Een dataprofiel van de mensen die Volleyball in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Volleyball heeft een geschatte doelgroep van 8,162,330 personen in India.
De gemiddelde Volleyball-fan in India is 31.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Sports club, Swimming, Golf, met de sterkste overindexering op Sports club (2.58× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Volleyball-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Spirituality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Volleyball-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 31.3 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Sports club.
De kerncijfers die het Volleyball-profiel in India kenmerken.
16.2% is vrouw, 83.8% is man, gemiddelde leeftijd 31.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 16.2% |
| Man | 83.8% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,162,330 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 36% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 9% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Volleyball-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 13.9% |
| Japan | 8.6% |
| Italy | 6.0% |
Waar de Volleyball-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Himachal Pradesh | ~50K | 1.62× | |
| 02 | Arunachal Pradesh | ~7K | 1.42× | |
| 03 | Uttarakhand | ~50K | 1.34× | |
| 04 | Karnataka | ~300K | 1.32× | |
| 05 | Nagaland | ~7K | 1.25× | |
| 06 | Mizoram | ~7K | 1.19× | |
| 07 | Sikkim | ~4K | 1.15× | |
| 08 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.12× | |
| 09 | Tamil Nadu | ~200K | 1.10× | |
| 10 | Telangana | ~100K | 1.09× | |
| 11 | Tripura | ~10K | 1.02× | |
| 12 | Jammu and Kashmir | ~40K | 1.01× | |
| 13 | Punjab (region) | ~100K | 1.00× | |
| 14 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.99× | |
| 15 | Gujarat | ~200K | 0.99× | |
| 16 | Manipur | ~10K | 0.97× | |
| 17 | Jharkhand | ~70K | 0.96× | |
| 18 | Goa | ~8K | 0.96× | |
| 19 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.92× | |
| 20 | Assam | ~70K | 0.88× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~50K | 0.88× | |
| 22 | Rajasthan | ~200K | 0.84× | |
| 23 | Haryana | ~90K | 0.83× | |
| 24 | Maharashtra | ~300K | 0.80× | |
| 25 | Odisha | ~60K | 0.72× | |
| 26 | Bihar | ~100K | 0.71× | |
| 27 | Meghalaya | ~6K | 0.67× | |
| 28 | Kerala | ~80K | 0.64× | |
| 29 | West Bengal | ~100K | 0.51× |
De sterkste cross-interesses van de Volleyball-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Sports club | Sports | 2.58× | ||
| 02 | The North Face | Fashion & Accessoires | 2.58× | ||
| 03 | Forest Stewardship Council | Politics & Society | 2.50× | ||
| 04 | Snowboarding | Sports | 2.12× | ||
| 05 | Snow | Travel & Leisure | 1.89× | ||
| 06 | Rachita Ram | Movies & TV | 1.87× | ||
| 07 | Swimming | Sports | 1.83× | ||
| 08 | Kannada Prabha | News | 1.83× | ||
| 09 | V. S. Achuthanandan | Politics & Society | 1.78× | ||
| 10 | Prajavani | News | 1.76× | ||
| 11 | TV9 (Kannada) | Movies & TV | 1.70× | ||
| 12 | Puneeth Rajkumar | Movies & TV | 1.70× | ||
| 13 | Big News | Movies & TV | 1.63× | ||
| 14 | Racing | Cars & Mobility | 1.59× | ||
| 15 | Zee Kannada | Movies & TV | 1.58× | ||
| 16 | Golf | Sports | 1.56× | ||
| 17 | Skiing | Sports | 1.55× | ||
| 18 | Manorama News | Movies & TV | 1.54× | ||
| 19 | Women's cricket | Sports | 1.53× | ||
| 20 | Divya Bharti | Movies & TV | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.97× | |
| Spirituality | BALANCE | 0.95× | |
| Sports Activity | POWER | 0.92× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.67× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 0.67× | |
| Convenience Orientation | PREMIUM | 0.73× |
Volleyball heeft een geschatte doelgroep van 8,162,330 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
16.2% van de Volleyball-fans is vrouw, 83.8% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.3 jaar.
Volleyball-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Sports club (2.58×), Swimming (1.83×) en Golf (1.56×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Volleyball-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~400K), Maharashtra (bereik ~300K) en Karnataka (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Volleyball zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Swimming (1.83×), Golf (1.56×), Prajavani (1.76×) en Kannada Prabha (1.83×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Volleyball zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.