Een dataprofiel van de mensen die Cricket in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Cricket heeft een geschatte doelgroep van 32,018,022 personen in India.
De gemiddelde Cricket-fan in India is 30.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Chaupal, Himachal Pradesh, Bihari languages, Corruption awareness, met de sterkste overindexering op Chaupal, Himachal Pradesh (1.55× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Cricket-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Family Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Cricket-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 30.5 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Chaupal, Himachal Pradesh.
De kerncijfers die het Cricket-profiel in India kenmerken.
22.5% is vrouw, 77.5% is man, gemiddelde leeftijd 30.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 22.5% |
| Man | 77.5% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 32,018,022 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 38% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 9% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Cricket-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| India | 27.1% |
| United States | 11.3% |
| United Kingdom | 9.0% |
Waar de Cricket-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Odisha | ~600K | 1.82× | |
| 02 | Bihar | ~1M | 1.68× | |
| 03 | Madhya Pradesh | ~1M | 1.67× | |
| 04 | Chhattisgarh | ~300K | 1.63× | |
| 05 | Uttar Pradesh | ~2.5M | 1.56× | |
| 06 | Gujarat | ~1.5M | 1.55× | |
| 07 | Rajasthan | ~1M | 1.48× | |
| 08 | Jharkhand | ~300K | 1.26× | |
| 09 | Goa | ~40K | 1.21× | |
| 10 | Tamil Nadu | ~800K | 1.04× | |
| 11 | Punjab (region) | ~400K | 1.03× | |
| 12 | Haryana | ~400K | 1.01× | |
| 13 | Maharashtra | ~1.5M | 0.99× | |
| 14 | Assam | ~300K | 0.99× | |
| 15 | Karnataka | ~800K | 0.97× | |
| 16 | Uttarakhand | ~200K | 0.97× | |
| 17 | West Bengal | ~1M | 0.96× | |
| 18 | Himachal Pradesh | ~100K | 0.92× | |
| 19 | Jammu and Kashmir | ~100K | 0.90× | |
| 20 | Telangana | ~400K | 0.88× | |
| 21 | Andhra Pradesh | ~300K | 0.86× | |
| 22 | Tripura | ~30K | 0.68× | |
| 23 | Arunachal Pradesh | ~10K | 0.67× | |
| 24 | Sikkim | ~9K | 0.64× | |
| 25 | Kerala | ~200K | 0.52× | |
| 26 | Meghalaya | ~10K | 0.38× | |
| 27 | Nagaland | ~8K | 0.34× | |
| 28 | Manipur | ~10K | 0.30× | |
| 29 | Mizoram | ~2K | 0.11× |
De sterkste cross-interesses van de Cricket-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Anjali Sharma | Sports | 3.73× | ||
| 02 | ReNu | Health | 2.26× | ||
| 03 | P.M. News | News | 1.80× | ||
| 04 | Bihari languages | Politics & Society | 1.79× | ||
| 05 | War of the Worlds (2005 film) | Movies & TV | 1.71× | ||
| 06 | Jollywood | Movies & TV | 1.71× | ||
| 07 | Ayu Ting Ting | Music & Radio | 1.65× | ||
| 08 | King cobra | Pets & Animals | 1.64× | ||
| 09 | Thumb | Health | 1.62× | ||
| 10 | Videophone | Technology & Electronics | 1.60× | ||
| 11 | Hapag-Lloyd | Travel & Leisure | 1.60× | ||
| 12 | Chevrolet Malibu | Cars & Mobility | 1.58× | ||
| 13 | Cycling shorts | Fashion & Accessoires | 1.57× | ||
| 14 | Chaupal, Himachal Pradesh | Travel & Leisure | 1.55× | ||
| 15 | Suarez (band) | Music & Radio | 1.55× | ||
| 16 | Gmina Sidra | Travel & Leisure | 1.54× | ||
| 17 | Sonam (actress) | Movies & TV | 1.54× | ||
| 18 | Neelam Muneer | Movies & TV | 1.54× | ||
| 19 | Khanom District | Travel & Leisure | 1.54× | ||
| 20 | Corruption awareness | Politics & Society | 1.52× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 0.63× | |
| Family Orientation | CONSERVATISM | 0.60× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.55× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.27× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.31× | |
| Extroversion | THRILL | 0.33× |
Cricket heeft een geschatte doelgroep van 32,018,022 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
22.5% van de Cricket-fans is vrouw, 77.5% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.5 jaar.
Cricket-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Chaupal, Himachal Pradesh (1.55×), Bihari languages (1.79×) en Corruption awareness (1.52×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Cricket-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~2.5M), Maharashtra (bereik ~1.5M) en Gujarat (bereik ~1.5M). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Cricket zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Bihari languages (1.79×), Corruption awareness (1.52×), Anjali Sharma (3.73×) en Videophone (1.6×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Cricket zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.