Een dataprofiel van de mensen die Chennai Super Kings in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Chennai Super Kings heeft een geschatte doelgroep van 27,492,159 personen in India.
De gemiddelde Chennai Super Kings-fan in India is 28.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Tamil Nadu.
De doelgroep is geconcentreerd in Tamil Nadu, Maharashtra, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Indian Premier League, India national cricket team, Cricket, met de sterkste overindexering op Indian Premier League (1.51× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Chennai Super Kings-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 28.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Chennai Super Kings-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 28.7 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Indian Premier League.
De kerncijfers die het Chennai Super Kings-profiel in India kenmerken.
25.4% is vrouw, 74.6% is man, gemiddelde leeftijd 28.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 25.4% |
| Man | 74.6% |
| Gemiddelde leeftijd | 28.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 27,492,159 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 46% | |
| 20-29 | 29% | |
| 30-39 | 13% | |
| 40-49 | 7% | |
| 50+ | 5% |
van de wereldwijde Chennai Super Kings-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| India | 73.8% |
| United States | 3.7% |
| United Arab Emirates | 2.6% |
Waar de Chennai Super Kings-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~2M | 3.31× | |
| 02 | Odisha | ~700K | 2.43× | |
| 03 | Andhra Pradesh | ~600K | 1.70× | |
| 04 | Bihar | ~800K | 1.48× | |
| 05 | Karnataka | ~1M | 1.47× | |
| 06 | Jharkhand | ~300K | 1.34× | |
| 07 | West Bengal | ~1M | 1.21× | |
| 08 | Chhattisgarh | ~200K | 1.16× | |
| 09 | Maharashtra | ~1.5M | 1.12× | |
| 10 | Telangana | ~400K | 1.12× | |
| 11 | Gujarat | ~900K | 1.11× | |
| 12 | Madhya Pradesh | ~600K | 1.11× | |
| 13 | Goa | ~30K | 1.02× | |
| 14 | Assam | ~300K | 1.00× | |
| 15 | Kerala | ~400K | 0.99× | |
| 16 | Uttar Pradesh | ~1M | 0.88× | |
| 17 | Uttarakhand | ~100K | 0.78× | |
| 18 | Tripura | ~30K | 0.78× | |
| 19 | Rajasthan | ~500K | 0.77× | |
| 20 | Himachal Pradesh | ~80K | 0.73× | |
| 21 | Haryana | ~200K | 0.59× | |
| 22 | Punjab (region) | ~200K | 0.56× | |
| 23 | Jammu and Kashmir | ~70K | 0.56× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~8K | 0.48× | |
| 25 | Sikkim | ~6K | 0.46× | |
| 26 | Meghalaya | ~10K | 0.37× | |
| 27 | Nagaland | ~7K | 0.35× | |
| 28 | Mizoram | ~5K | 0.28× | |
| 29 | Manipur | ~9K | 0.27× |
De sterkste cross-interesses van de Chennai Super Kings-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Hardik Pandya | Sports | 1.94× | ||
| 02 | Option (finance) | Business & Career | 1.92× | ||
| 03 | Fantasy cricket | Sports | 1.92× | ||
| 04 | Telugu language | Politics & Society | 1.89× | ||
| 05 | Card games | Games | 1.84× | ||
| 06 | Fantasy sport | Sports | 1.84× | ||
| 07 | STAR Sports | Movies & TV | 1.81× | ||
| 08 | Stock | Business & Career | 1.76× | ||
| 09 | Rajasthan Royals | Sports | 1.75× | ||
| 10 | Tamil cinema | Movies & TV | 1.75× | ||
| 11 | Chennai | Travel & Leisure | 1.73× | ||
| 12 | Kolkata Knight Riders | Sports | 1.73× | ||
| 13 | Royal Challengers Bangalore | Sports | 1.73× | ||
| 14 | Rohit Sharma | Sports | 1.70× | ||
| 15 | Cricket | Sports | 1.68× | ||
| 16 | India national cricket team | Sports | 1.61× | ||
| 17 | Virat Kohli | Sports | 1.58× | ||
| 18 | Financial services | Business & Career | 1.55× | ||
| 19 | Tamil language | Politics & Society | 1.54× | ||
| 20 | Indian Premier League | Sports | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 1.25× | |
| Career Orientation | POWER | 1.20× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.15× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.78× | |
| Sustainability | BALANCE | 0.80× | |
| Extroversion | THRILL | 0.81× |
Chennai Super Kings heeft een geschatte doelgroep van 27,492,159 personen in India, geconcentreerd in Tamil Nadu en Maharashtra.
25.4% van de Chennai Super Kings-fans is vrouw, 74.6% is man, met een gemiddelde leeftijd van 28.7 jaar.
Chennai Super Kings-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Indian Premier League (1.51×), India national cricket team (1.61×) en Cricket (1.68×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Chennai Super Kings-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Tamil Nadu (bereik ~2M), Maharashtra (bereik ~1.5M) en Uttar Pradesh (bereik ~1M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Chennai Super Kings zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op India national cricket team (1.61×), Cricket (1.68×), Virat Kohli (1.58×) en Rajasthan Royals (1.75×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Chennai Super Kings zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.