Een dataprofiel van de mensen die Leather in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Leather heeft een geschatte doelgroep van 5,201,910 personen in India.
De gemiddelde Leather-fan in India is 33.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Mammal, Anatomy, Privately held company, met de sterkste overindexering op Mammal (5.65× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Leather-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Price Sensitivity, Extroversion.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Leather-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.1 jaar oud, met uitgesproken Price Sensitivity-tendensen en een duidelijke affiniteit met Mammal.
De kerncijfers die het Leather-profiel in India kenmerken.
39.6% is vrouw, 60.4% is man, gemiddelde leeftijd 33.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 39.6% |
| Man | 60.4% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,201,910 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 29% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Leather-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.5% |
| United Kingdom | 5.3% |
| Italy | 5.0% |
Waar de Leather-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Manipur | ~8K | 1.25× | |
| 02 | Meghalaya | ~7K | 1.22× | |
| 03 | Nagaland | ~4K | 1.14× | |
| 04 | Tamil Nadu | ~100K | 1.13× | |
| 05 | Gujarat | ~200K | 1.11× | |
| 06 | Tripura | ~8K | 1.09× | |
| 07 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.07× | |
| 08 | Jharkhand | ~50K | 1.06× | |
| 09 | Mizoram | ~4K | 1.06× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~70K | 1.03× | |
| 11 | Himachal Pradesh | ~20K | 1.03× | |
| 12 | Karnataka | ~100K | 1.00× | |
| 13 | Goa | ~5K | 1.00× | |
| 14 | Maharashtra | ~300K | 0.99× | |
| 15 | Punjab (region) | ~70K | 0.98× | |
| 16 | Assam | ~50K | 0.96× | |
| 17 | Chhattisgarh | ~30K | 0.96× | |
| 18 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.94× | |
| 19 | Sikkim | ~2K | 0.93× | |
| 20 | Rajasthan | ~100K | 0.92× | |
| 21 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.92× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~90K | 0.91× | |
| 23 | Kerala | ~70K | 0.90× | |
| 24 | Uttarakhand | ~20K | 0.89× | |
| 25 | Telangana | ~70K | 0.88× | |
| 26 | West Bengal | ~100K | 0.86× | |
| 27 | Haryana | ~60K | 0.86× | |
| 28 | Bihar | ~80K | 0.83× | |
| 29 | Odisha | ~40K | 0.77× |
De sterkste cross-interesses van de Leather-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Anatomy | Health | 5.78× | ||
| 02 | Mammal | Pets & Animals | 5.65× | ||
| 03 | Clothing in India | Fashion & Accessoires | 4.00× | ||
| 04 | Privately held company | Business & Career | 3.07× | ||
| 05 | Skin | Beauty & Wellness | 2.39× | ||
| 06 | South Asia | Travel & Leisure | 2.35× | ||
| 07 | Indian subcontinent | Travel & Leisure | 2.32× | ||
| 08 | Footwear | Fashion & Accessoires | 2.26× | ||
| 09 | Woman | Kids & Family | 2.06× | ||
| 10 | Leisure | Travel & Leisure | 2.01× | ||
| 11 | Child | Kids & Family | 1.98× | ||
| 12 | Instant messaging | Internet & Social Media | 1.96× | ||
| 13 | States and union territories of India | Travel & Leisure | 1.91× | ||
| 14 | Social network | Internet & Social Media | 1.76× | ||
| 15 | Cosmetics | Beauty & Wellness | 1.66× | ||
| 16 | Android (operating system) | Technology & Electronics | 1.64× | ||
| 17 | Hindi | Politics & Society | 1.61× | ||
| 18 | Smartphones | Technology & Electronics | 1.55× | ||
| 19 | Design | Home & Garden | 1.53× | ||
| 20 | Mobile phones | Technology & Electronics | 1.53× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.95× | |
| Extroversion | THRILL | 1.80× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 1.61× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 0.98× | |
| Career Orientation | POWER | 1.08× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.10× |
Leather heeft een geschatte doelgroep van 5,201,910 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
39.6% van de Leather-fans is vrouw, 60.4% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar.
Leather-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Mammal (5.65×), Anatomy (5.78×) en Privately held company (3.07×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Leather-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Leather zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Anatomy (5.78×), Privately held company (3.07×), South Asia (2.35×) en Leisure (2.01×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Leather zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.