Een dataprofiel van de mensen die Hyundai in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Hyundai heeft een geschatte doelgroep van 3,967,369 personen in India.
De gemiddelde Hyundai-fan in India is 33.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Gujarat, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Škoda Auto, CarDekho, International Chamber of Commerce, met de sterkste overindexering op Škoda Auto (4.62× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Hyundai-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Hyundai-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.0 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Škoda Auto.
De kerncijfers die het Hyundai-profiel in India kenmerken.
13.1% is vrouw, 86.9% is man, gemiddelde leeftijd 33.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 13.1% |
| Man | 86.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,967,369 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 22% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Hyundai-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 14.6% |
| Italy | 5.5% |
| Germany | 5.4% |
Waar de Hyundai-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~200K | 1.94× | |
| 02 | Gujarat | ~200K | 1.69× | |
| 03 | Karnataka | ~100K | 1.36× | |
| 04 | Kerala | ~70K | 1.25× | |
| 05 | Punjab (region) | ~70K | 1.25× | |
| 06 | Haryana | ~60K | 1.25× | |
| 07 | Goa | ~5K | 1.21× | |
| 08 | Telangana | ~70K | 1.20× | |
| 09 | Maharashtra | ~200K | 1.17× | |
| 10 | Andhra Pradesh | ~60K | 1.17× | |
| 11 | Chhattisgarh | ~30K | 1.17× | |
| 12 | Madhya Pradesh | ~80K | 1.04× | |
| 13 | Odisha | ~40K | 1.03× | |
| 14 | Rajasthan | ~90K | 1.02× | |
| 15 | Jharkhand | ~30K | 0.92× | |
| 16 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.89× | |
| 17 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.87× | |
| 18 | Assam | ~40K | 0.87× | |
| 19 | Uttarakhand | ~20K | 0.85× | |
| 20 | West Bengal | ~100K | 0.79× | |
| 21 | Tripura | ~4K | 0.78× | |
| 22 | Meghalaya | ~3K | 0.78× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.77× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.77× | |
| 25 | Nagaland | ~2K | 0.73× | |
| 26 | Manipur | ~4K | 0.71× | |
| 27 | Sikkim | ~1K | 0.68× | |
| 28 | Bihar | ~50K | 0.65× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.60× |
De sterkste cross-interesses van de Hyundai-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Hyundai i10 | Cars & Mobility | 6.54× | ||
| 02 | Hyundai Creta | Cars & Mobility | 6.16× | ||
| 03 | Hyundai Venue | Cars & Mobility | 5.49× | ||
| 04 | Nexon | Games | 4.75× | ||
| 05 | Škoda Auto | Cars & Mobility | 4.62× | ||
| 06 | Family car | Cars & Mobility | 4.46× | ||
| 07 | Honda City | Cars & Mobility | 4.30× | ||
| 08 | Car dealership | Cars & Mobility | 4.01× | ||
| 09 | CarDekho | Cars & Mobility | 3.99× | ||
| 10 | Used car | Cars & Mobility | 3.91× | ||
| 11 | Hatchback | Cars & Mobility | 3.70× | ||
| 12 | Volkswagen | Cars & Mobility | 2.98× | ||
| 13 | Tata Motors | Cars & Mobility | 2.43× | ||
| 14 | Maruti Suzuki | Cars & Mobility | 2.42× | ||
| 15 | National Stock Exchange of India | Business & Career | 2.24× | ||
| 16 | SUVs | Cars & Mobility | 1.98× | ||
| 17 | BSE SENSEX | Business & Career | 1.95× | ||
| 18 | Option (finance) | Business & Career | 1.77× | ||
| 19 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 1.75× | ||
| 20 | Transport | Cars & Mobility | 1.56× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 2.01× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 1.61× | |
| Travelling | THRILL | 1.14× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Pet Ownership | JOY | 0.71× | |
| Mindfulness | BALANCE | 0.73× | |
| Extroversion | THRILL | 0.76× |
De doelmarkt van Hyundai in India omvat naar schatting 3,967,369 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Gujarat.
13.1% van de Hyundai-doelgroep is vrouw, 86.9% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.0 jaar.
Hyundai-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Škoda Auto (4.62×), CarDekho (3.99×) en International Chamber of Commerce (1.75×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Hyundai-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Gujarat (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Hyundai zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op CarDekho (3.99×), International Chamber of Commerce (1.75×), Family car (4.46×) en Hyundai Creta (6.16×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Hyundai zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.