Een dataprofiel van de mensen die Volkswagen in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Volkswagen heeft een geschatte doelgroep van 5,718,006 personen in India.
De gemiddelde Volkswagen-fan in India is 35.6 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Tamil Nadu, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Volkswagen Tiguan, CarDekho, Škoda Auto, met de sterkste overindexering op Volkswagen Tiguan (12.69× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Volkswagen-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 35.6 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Volkswagen-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 35.6 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Volkswagen Tiguan.
De kerncijfers die het Volkswagen-profiel in India kenmerken.
13.4% is vrouw, 86.6% is man, gemiddelde leeftijd 35.6.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 13.4% |
| Man | 86.6% |
| Gemiddelde leeftijd | 35.6 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,718,006 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 16% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 27% | |
| 40-49 | 19% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde Volkswagen-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 10.0% |
| Germany | 8.0% |
| Brazil | 7.9% |
Waar de Volkswagen-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~200K | 2.06× | |
| 02 | Tamil Nadu | ~300K | 1.88× | |
| 03 | Karnataka | ~300K | 1.78× | |
| 04 | Gujarat | ~200K | 1.50× | |
| 05 | Punjab (region) | ~100K | 1.44× | |
| 06 | Telangana | ~100K | 1.41× | |
| 07 | Haryana | ~100K | 1.31× | |
| 08 | Goa | ~8K | 1.30× | |
| 09 | Maharashtra | ~400K | 1.27× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~90K | 1.26× | |
| 11 | Uttarakhand | ~30K | 1.19× | |
| 12 | Himachal Pradesh | ~20K | 1.07× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~40K | 1.02× | |
| 14 | Rajasthan | ~100K | 0.98× | |
| 15 | Jharkhand | ~50K | 0.94× | |
| 16 | Odisha | ~60K | 0.90× | |
| 17 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.86× | |
| 18 | Madhya Pradesh | ~90K | 0.84× | |
| 19 | Assam | ~50K | 0.78× | |
| 20 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.75× | |
| 21 | Meghalaya | ~4K | 0.74× | |
| 22 | Sikkim | ~2K | 0.65× | |
| 23 | Nagaland | ~2K | 0.62× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.61× | |
| 25 | West Bengal | ~100K | 0.60× | |
| 26 | Manipur | ~4K | 0.55× | |
| 27 | Tripura | ~4K | 0.54× | |
| 28 | Bihar | ~60K | 0.52× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.52× |
De sterkste cross-interesses van de Volkswagen-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Volkswagen Tiguan | Cars & Mobility | 12.69× | ||
| 02 | Skoda Kodiaq | Cars & Mobility | 5.76× | ||
| 03 | Hyundai Creta | Cars & Mobility | 3.18× | ||
| 04 | Family car | Cars & Mobility | 2.99× | ||
| 05 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 2.90× | ||
| 06 | Honda City | Cars & Mobility | 2.90× | ||
| 07 | CarDekho | Cars & Mobility | 2.84× | ||
| 08 | City car | Cars & Mobility | 2.82× | ||
| 09 | Car dealership | Cars & Mobility | 2.74× | ||
| 10 | Used car | Cars & Mobility | 2.66× | ||
| 11 | Hatchback | Cars & Mobility | 2.45× | ||
| 12 | Hyundai | Cars & Mobility | 2.37× | ||
| 13 | Maruti Suzuki | Cars & Mobility | 2.04× | ||
| 14 | Toyota | Cars & Mobility | 1.82× | ||
| 15 | Tata Motors | Cars & Mobility | 1.79× | ||
| 16 | Manorama Online | News | 1.79× | ||
| 17 | SUVs | Cars & Mobility | 1.71× | ||
| 18 | Mathrubhumi | News | 1.71× | ||
| 19 | BSE SENSEX | Business & Career | 1.57× | ||
| 20 | Mutual fund | Business & Career | 1.54× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.43× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.22× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.91× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.61× | |
| Mindfulness | BALANCE | 0.62× | |
| Extroversion | THRILL | 0.62× |
De doelmarkt van Volkswagen in India omvat naar schatting 5,718,006 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Tamil Nadu.
13.4% van de Volkswagen-doelgroep is vrouw, 86.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 35.6 jaar.
Volkswagen-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Volkswagen Tiguan (12.69×), CarDekho (2.84×) en Škoda Auto (2.9×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Volkswagen-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Tamil Nadu (bereik ~300K) en Karnataka (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Volkswagen zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op CarDekho (2.84×), Škoda Auto (2.9×), Family car (2.99×) en Mutual fund (1.54×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Volkswagen zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.