Een dataprofiel van de mensen die Donation in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Donation heeft een geschatte doelgroep van 3,737,579 personen in India.
De gemiddelde Donation-fan in India is 36.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Charitable organization, Charity and causes, Nonprofit organization, met de sterkste overindexering op Charitable organization (4.75× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Donation-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 36.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Community Orientation, Mindfulness.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Donation-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 36.5 jaar oud, met uitgesproken Community Orientation-tendensen en een duidelijke affiniteit met Charitable organization.
De kerncijfers die het Donation-profiel in India kenmerken.
22.2% is vrouw, 77.8% is man, gemiddelde leeftijd 36.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 22.2% |
| Man | 77.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 36.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,737,579 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 20% | |
| 20-29 | 28% | |
| 30-39 | 22% | |
| 40-49 | 16% | |
| 50+ | 14% |
van de wereldwijde Donation-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 28.1% |
| United Kingdom | 7.2% |
| Brazil | 3.9% |
Waar de Donation-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Arunachal Pradesh | ~4K | 1.72× | |
| 02 | Maharashtra | ~200K | 1.28× | |
| 03 | Nagaland | ~3K | 1.18× | |
| 04 | Tripura | ~6K | 1.12× | |
| 05 | Telangana | ~60K | 1.09× | |
| 06 | Assam | ~40K | 1.09× | |
| 07 | Karnataka | ~100K | 1.03× | |
| 08 | Sikkim | ~2K | 1.03× | |
| 09 | Andhra Pradesh | ~50K | 1.01× | |
| 10 | Jharkhand | ~30K | 1.01× | |
| 11 | Rajasthan | ~80K | 1.00× | |
| 12 | Goa | ~4K | 1.00× | |
| 13 | Tamil Nadu | ~90K | 0.96× | |
| 14 | Manipur | ~4K | 0.95× | |
| 15 | Punjab (region) | ~50K | 0.94× | |
| 16 | West Bengal | ~100K | 0.92× | |
| 17 | Gujarat | ~100K | 0.92× | |
| 18 | Kerala | ~50K | 0.92× | |
| 19 | Chhattisgarh | ~20K | 0.92× | |
| 20 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.92× | |
| 21 | Bihar | ~70K | 0.91× | |
| 22 | Meghalaya | ~4K | 0.91× | |
| 23 | Madhya Pradesh | ~60K | 0.90× | |
| 24 | Haryana | ~40K | 0.90× | |
| 25 | Uttarakhand | ~20K | 0.89× | |
| 26 | Mizoram | ~2K | 0.86× | |
| 27 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.84× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.83× | |
| 29 | Odisha | ~30K | 0.81× |
De sterkste cross-interesses van de Donation-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Fundraising | Business & Career | 5.84× | ||
| 02 | Non-governmental organization | Politics & Society | 4.84× | ||
| 03 | Charitable organization | Politics & Society | 4.75× | ||
| 04 | Philanthropy | Arts & Culture | 3.78× | ||
| 05 | Charity and causes | Business & Career | 3.60× | ||
| 06 | Nonprofit organization | Politics & Society | 3.52× | ||
| 07 | Social movement | Politics & Society | 3.40× | ||
| 08 | Social change | Politics & Society | 3.19× | ||
| 09 | Volunteering | Politics & Society | 2.87× | ||
| 10 | Sanskrit | Politics & Society | 2.18× | ||
| 11 | Politics | Politics & Society | 1.78× | ||
| 12 | FIFA World Cup | Sports | 1.66× | ||
| 13 | Education | Business & Career | 1.62× | ||
| 14 | Comedy movies | Movies & TV | 1.62× | ||
| 15 | Music videos | Music & Radio | 1.59× | ||
| 16 | Photography | Arts & Culture | 1.57× | ||
| 17 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 1.57× | ||
| 18 | Politics and social issues | Politics & Society | 1.55× | ||
| 19 | Business | Business & Career | 1.52× | ||
| 20 | Social media | Business & Career | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Community Orientation | OPEN | 2.82× | |
| Mindfulness | BALANCE | 1.76× | |
| Patriotism | CONSERVATISM | 1.51× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.85× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.91× | |
| Indulgence | JOY | 0.98× |
Donation heeft een geschatte doelgroep van 3,737,579 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
22.2% van de Donation-fans is vrouw, 77.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 36.5 jaar.
Donation-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Charitable organization (4.75×), Charity and causes (3.6×) en Nonprofit organization (3.52×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Donation-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Donation zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Charity and causes (3.6×), Nonprofit organization (3.52×), FIFA World Cup (1.66×) en Sanskrit (2.18×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Donation zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.