV | 6.86× | ||
| 04 | Monarchy | Politics & Society | 4.61× | ||
| 05 | Internet forum | Technology & Electronics | 3.31× | ||
| 06 | World Wide Web | Internet & Social Media | 2.51× | ||
| 07 | Social network | Internet & Social Media | 2.33× | ||
| 08 | Technology & Electronics | 2.27× | |||
| 09 | Internet & Social Media | 2.26× | |||
| 10 | Communication | Technology & Electronics | 2.25× | ||
| 11 | Video hosting service | Technology & Electronics | 2.17× | ||
| 12 | Android (operating system) | Technology & Electronics | 2.07× | ||
| 13 | Broadcasting | Movies & TV | 1.90× | ||
| 14 | Leisure | Travel & Leisure | 1.88× | ||
| 15 | States and union territories of India | Travel & Leisure | 1.88× | ||
| 16 | South Asia | Travel & Leisure | 1.81× | ||
| 17 | Social media | Business & Career | 1.80× | ||
| 18 | Mobile phones | Technology & Electronics | 1.72× | ||
| 19 | Software | Technology & Electronics | 1.53× | ||
| 20 | Hindi | Politics & Society | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.52× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.46× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.40× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.91× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.93× | |
| Indulgence | JOY | 0.93× |
Instant messaging heeft een geschatte doelgroep van 18,823,775 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
21.9% van de Instant messaging-fans is vrouw, 78.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.4 jaar.
Instant messaging-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Voice over IP (10.7×), Erlang (programming language) (11.75×) en Social network (2.33×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Instant messaging-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~800K), Maharashtra (bereik ~700K) en West Bengal (bereik ~500K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Instant messaging zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Erlang (programming language) (11.75×), Social network (2.33×), Android (operating system) (2.07×) en Communication (2.25×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Instant messaging zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.