Een dataprofiel van de mensen die Weddings in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Weddings heeft een geschatte doelgroep van 18,152,851 personen in India.
De gemiddelde Weddings-fan in India is 33.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Dance, Family, Recipes, met de sterkste overindexering op Dance (1.56× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Weddings-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Extroversion, Community Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Weddings-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 33.7 jaar oud, met uitgesproken Extroversion-tendensen en een duidelijke affiniteit met Dance.
De kerncijfers die het Weddings-profiel in India kenmerken.
35.3% is vrouw, 64.7% is man, gemiddelde leeftijd 33.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 35.3% |
| Man | 64.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 33.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 18,152,851 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 27% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 10% |
van de wereldwijde Weddings-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.3% |
| Japan | 6.1% |
| India | 5.3% |
Waar de Weddings-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Gujarat | ~800K | 1.54× | |
| 02 | Nagaland | ~20K | 1.35× | |
| 03 | Rajasthan | ~500K | 1.33× | |
| 04 | Goa | ~20K | 1.25× | |
| 05 | Madhya Pradesh | ~400K | 1.23× | |
| 06 | Maharashtra | ~1M | 1.22× | |
| 07 | Tripura | ~30K | 1.13× | |
| 08 | Assam | ~200K | 1.10× | |
| 09 | Bihar | ~400K | 1.09× | |
| 10 | Chhattisgarh | ~100K | 1.08× | |
| 11 | West Bengal | ~600K | 1.00× | |
| 12 | Karnataka | ~400K | 0.98× | |
| 13 | Kerala | ~300K | 0.98× | |
| 14 | Jharkhand | ~200K | 0.98× | |
| 15 | Uttar Pradesh | ~900K | 0.97× | |
| 16 | Uttarakhand | ~90K | 0.97× | |
| 17 | Meghalaya | ~20K | 0.97× | |
| 18 | Tamil Nadu | ~400K | 0.95× | |
| 19 | Manipur | ~20K | 0.92× | |
| 20 | Mizoram | ~10K | 0.91× | |
| 21 | Telangana | ~200K | 0.89× | |
| 22 | Odisha | ~200K | 0.89× | |
| 23 | Sikkim | ~7K | 0.88× | |
| 24 | Andhra Pradesh | ~200K | 0.84× | |
| 25 | Haryana | ~200K | 0.81× | |
| 26 | Arunachal Pradesh | ~9K | 0.81× | |
| 27 | Punjab (region) | ~200K | 0.75× | |
| 28 | Himachal Pradesh | ~50K | 0.74× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~60K | 0.70× |
De sterkste cross-interesses van de Weddings-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Bride | Kids & Family | 1.95× | ||
| 02 | Wedding photography | Technology & Electronics | 1.93× | ||
| 03 | Mehndi | Fashion & Accessoires | 1.89× | ||
| 04 | Marriage | Kids & Family | 1.77× | ||
| 05 | Wedding dress | Fashion & Accessoires | 1.77× | ||
| 06 | Friendship | Kids & Family | 1.73× | ||
| 07 | Fatherhood | Kids & Family | 1.69× | ||
| 08 | Bhojpuri language | Politics & Society | 1.68× | ||
| 09 | Bank of India | Business & Career | 1.68× | ||
| 10 | Motherhood | Kids & Family | 1.67× | ||
| 11 | Parenting | Kids & Family | 1.61× | ||
| 12 | Ring (jewellery) | Fashion & Accessoires | 1.60× | ||
| 13 | Blouse | Fashion & Accessoires | 1.59× | ||
| 14 | Dance | Business & Career | 1.56× | ||
| 15 | Internet celebrity | Internet & Social Media | 1.54× | ||
| 16 | Recipes | Food & Beverages | 1.52× | ||
| 17 | Family | Kids & Family | 1.51× | ||
| 18 | Motivational speaking | Business & Career | 1.51× | ||
| 19 | Boutiques | Fashion & Accessoires | 1.50× | ||
| 20 | Hairstyle | Beauty & Wellness | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.22× | |
| Community Orientation | OPEN | 1.20× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.20× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Spirituality | BALANCE | 0.72× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 0.73× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.76× |
Weddings heeft een geschatte doelgroep van 18,152,851 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
35.3% van de Weddings-fans is vrouw, 64.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 33.7 jaar.
Weddings-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Dance (1.56×), Family (1.51×) en Recipes (1.52×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Weddings-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~1M), Uttar Pradesh (bereik ~900K) en Gujarat (bereik ~800K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Weddings zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Family (1.51×), Recipes (1.52×), Friendship (1.73×) en Bhojpuri language (1.68×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Weddings zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.