Een dataprofiel van de mensen die SUVs in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. SUVs heeft een geschatte doelgroep van 9,492,768 personen in India.
De gemiddelde SUVs-fan in India is 33.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren CarDekho, Ajit Pawar, Maruti Suzuki, met de sterkste overindexering op CarDekho (2.32× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de SUVs-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische SUVs-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.1 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met CarDekho.
De kerncijfers die het SUVs-profiel in India kenmerken.
15.9% is vrouw, 84.1% is man, gemiddelde leeftijd 33.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 15.9% |
| Man | 84.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,492,768 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 28% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 14% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde SUVs-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.1% |
| Italy | 5.3% |
| Japan | 4.9% |
Waar de SUVs-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Karnataka | ~300K | 1.40× | |
| 02 | Maharashtra | ~600K | 1.30× | |
| 03 | Goa | ~10K | 1.28× | |
| 04 | Haryana | ~200K | 1.25× | |
| 05 | Telangana | ~200K | 1.13× | |
| 06 | Nagaland | ~7K | 1.12× | |
| 07 | Arunachal Pradesh | ~6K | 1.10× | |
| 08 | Gujarat | ~300K | 1.08× | |
| 09 | Tamil Nadu | ~200K | 1.08× | |
| 10 | Jammu and Kashmir | ~50K | 1.08× | |
| 11 | Chhattisgarh | ~70K | 1.06× | |
| 12 | Manipur | ~10K | 1.06× | |
| 13 | Himachal Pradesh | ~40K | 1.02× | |
| 14 | Kerala | ~100K | 0.99× | |
| 15 | Madhya Pradesh | ~200K | 0.98× | |
| 16 | Uttarakhand | ~50K | 0.97× | |
| 17 | Punjab (region) | ~100K | 0.96× | |
| 18 | Odisha | ~100K | 0.96× | |
| 19 | Meghalaya | ~9K | 0.94× | |
| 20 | Jharkhand | ~80K | 0.93× | |
| 21 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.91× | |
| 22 | Sikkim | ~4K | 0.88× | |
| 23 | Tripura | ~10K | 0.87× | |
| 24 | Mizoram | ~6K | 0.87× | |
| 25 | Rajasthan | ~200K | 0.86× | |
| 26 | Assam | ~80K | 0.86× | |
| 27 | Andhra Pradesh | ~90K | 0.79× | |
| 28 | West Bengal | ~200K | 0.76× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.66× |
De sterkste cross-interesses van de SUVs-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Mahindra Scorpio | Cars & Mobility | 3.13× | ||
| 02 | Hyundai Creta | Cars & Mobility | 3.03× | ||
| 03 | Hyundai Venue | Cars & Mobility | 2.50× | ||
| 04 | Honda City | Cars & Mobility | 2.39× | ||
| 05 | Used car | Cars & Mobility | 2.35× | ||
| 06 | CarDekho | Cars & Mobility | 2.32× | ||
| 07 | Family car | Cars & Mobility | 2.29× | ||
| 08 | Personal luxury car | Cars & Mobility | 2.16× | ||
| 09 | Hatchback | Cars & Mobility | 2.06× | ||
| 10 | Car dealership | Cars & Mobility | 2.06× | ||
| 11 | High-net-worth individual | Business & Career | 1.87× | ||
| 12 | Volkswagen | Cars & Mobility | 1.87× | ||
| 13 | Maruti Suzuki | Cars & Mobility | 1.86× | ||
| 14 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 1.83× | ||
| 15 | Mahindra & Mahindra | Cars & Mobility | 1.82× | ||
| 16 | Hyundai | Cars & Mobility | 1.76× | ||
| 17 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.66× | ||
| 18 | Ajit Pawar | Politics & Society | 1.54× | ||
| 19 | Tractor | Cars & Mobility | 1.54× | ||
| 20 | Suzuki | Cars & Mobility | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.37× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.11× | |
| Community Orientation | OPEN | 0.91× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Mindfulness | BALANCE | 0.67× | |
| Extroversion | THRILL | 0.67× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.67× |
SUVs heeft een geschatte doelgroep van 9,492,768 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
15.9% van de SUVs-fans is vrouw, 84.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.1 jaar.
SUVs-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor CarDekho (2.32×), Ajit Pawar (1.54×) en Maruti Suzuki (1.86×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
SUVs-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~600K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Karnataka (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast SUVs zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Ajit Pawar (1.54×), Maruti Suzuki (1.86×), Used car (2.35×) en High-net-worth individual (1.87×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar SUVs zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.