Een dataprofiel van de mensen die Email in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Email heeft een geschatte doelgroep van 15,650,057 personen in India.
De gemiddelde Email-fan in India is 32.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Social network, Android (operating system), World Wide Web, met de sterkste overindexering op Social network (2.39× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Email-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Price Sensitivity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Email-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.7 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Social network.
De kerncijfers die het Email-profiel in India kenmerken.
24.7% is vrouw, 75.3% is man, gemiddelde leeftijd 32.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 24.7% |
| Man | 75.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 15,650,057 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Email-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.5% |
| Italy | 5.3% |
| Brazil | 4.7% |
Waar de Email-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~500K | 1.46× | |
| 02 | Maharashtra | ~1M | 1.27× | |
| 03 | Punjab (region) | ~300K | 1.25× | |
| 04 | Gujarat | ~500K | 1.23× | |
| 05 | Kerala | ~300K | 1.22× | |
| 06 | Madhya Pradesh | ~300K | 1.16× | |
| 07 | Karnataka | ~400K | 1.15× | |
| 08 | Telangana | ~300K | 1.14× | |
| 09 | Haryana | ~200K | 1.14× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~200K | 1.13× | |
| 11 | Uttarakhand | ~80K | 1.04× | |
| 12 | Mizoram | ~10K | 1.01× | |
| 13 | Goa | ~20K | 1.00× | |
| 14 | Uttar Pradesh | ~700K | 0.98× | |
| 15 | Himachal Pradesh | ~60K | 0.98× | |
| 16 | Meghalaya | ~20K | 0.95× | |
| 17 | Nagaland | ~10K | 0.92× | |
| 18 | Sikkim | ~6K | 0.92× | |
| 19 | Bihar | ~300K | 0.91× | |
| 20 | Rajasthan | ~300K | 0.90× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~90K | 0.89× | |
| 22 | Tripura | ~20K | 0.89× | |
| 23 | Jharkhand | ~100K | 0.88× | |
| 24 | Assam | ~100K | 0.84× | |
| 25 | Manipur | ~20K | 0.84× | |
| 26 | West Bengal | ~400K | 0.83× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~60K | 0.80× | |
| 28 | Odisha | ~100K | 0.73× | |
| 29 | Arunachal Pradesh | ~6K | 0.60× |
De sterkste cross-interesses van de Email-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | World Wide Web | Internet & Social Media | 2.60× | ||
| 02 | Social network | Internet & Social Media | 2.39× | ||
| 03 | Data | Business & Career | 2.18× | ||
| 04 | Android (operating system) | Technology & Electronics | 2.04× | ||
| 05 | Cloud computing | Technology & Electronics | 1.97× | ||
| 06 | Instant messaging | Internet & Social Media | 1.95× | ||
| 07 | Leisure | Travel & Leisure | 1.89× | ||
| 08 | Privately held company | Business & Career | 1.79× | ||
| 09 | Computer network | Technology & Electronics | 1.79× | ||
| 10 | Mobile phones | Technology & Electronics | 1.77× | ||
| 11 | Communication | Technology & Electronics | 1.77× | ||
| 12 | Software | Technology & Electronics | 1.70× | ||
| 13 | Projection screen | Technology & Electronics | 1.65× | ||
| 14 | Machine | Business & Career | 1.61× | ||
| 15 | Artificial intelligence | Technology & Electronics | 1.60× | ||
| 16 | Play (activity) | Travel & Leisure | 1.56× | ||
| 17 | Video hosting service | Technology & Electronics | 1.52× | ||
| 18 | Telecommunication | Technology & Electronics | 1.52× | ||
| 19 | Broadcasting | Movies & TV | 1.51× | ||
| 20 | Pleasure | Politics & Society | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.22× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.18× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 1.07× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.76× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.77× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.78× |
Email heeft een geschatte doelgroep van 15,650,057 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
24.7% van de Email-fans is vrouw, 75.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.7 jaar.
Email-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Social network (2.39×), Android (operating system) (2.04×) en World Wide Web (2.6×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Email-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~1M), Uttar Pradesh (bereik ~700K) en Tamil Nadu (bereik ~500K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Email zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Android (operating system) (2.04×), World Wide Web (2.6×), Mobile phones (1.77×) en Software (1.7×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Email zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.