Een dataprofiel van de mensen die Protein in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Protein heeft een geschatte doelgroep van 3,998,128 personen in India.
De gemiddelde Protein-fan in India is 32.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Uttar Pradesh.
De doelgroep is geconcentreerd in Uttar Pradesh, Maharashtra, Madhya Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Street food, Nutrient, Finger food, met de sterkste overindexering op Street food (1.76× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Protein-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Protein-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.3 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Street food.
De kerncijfers die het Protein-profiel in India kenmerken.
38.7% is vrouw, 61.3% is man, gemiddelde leeftijd 32.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 38.7% |
| Man | 61.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,998,128 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 31% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Protein-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.5% |
| Japan | 5.0% |
| United Kingdom | 4.7% |
Waar de Protein-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Uttarakhand | ~30K | 1.70× | |
| 02 | Haryana | ~70K | 1.41× | |
| 03 | Punjab (region) | ~70K | 1.39× | |
| 04 | Uttar Pradesh | ~300K | 1.38× | |
| 05 | Jammu and Kashmir | ~30K | 1.37× | |
| 06 | Madhya Pradesh | ~100K | 1.26× | |
| 07 | Himachal Pradesh | ~20K | 1.21× | |
| 08 | Chhattisgarh | ~30K | 1.12× | |
| 09 | Manipur | ~6K | 1.12× | |
| 10 | Jharkhand | ~40K | 1.03× | |
| 11 | Nagaland | ~3K | 1.02× | |
| 12 | Maharashtra | ~200K | 1.01× | |
| 13 | Rajasthan | ~90K | 1.00× | |
| 14 | Bihar | ~80K | 1.00× | |
| 15 | Meghalaya | ~4K | 0.99× | |
| 16 | Karnataka | ~90K | 0.91× | |
| 17 | Tripura | ~5K | 0.89× | |
| 18 | Goa | ~4K | 0.87× | |
| 19 | Sikkim | ~2K | 0.87× | |
| 20 | Tamil Nadu | ~80K | 0.85× | |
| 21 | Telangana | ~50K | 0.85× | |
| 22 | Mizoram | ~2K | 0.82× | |
| 23 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.82× | |
| 24 | Assam | ~30K | 0.81× | |
| 25 | Odisha | ~30K | 0.77× | |
| 26 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.76× | |
| 27 | Gujarat | ~80K | 0.71× | |
| 28 | Kerala | ~40K | 0.63× | |
| 29 | West Bengal | ~80K | 0.61× |
De sterkste cross-interesses van de Protein-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Finger food | Food & Beverages | 2.95× | ||
| 02 | Wild fisheries | Travel & Leisure | 2.75× | ||
| 03 | Spearfishing | Sports | 2.58× | ||
| 04 | Food science | Business & Career | 2.48× | ||
| 05 | Gulab jamun | Food & Beverages | 1.88× | ||
| 06 | Carbohydrate | Health | 1.85× | ||
| 07 | Kinesiology | Health | 1.80× | ||
| 08 | Countertop | Home & Garden | 1.79× | ||
| 09 | Street food | Food & Beverages | 1.76× | ||
| 10 | Mehndi | Fashion & Accessoires | 1.74× | ||
| 11 | Microwave oven | Home & Garden | 1.69× | ||
| 12 | Chemical substance | Business & Career | 1.66× | ||
| 13 | Nutrient | Food & Beverages | 1.63× | ||
| 14 | Sink | Home & Garden | 1.62× | ||
| 15 | Biology | Health | 1.59× | ||
| 16 | Dinamalar | News | 1.58× | ||
| 17 | Natural resource | Politics & Society | 1.55× | ||
| 18 | Oneindia Tamil | News | 1.54× | ||
| 19 | Embroidery | Home & Garden | 1.50× | ||
| 20 | Wind turbine | Home & Garden | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.24× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.08× | |
| Indulgence | JOY | 1.03× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Risk Appetite | THRILL | 0.65× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 0.68× | |
| Individualism | JOY | 0.72× |
Protein heeft een geschatte doelgroep van 3,998,128 personen in India, geconcentreerd in Uttar Pradesh en Maharashtra.
38.7% van de Protein-fans is vrouw, 61.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.3 jaar.
Protein-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Street food (1.76×), Nutrient (1.63×) en Finger food (2.95×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Protein-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Uttar Pradesh (bereik ~300K), Maharashtra (bereik ~200K) en Madhya Pradesh (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Protein zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Nutrient (1.63×), Finger food (2.95×), Food science (2.48×) en Carbohydrate (1.85×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Protein zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.