Een dataprofiel van de mensen die Volunteering in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Volunteering heeft een geschatte doelgroep van 8,234,989 personen in India.
De gemiddelde Volunteering-fan in India is 34.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Charity and causes, Free software, Minivans, met de sterkste overindexering op Charity and causes (5.29× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Volunteering-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Pet Ownership.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Volunteering-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.0 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Charity and causes.
De kerncijfers die het Volunteering-profiel in India kenmerken.
20.9% is vrouw, 79.1% is man, gemiddelde leeftijd 34.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 20.9% |
| Man | 79.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,234,989 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 28% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 20% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Volunteering-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.6% |
| Italy | 6.7% |
| United Kingdom | 6.4% |
Waar de Volunteering-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Arunachal Pradesh | ~8K | 1.68× | |
| 02 | Nagaland | ~8K | 1.43× | |
| 03 | Tripura | ~10K | 1.26× | |
| 04 | Assam | ~100K | 1.18× | |
| 05 | Meghalaya | ~9K | 1.10× | |
| 06 | Kerala | ~100K | 1.09× | |
| 07 | Sikkim | ~4K | 1.08× | |
| 08 | Uttarakhand | ~40K | 1.07× | |
| 09 | Jharkhand | ~70K | 1.00× | |
| 10 | West Bengal | ~300K | 0.98× | |
| 11 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.98× | |
| 12 | Maharashtra | ~400K | 0.96× | |
| 13 | Karnataka | ~200K | 0.95× | |
| 14 | Tamil Nadu | ~200K | 0.95× | |
| 15 | Manipur | ~10K | 0.95× | |
| 16 | Goa | ~8K | 0.95× | |
| 17 | Odisha | ~80K | 0.93× | |
| 18 | Chhattisgarh | ~50K | 0.93× | |
| 19 | Mizoram | ~5K | 0.91× | |
| 20 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.90× | |
| 21 | Haryana | ~90K | 0.88× | |
| 22 | Rajasthan | ~200K | 0.85× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~30K | 0.84× | |
| 24 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.83× | |
| 25 | Punjab (region) | ~90K | 0.83× | |
| 26 | Telangana | ~90K | 0.77× | |
| 27 | Andhra Pradesh | ~80K | 0.76× | |
| 28 | Gujarat | ~200K | 0.72× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.71× |
De sterkste cross-interesses van de Volunteering-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Minivans | Cars & Mobility | 5.72× | ||
| 02 | Charity and causes | Business & Career | 5.29× | ||
| 03 | Community issues | Arts & Culture | 4.11× | ||
| 04 | Birds | Pets & Animals | 3.65× | ||
| 05 | Free software | Technology & Electronics | 3.01× | ||
| 06 | Friendship | Kids & Family | 2.51× | ||
| 07 | Literature | Business & Career | 2.47× | ||
| 08 | Rock music | Music & Radio | 2.31× | ||
| 09 | Soccer | Sports | 2.30× | ||
| 10 | Pop music | Music & Radio | 2.18× | ||
| 11 | Nature | Home & Garden | 2.12× | ||
| 12 | Automobiles | Cars & Mobility | 2.08× | ||
| 13 | Crafts | Home & Garden | 2.06× | ||
| 14 | Family | Kids & Family | 1.99× | ||
| 15 | Politics | Politics & Society | 1.99× | ||
| 16 | Music videos | Music & Radio | 1.75× | ||
| 17 | Politics and social issues | Politics & Society | 1.74× | ||
| 18 | Comedy movies | Movies & TV | 1.74× | ||
| 19 | Photography | Arts & Culture | 1.69× | ||
| 20 | Business | Business & Career | 1.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 2.76× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.85× | |
| Extroversion | THRILL | 1.79× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.92× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.96× | |
| Indulgence | JOY | 0.97× |
Volunteering heeft een geschatte doelgroep van 8,234,989 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
20.9% van de Volunteering-fans is vrouw, 79.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.0 jaar.
Volunteering-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Charity and causes (5.29×), Free software (3.01×) en Minivans (5.72×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Volunteering-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en West Bengal (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Volunteering zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Free software (3.01×), Minivans (5.72×), Politics and social issues (1.74×) en Friendship (2.51×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Volunteering zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.