Een dataprofiel van de mensen die Software engineering in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Software engineering heeft een geschatte doelgroep van 5,875,032 personen in India.
De gemiddelde Software engineering-fan in India is 30.9 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Information technology, Harry Potter, Programming language, met de sterkste overindexering op Information technology (2.39× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Software engineering-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 30.9 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Need for Security, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Software engineering-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 30.9 jaar oud, met uitgesproken Need for Security-tendensen en een duidelijke affiniteit met Information technology.
De kerncijfers die het Software engineering-profiel in India kenmerken.
27.3% is vrouw, 72.7% is man, gemiddelde leeftijd 30.9.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 27.3% |
| Man | 72.7% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.9 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 5,875,032 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 38% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 10% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Software engineering-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 15.0% |
| India | 6.8% |
| Germany | 4.8% |
Waar de Software engineering-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.79× | |
| 02 | Telangana | ~100K | 1.56× | |
| 03 | Maharashtra | ~400K | 1.49× | |
| 04 | Karnataka | ~200K | 1.46× | |
| 05 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.44× | |
| 06 | Tamil Nadu | ~200K | 1.37× | |
| 07 | Uttar Pradesh | ~400K | 1.24× | |
| 08 | Odisha | ~80K | 1.20× | |
| 09 | Jharkhand | ~60K | 1.14× | |
| 10 | Bihar | ~100K | 1.11× | |
| 11 | Punjab (region) | ~90K | 1.11× | |
| 12 | Gujarat | ~200K | 1.08× | |
| 13 | Uttarakhand | ~30K | 1.08× | |
| 14 | Kerala | ~90K | 1.04× | |
| 15 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.97× | |
| 16 | Haryana | ~70K | 0.94× | |
| 17 | Chhattisgarh | ~40K | 0.94× | |
| 18 | West Bengal | ~200K | 0.92× | |
| 19 | Rajasthan | ~100K | 0.92× | |
| 20 | Sikkim | ~2K | 0.86× | |
| 21 | Goa | ~5K | 0.84× | |
| 22 | Manipur | ~6K | 0.79× | |
| 23 | Nagaland | ~3K | 0.79× | |
| 24 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.79× | |
| 25 | Tripura | ~6K | 0.78× | |
| 26 | Mizoram | ~3K | 0.77× | |
| 27 | Assam | ~40K | 0.75× | |
| 28 | Meghalaya | ~4K | 0.73× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.70× |
De sterkste cross-interesses van de Software engineering-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | GitHub | Internet & Social Media | 3.66× | ||
| 02 | PHP | Technology & Electronics | 3.66× | ||
| 03 | Node.js | Technology & Electronics | 3.62× | ||
| 04 | JavaScript | Technology & Electronics | 3.58× | ||
| 05 | Programming language | Technology & Electronics | 3.54× | ||
| 06 | Python (programming language) | Technology & Electronics | 3.45× | ||
| 07 | C++ | Technology & Electronics | 3.39× | ||
| 08 | Software development | Business & Career | 3.31× | ||
| 09 | Computer engineering | Business & Career | 3.31× | ||
| 10 | Computer programming | Technology & Electronics | 3.29× | ||
| 11 | Linux | Technology & Electronics | 2.90× | ||
| 12 | Information technology | Business & Career | 2.39× | ||
| 13 | Web development | Business & Career | 2.20× | ||
| 14 | Harry Potter | Movies & TV | 1.73× | ||
| 15 | Weather Report | Music & Radio | 1.68× | ||
| 16 | Gemini | Technology & Electronics | 1.63× | ||
| 17 | Artificial intelligence | Technology & Electronics | 1.60× | ||
| 18 | Cloud computing | Technology & Electronics | 1.59× | ||
| 19 | Software | Technology & Electronics | 1.52× | ||
| 20 | hotstar | Movies & TV | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.51× | |
| Career Orientation | POWER | 1.26× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.16× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 0.85× | |
| Tradition | CONSERVATISM | 0.88× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.90× |
Software engineering heeft een geschatte doelgroep van 5,875,032 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
27.3% van de Software engineering-fans is vrouw, 72.7% is man, met een gemiddelde leeftijd van 30.9 jaar.
Software engineering-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Information technology (2.39×), Harry Potter (1.73×) en Programming language (3.54×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Software engineering-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Karnataka (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Software engineering zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Harry Potter (1.73×), Programming language (3.54×), Software (1.52×) en GitHub (3.66×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Software engineering zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.