Een dataprofiel van de mensen die Charitable organization in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Charitable organization heeft een geschatte doelgroep van 6,156,648 personen in India.
De gemiddelde Charitable organization-fan in India is 35.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Dharmendra, Breaking news, Charitable trust, met de sterkste overindexering op Dharmendra (1.87× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Charitable organization-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 35.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Tradition.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Charitable organization-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 35.2 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Dharmendra.
De kerncijfers die het Charitable organization-profiel in India kenmerken.
21.9% is vrouw, 78.1% is man, gemiddelde leeftijd 35.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 21.9% |
| Man | 78.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 35.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,156,648 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 24% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 21% | |
| 40-49 | 15% | |
| 50+ | 12% |
van de wereldwijde Charitable organization-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.6% |
| United Kingdom | 13.4% |
| India | 4.2% |
Waar de Charitable organization-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~4K | 1.40× | |
| 02 | Arunachal Pradesh | ~4K | 1.20× | |
| 03 | Kerala | ~100K | 1.17× | |
| 04 | Mizoram | ~5K | 1.17× | |
| 05 | Nagaland | ~5K | 1.16× | |
| 06 | Manipur | ~8K | 1.08× | |
| 07 | Meghalaya | ~7K | 1.07× | |
| 08 | Goa | ~7K | 1.02× | |
| 09 | Tripura | ~8K | 0.99× | |
| 10 | Karnataka | ~100K | 0.97× | |
| 11 | Uttarakhand | ~30K | 0.95× | |
| 12 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.94× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~40K | 0.93× | |
| 14 | Jharkhand | ~50K | 0.92× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~30K | 0.92× | |
| 16 | Assam | ~50K | 0.88× | |
| 17 | Punjab (region) | ~70K | 0.85× | |
| 18 | Odisha | ~60K | 0.85× | |
| 19 | Andhra Pradesh | ~60K | 0.84× | |
| 20 | Haryana | ~70K | 0.82× | |
| 21 | Bihar | ~100K | 0.80× | |
| 22 | Madhya Pradesh | ~90K | 0.80× | |
| 23 | Rajasthan | ~100K | 0.78× | |
| 24 | West Bengal | ~100K | 0.76× | |
| 25 | Gujarat | ~100K | 0.76× | |
| 26 | Tamil Nadu | ~100K | 0.76× | |
| 27 | Telangana | ~70K | 0.76× | |
| 28 | Maharashtra | ~200K | 0.71× | |
| 29 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Charitable organization-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Charitable trust | Business & Career | 5.12× | ||
| 02 | Orphanage | Kids & Family | 4.63× | ||
| 03 | Fundraising | Business & Career | 3.77× | ||
| 04 | Donation | Business & Career | 3.37× | ||
| 05 | Philanthropy | Arts & Culture | 2.93× | ||
| 06 | Signature (dance group) | Music & Radio | 2.80× | ||
| 07 | Indian Bank | Business & Career | 2.76× | ||
| 08 | IndusInd Bank | Business & Career | 2.31× | ||
| 09 | Rajiv Gandhi | Politics & Society | 2.22× | ||
| 10 | Manorama Online | News | 2.19× | ||
| 11 | Rabindranath Tagore | Literature | 2.18× | ||
| 12 | Nonprofit organization | Politics & Society | 2.03× | ||
| 13 | IS (Infinite Stratos) | Literature | 1.88× | ||
| 14 | Dharmendra | Movies & TV | 1.87× | ||
| 15 | Breaking news | Movies & TV | 1.80× | ||
| 16 | Peacemaker | Movies & TV | 1.72× | ||
| 17 | Syria | Travel & Leisure | 1.70× | ||
| 18 | Wedding reception | Kids & Family | 1.65× | ||
| 19 | Bhojpuri language | Politics & Society | 1.64× | ||
| 20 | Mausam (2011 film) | Movie / TV Show / Series | 1.55× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 1.89× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 1.33× | |
| Spirituality | BALANCE | 1.23× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.59× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.69× | |
| Sports Activity | POWER | 0.74× |
Charitable organization heeft een geschatte doelgroep van 6,156,648 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
21.9% van de Charitable organization-fans is vrouw, 78.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 35.2 jaar.
Charitable organization-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Dharmendra (1.87×), Breaking news (1.8×) en Charitable trust (5.12×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Charitable organization-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Karnataka (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Charitable organization zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Breaking news (1.8×), Charitable trust (5.12×), Philanthropy (2.93×) en Donation (3.37×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Charitable organization zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.