Een dataprofiel van de mensen die JavaScript in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. JavaScript heeft een geschatte doelgroep van 3,273,865 personen in India.
De gemiddelde JavaScript-fan in India is 27.1 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Tamil Nadu.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Professional services, GitHub, PHP, met de sterkste overindexering op Professional services (29.36× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de JavaScript-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 27.1 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische JavaScript-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 27.1 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Professional services.
De kerncijfers die het JavaScript-profiel in India kenmerken.
28.9% is vrouw, 71.1% is man, gemiddelde leeftijd 27.1.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 28.9% |
| Man | 71.1% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.1 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,273,865 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 52% | |
| 20-29 | 27% | |
| 30-39 | 11% | |
| 40-49 | 5% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde JavaScript-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.1% |
| Germany | 5.2% |
| India | 4.9% |
Waar de JavaScript-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~200K | 2.37× | |
| 02 | Andhra Pradesh | ~80K | 2.06× | |
| 03 | Telangana | ~100K | 2.04× | |
| 04 | Gujarat | ~200K | 1.67× | |
| 05 | Maharashtra | ~300K | 1.58× | |
| 06 | Karnataka | ~100K | 1.52× | |
| 07 | Madhya Pradesh | ~90K | 1.45× | |
| 08 | Punjab (region) | ~60K | 1.41× | |
| 09 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.19× | |
| 10 | Haryana | ~50K | 1.16× | |
| 11 | Himachal Pradesh | ~10K | 1.04× | |
| 12 | Uttarakhand | ~20K | 0.98× | |
| 13 | Kerala | ~50K | 0.93× | |
| 14 | Rajasthan | ~70K | 0.90× | |
| 15 | Odisha | ~30K | 0.89× | |
| 16 | Jharkhand | ~20K | 0.82× | |
| 17 | West Bengal | ~80K | 0.78× | |
| 18 | Chhattisgarh | ~20K | 0.78× | |
| 19 | Sikkim | ~1K | 0.78× | |
| 20 | Goa | ~3K | 0.73× | |
| 21 | Bihar | ~40K | 0.69× | |
| 22 | Arunachal Pradesh | ~1K | 0.69× | |
| 23 | Mizoram | ~2K | 0.68× | |
| 24 | Nagaland | ~2K | 0.67× | |
| 25 | Manipur | ~3K | 0.66× | |
| 26 | Tripura | ~3K | 0.62× | |
| 27 | Meghalaya | ~2K | 0.62× | |
| 28 | Jammu and Kashmir | ~8K | 0.56× | |
| 29 | Assam | ~20K | 0.53× |
De sterkste cross-interesses van de JavaScript-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Professional services | Business & Career | 29.36× | ||
| 02 | PHP | Technology & Electronics | 5.89× | ||
| 03 | Node.js | Technology & Electronics | 5.88× | ||
| 04 | MySQL | Technology & Electronics | 5.85× | ||
| 05 | SQL | Technology & Electronics | 5.82× | ||
| 06 | GitHub | Internet & Social Media | 5.65× | ||
| 07 | C++ | Technology & Electronics | 5.28× | ||
| 08 | C (programming language) | Technology & Electronics | 5.26× | ||
| 09 | Python (programming language) | Technology & Electronics | 4.86× | ||
| 10 | Programming language | Technology & Electronics | 4.63× | ||
| 11 | Software development | Business & Career | 3.88× | ||
| 12 | Computer programming | Technology & Electronics | 3.87× | ||
| 13 | Linux | Technology & Electronics | 3.77× | ||
| 14 | Software engineering | Business & Career | 3.48× | ||
| 15 | Web development | Business & Career | 2.68× | ||
| 16 | Information technology | Business & Career | 2.64× | ||
| 17 | Harry Potter | Movies & TV | 2.12× | ||
| 18 | Gemini | Technology & Electronics | 1.89× | ||
| 19 | Software | Technology & Electronics | 1.54× | ||
| 20 | XXXTentacion | Music & Radio | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.62× | |
| Career Orientation | POWER | 1.30× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.29× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 0.78× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.81× | |
| DIY Mentality | THRILL | 0.84× |
JavaScript heeft een geschatte doelgroep van 3,273,865 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
28.9% van de JavaScript-fans is vrouw, 71.1% is man, met een gemiddelde leeftijd van 27.1 jaar.
JavaScript-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Professional services (29.36×), GitHub (5.65×) en PHP (5.89×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
JavaScript-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Tamil Nadu (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast JavaScript zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op GitHub (5.65×), PHP (5.89×), Programming language (4.63×) en Harry Potter (2.12×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar JavaScript zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.