Een dataprofiel van de mensen die Meat in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Meat heeft een geschatte doelgroep van 6,905,015 personen in India.
De gemiddelde Meat-fan in India is 33.4 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren ONEUS, Grilling, XXXTentacion, met de sterkste overindexering op ONEUS (5.03× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Meat-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.4 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Healthy Lifestyle, Indulgence.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Meat-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.4 jaar oud, met uitgesproken Healthy Lifestyle-tendensen en een duidelijke affiniteit met ONEUS.
De kerncijfers die het Meat-profiel in India kenmerken.
27.6% is vrouw, 72.4% is man, gemiddelde leeftijd 33.4.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 27.6% |
| Man | 72.4% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.4 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,905,015 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 30% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 14% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Meat-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.5% |
| Japan | 6.6% |
| United Kingdom | 4.2% |
Waar de Meat-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Jammu and Kashmir | ~60K | 2.02× | |
| 02 | Manipur | ~10K | 1.53× | |
| 03 | Nagaland | ~7K | 1.46× | |
| 04 | Assam | ~100K | 1.41× | |
| 05 | Tripura | ~10K | 1.32× | |
| 06 | Telangana | ~100K | 1.25× | |
| 07 | Meghalaya | ~9K | 1.24× | |
| 08 | Arunachal Pradesh | ~5K | 1.23× | |
| 09 | Tamil Nadu | ~200K | 1.10× | |
| 10 | Karnataka | ~200K | 1.08× | |
| 11 | Mizoram | ~5K | 1.08× | |
| 12 | Sikkim | ~3K | 1.08× | |
| 13 | Goa | ~7K | 1.03× | |
| 14 | Kerala | ~100K | 0.95× | |
| 15 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.90× | |
| 16 | West Bengal | ~200K | 0.87× | |
| 17 | Odisha | ~60K | 0.76× | |
| 18 | Jharkhand | ~40K | 0.76× | |
| 19 | Punjab (region) | ~70K | 0.73× | |
| 20 | Maharashtra | ~200K | 0.72× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.72× | |
| 22 | Uttarakhand | ~20K | 0.71× | |
| 23 | Chhattisgarh | ~30K | 0.68× | |
| 24 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.62× | |
| 25 | Bihar | ~80K | 0.62× | |
| 26 | Gujarat | ~100K | 0.61× | |
| 27 | Haryana | ~50K | 0.60× | |
| 28 | Rajasthan | ~90K | 0.57× | |
| 29 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.56× |
De sterkste cross-interesses van de Meat-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Pork | Food & Beverages | 7.21× | ||
| 02 | Steak | Food & Beverages | 6.53× | ||
| 03 | Grilling | Food & Beverages | 5.11× | ||
| 04 | ONEUS | Music & Radio | 5.03× | ||
| 05 | Beef | Food & Beverages | 4.79× | ||
| 06 | Seafood | Food & Beverages | 3.65× | ||
| 07 | BTS | Music & Radio | 3.30× | ||
| 08 | KOLARS | Music & Radio | 3.18× | ||
| 09 | Take-out | Food & Beverages | 2.61× | ||
| 10 | Breakfast | Food & Beverages | 2.36× | ||
| 11 | Snack food | Food & Beverages | 2.23× | ||
| 12 | Fruit | Food & Beverages | 2.12× | ||
| 13 | Chinese cuisine | Food & Beverages | 2.07× | ||
| 14 | Vegetable | Food & Beverages | 2.05× | ||
| 15 | H.O.M.E. | Home & Garden | 1.99× | ||
| 16 | Dish (food) | Food & Beverages | 1.92× | ||
| 17 | Harry Potter | Movies & TV | 1.84× | ||
| 18 | XXXTentacion | Music & Radio | 1.62× | ||
| 19 | Restaurants | Food & Beverages | 1.59× | ||
| 20 | Street food | Food & Beverages | 1.59× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.79× | |
| Indulgence | JOY | 1.61× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 1.38× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Career Orientation | POWER | 1.06× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.06× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.07× |
Meat heeft een geschatte doelgroep van 6,905,015 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
27.6% van de Meat-fans is vrouw, 72.4% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.4 jaar.
Meat-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor ONEUS (5.03×), Grilling (5.11×) en XXXTentacion (1.62×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Meat-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Meat zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Grilling (5.11×), XXXTentacion (1.62×), Harry Potter (1.84×) en BTS (3.3×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Meat zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.