Een dataprofiel van de mensen die Vehicles in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Vehicles heeft een geschatte doelgroep van 28,829,292 personen in India.
De gemiddelde Vehicles-fan in India is 31.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Automobiles, SUVs, Motorcycles, met de sterkste overindexering op Automobiles (1.52× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Vehicles-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als DIY Mentality, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Vehicles-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.6 jaar oud, met uitgesproken DIY Mentality-tendensen en een duidelijke affiniteit met Automobiles.
De kerncijfers die het Vehicles-profiel in India kenmerken.
19.7% is vrouw, 80.3% is man, gemiddelde leeftijd 31.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 19.7% |
| Man | 80.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 28,829,292 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 35% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Vehicles-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.6% |
| Japan | 6.3% |
| Italy | 4.5% |
Waar de Vehicles-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~20K | 1.42× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~1M | 1.41× | |
| 03 | Arunachal Pradesh | ~20K | 1.33× | |
| 04 | Telangana | ~500K | 1.30× | |
| 05 | Karnataka | ~900K | 1.21× | |
| 06 | Jharkhand | ~300K | 1.17× | |
| 07 | Himachal Pradesh | ~100K | 1.16× | |
| 08 | Haryana | ~400K | 1.10× | |
| 09 | Chhattisgarh | ~200K | 1.09× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~400K | 1.08× | |
| 11 | Uttarakhand | ~100K | 1.05× | |
| 12 | Maharashtra | ~1.5M | 1.04× | |
| 13 | Odisha | ~300K | 1.03× | |
| 14 | Madhya Pradesh | ~500K | 1.00× | |
| 15 | Gujarat | ~800K | 0.97× | |
| 16 | Rajasthan | ~600K | 0.96× | |
| 17 | Assam | ~300K | 0.96× | |
| 18 | Jammu and Kashmir | ~100K | 0.96× | |
| 19 | Kerala | ~400K | 0.93× | |
| 20 | Tripura | ~40K | 0.90× | |
| 21 | Bihar | ~500K | 0.89× | |
| 22 | Goa | ~30K | 0.88× | |
| 23 | Uttar Pradesh | ~1M | 0.87× | |
| 24 | Nagaland | ~20K | 0.84× | |
| 25 | West Bengal | ~700K | 0.81× | |
| 26 | Punjab (region) | ~300K | 0.80× | |
| 27 | Manipur | ~30K | 0.78× | |
| 28 | Meghalaya | ~20K | 0.70× | |
| 29 | Mizoram | ~10K | 0.62× |
De sterkste cross-interesses van de Vehicles-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Pernod Ricard | Food & Beverages | 1.84× | ||
| 02 | Royal Stag | Food & Beverages | 1.71× | ||
| 03 | Commercial bank | Business & Career | 1.61× | ||
| 04 | Pep Boys | Shopping | 1.59× | ||
| 05 | Apollo Tyres | Cars & Mobility | 1.57× | ||
| 06 | Bank of India | Business & Career | 1.56× | ||
| 07 | Indian (motorcycle) | Cars & Mobility | 1.55× | ||
| 08 | Fishing float | Sports | 1.55× | ||
| 09 | Suzuki | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 10 | Haul truck | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 11 | Trucks | Cars & Mobility | 1.53× | ||
| 12 | Bajaj Auto | Cars & Mobility | 1.53× | ||
| 13 | Professional network service | Technology & Electronics | 1.53× | ||
| 14 | Automobiles | Cars & Mobility | 1.52× | ||
| 15 | SUVs | Cars & Mobility | 1.52× | ||
| 16 | Hero MotoCorp | Cars & Mobility | 1.52× | ||
| 17 | Cruiser (motorcycle) | Cars & Mobility | 1.52× | ||
| 18 | Electric power distribution | Home & Garden | 1.51× | ||
| 19 | Motorcycles | Cars & Mobility | 1.50× | ||
| 20 | Reserve Bank of India | Business & Career | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| DIY Mentality | THRILL | 1.10× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.07× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.05× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 0.79× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.80× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.81× |
Vehicles heeft een geschatte doelgroep van 28,829,292 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
19.7% van de Vehicles-fans is vrouw, 80.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.6 jaar.
Vehicles-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Automobiles (1.52×), SUVs (1.52×) en Motorcycles (1.5×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Vehicles-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~1.5M), Uttar Pradesh (bereik ~1M) en Tamil Nadu (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Vehicles zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op SUVs (1.52×), Motorcycles (1.5×), Bank of India (1.56×) en Commercial bank (1.61×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Vehicles zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.