Rascasse Audience Intelligence

Nutrient-doelgroep in India

Een dataprofiel van de mensen die Nutrient in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Nutrient heeft een geschatte doelgroep van 13,203,064 personen in India.

De gemiddelde Nutrient-fan in India is 33.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.

De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Tamil Nadu.

Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Beverages, Sari, Serial (podcast), met de sterkste overindexering op Beverages (1.51× het landelijk gemiddelde).

Demografisch is de Nutrient-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Healthy Lifestyle, Tradition.

Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.

De typische Nutrient-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.6 jaar oud, met uitgesproken Healthy Lifestyle-tendensen en een duidelijke affiniteit met Beverages.

Categorie: Eten & drinken · Type: onderwerpen

De data op deze pagina komt uit het Rascasse-doelgroeppanel en wordt maandelijks bijgewerkt op basis van zoek-, social- en browsingsignalen. Stand: 2026-08-17.

Sectie 01

In het kort

De kerncijfers die het Nutrient-profiel in India kenmerken.

Doelgroepgrootte
13.2M
in India
Geslacht
39.2%
60.8% man
Leeftijd
33.6
jaar gemiddeld
Positie in land
#272
onderwerpen in India
Afb. 01

Zoekinteresse · 12-maands trend

-22%
t.o.v. vorig jaar
JanMarMayJulSepNov
Maandelijkse zoekopdrachten · Bron: Rascasse Audience Intelligence
Sectie 02

Demografie van Nutrient-fans

39.2% is vrouw, 60.8% is man, gemiddelde leeftijd 33.6.

Afb. 02

Verdeling naar geslacht

39.2%
Vrouw
60.8%
Man
Demografische verdeling van de Nutrient-doelgroep in India
KengetalWaarde
Vrouw39.2%
Man60.8%
Gemiddelde leeftijd33.6
Geschatte doelgroepgrootte13,203,064
Afb. 03

Leeftijdsverdeling

Ø 33.6
jaar gemiddeld
Leeftijdsverdeling van de Nutrient-doelgroep in India
LeeftijdsgroepAandeel%
16-1927%
20-2930%
30-3922%
40-4914%
50+8%
Afb. 04

Wereldwijde verdeling

5.5%

van de wereldwijde Nutrient-doelgroep bevindt zich in India.

Wereldwijde verdeling van de doelgroep per land voor Nutrient
LandAandeel
United States24.9%
India5.5%
United Kingdom5.2%
Sectie 03
Affiniteit (×) = hoeveel waarschijnlijker het is dat iemand uit deze doelgroep in een regio woont dan het gemiddelde in India. Voorbeeld: 2,0× betekent twee keer zo geconcentreerd als de landelijke basislijn.

Geografie

Waar de Nutrient-doelgroep in India het sterkst is.

Afb. 05

Topregio's naar affiniteit

Nutrient-fans per regio: topregio's in India
#RegioBereikAffiniteit×
01Jammu and Kashmir~80K1.37×
02Himachal Pradesh~70K1.31×
03Uttarakhand~80K1.24×
04Tripura~20K1.23×
05Meghalaya~20K1.16×
06Madhya Pradesh~300K1.15×
07Manipur~20K1.14×
08Bihar~300K1.13×
09Jharkhand~100K1.10×
10Chhattisgarh~90K1.10×
11Assam~100K1.07×
12Nagaland~10K1.07×
13Arunachal Pradesh~8K1.06×
14Uttar Pradesh~700K1.03×
15Punjab (region)~200K0.98×
16Andhra Pradesh~200K0.98×
17Mizoram~9K0.97×
18Tamil Nadu~300K0.94×
19Sikkim~5K0.93×
20Haryana~200K0.90×
21Maharashtra~600K0.88×
22Karnataka~300K0.86×
23Telangana~200K0.85×
24Goa~10K0.85×
25Odisha~100K0.82×
26Rajasthan~200K0.81×
27Kerala~100K0.76×
28Gujarat~200K0.62×
29West Bengal~200K0.56×
Sectie 04
Merken en datapunten waarop deze doelgroep bovengemiddeld scoort, vergeleken met het landelijk gemiddelde.

Interesses & affiniteiten van de doelgroep

De sterkste cross-interesses van de Nutrient-doelgroep — merken, thema's en personen samen.

Afb. 07

Belangrijkste cross-interesses, gerangschikt op affiniteit

Belangrijkste merkaffiniteiten (overindex t.o.v. het landelijk gemiddelde) van de Nutrient-doelgroep
#·InteresseCategorieAffiniteit×
01FirstCry.comShopping2.69×
02DiamondFashion & Accessoires1.85×
03LinenFashion & Accessoires1.85×
04Sari-sari storeShopping1.83×
05Pakistani clothingFashion & Accessoires1.81×
06CottonFashion & Accessoires1.79×
07Indian wedding clothesFashion & Accessoires1.79×
08NDTVMovies & TV1.72×
09BridesmaidKids & Family1.70×
10EnergyHome & Garden1.69×
11Wedding receptionKids & Family1.68×
12Shalwar kameezFashion & Accessoires1.61×
13Suit (clothing)Fashion & Accessoires1.61×
14Hindustani languagePolitics & Society1.58×
15HandicraftHome & Garden1.58×
16Telugu languagePolitics & Society1.57×
17SariFashion & Accessoires1.55×
18Serial (podcast)Music & Radio1.55×
19Expensive TasteBusiness & Career1.52×
20BeveragesFood & Beverages1.51×
Sectie 05
De zes persoonlijkheidskenmerken waarop deze doelgroep het sterkst bovengemiddeld scoort (1,0 = landelijk gemiddelde).

Persoonlijkheid van de Nutrient-doelgroep

Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.

Afb. 08

Afwijking van het landelijk gemiddelde

Wat opvalt
De sterkste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Nutrient-doelgroep bovengemiddeld scoort · Wat opvalt
KenmerkClusterAfwijkingScore
Healthy LifestyleBALANCE1.32×
TraditionCONSERVATISM1.25×
Luxury OrientationPREMIUM1.25×
1,00× basislijn
Eerder niet
De zwakste tendensen
Belangrijkste persoonlijkheidskenmerken waarop de Nutrient-doelgroep bovengemiddeld scoort · Eerder niet
KenmerkClusterAfwijkingScore
PatriotismCONSERVATISM0.79×
DIY MentalityTHRILL0.93×
SustainabilityBALANCE0.94×
1,00× basislijn
Sectie 06

Veelgestelde vragen

01

Hoeveel fans heeft Nutrient in India?

Nutrient heeft een geschatte doelgroep van 13,203,064 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.

02

Hoe zijn geslacht en leeftijd van Nutrient-fans verdeeld?

39.2% van de Nutrient-fans is vrouw, 60.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.6 jaar.

03

Welke merken spreken Nutrient-fans het meest aan?

Nutrient-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Beverages (1.51×), Sari (1.55×) en Serial (podcast) (1.55×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.

04

Waar wonen Nutrient-fans in India?

Nutrient-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~700K), Maharashtra (bereik ~600K) en Tamil Nadu (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.

05

Welke andere merken spreken Nutrient-fans daarnaast aan?

Naast Nutrient zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Sari (1.55×), Serial (podcast) (1.55×), Cotton (1.79×) en Hindustani language (1.58×) vergeleken met het gemiddelde in India.

Bijlage

Meer doelgroepen ontdekken

Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.

Hoe u deze data leest

De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Nutrient zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.

Over dit doelgroepprofiel

Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.

Schaal & dekking
500.000+ kant-en-klare doelgroepen in 200+ landen

Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.

Prijzen bekijken →