Een dataprofiel van de mensen die Private equity in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Private equity heeft een geschatte doelgroep van 3,798,237 personen in India.
De gemiddelde Private equity-fan in India is 34.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Karnataka, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren International Chamber of Commerce, Market trend, Investment strategy, met de sterkste overindexering op International Chamber of Commerce (3.1× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Private equity-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Career Orientation, Risk Appetite.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Private equity-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.5 jaar oud, met uitgesproken Career Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met International Chamber of Commerce.
De kerncijfers die het Private equity-profiel in India kenmerken.
18.1% is vrouw, 81.9% is man, gemiddelde leeftijd 34.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.1% |
| Man | 81.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,798,237 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 28% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 16% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Private equity-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 26.3% |
| India | 10.2% |
| United Kingdom | 7.0% |
Waar de Private equity-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Maharashtra | ~400K | 2.39× | |
| 02 | Karnataka | ~200K | 1.99× | |
| 03 | Haryana | ~90K | 1.92× | |
| 04 | Telangana | ~100K | 1.84× | |
| 05 | Tamil Nadu | ~100K | 1.40× | |
| 06 | Sikkim | ~2K | 1.07× | |
| 07 | Goa | ~4K | 1.04× | |
| 08 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.00× | |
| 09 | Mizoram | ~3K | 0.99× | |
| 10 | Nagaland | ~3K | 0.98× | |
| 11 | West Bengal | ~100K | 0.97× | |
| 12 | Uttarakhand | ~20K | 0.97× | |
| 13 | Meghalaya | ~4K | 0.97× | |
| 14 | Gujarat | ~100K | 0.96× | |
| 15 | Kerala | ~50K | 0.96× | |
| 16 | Manipur | ~5K | 0.96× | |
| 17 | Punjab (region) | ~50K | 0.94× | |
| 18 | Tripura | ~5K | 0.93× | |
| 19 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.88× | |
| 20 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.88× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~20K | 0.86× | |
| 22 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.86× | |
| 23 | Madhya Pradesh | ~60K | 0.84× | |
| 24 | Jharkhand | ~30K | 0.84× | |
| 25 | Odisha | ~30K | 0.82× | |
| 26 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.81× | |
| 27 | Rajasthan | ~70K | 0.80× | |
| 28 | Assam | ~30K | 0.74× | |
| 29 | Bihar | ~50K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Private equity-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Angel investor | Business & Career | 10.57× | ||
| 02 | Venture capital | Business & Career | 8.57× | ||
| 03 | Business model | Business & Career | 5.42× | ||
| 04 | Market trend | Business & Career | 5.13× | ||
| 05 | Commercial bank | Business & Career | 4.85× | ||
| 06 | Swing trading | Business & Career | 4.71× | ||
| 07 | Technical analysis | Business & Career | 4.61× | ||
| 08 | Stock market index | Business & Career | 4.53× | ||
| 09 | Stockbroker | Business & Career | 4.39× | ||
| 10 | Investment management | Business & Career | 4.24× | ||
| 11 | Investment strategy | Business & Career | 4.09× | ||
| 12 | Algorithmic trading | Business & Career | 3.99× | ||
| 13 | Wealth management | Business & Career | 3.50× | ||
| 14 | Financial market | Business & Career | 3.28× | ||
| 15 | Day trading | Business & Career | 3.24× | ||
| 16 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 3.10× | ||
| 17 | TradingView | Business & Career | 2.99× | ||
| 18 | Money | Business & Career | 2.85× | ||
| 19 | Option (finance) | Business & Career | 2.82× | ||
| 20 | Gemini | Technology & Electronics | 2.40× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Career Orientation | POWER | 2.17× | |
| Risk Appetite | THRILL | 2.09× | |
| Travelling | THRILL | 2.02× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.09× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.12× | |
| Creativity | OPEN | 1.22× |
Private equity heeft een geschatte doelgroep van 3,798,237 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Karnataka.
18.1% van de Private equity-fans is vrouw, 81.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.5 jaar.
Private equity-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor International Chamber of Commerce (3.1×), Market trend (5.13×) en Investment strategy (4.09×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Private equity-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Karnataka (bereik ~200K) en Uttar Pradesh (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Private equity zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Market trend (5.13×), Investment strategy (4.09×), Stock market index (4.53×) en Swing trading (4.71×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Private equity zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.