Een dataprofiel van de mensen die Embroidery in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Embroidery heeft een geschatte doelgroep van 9,126,758 personen in India.
De gemiddelde Embroidery-fan in India is 31.5 jaar oud, overwegend vrouwelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Gujarat, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Indian Premier League, India national cricket team, TV, met de sterkste overindexering op Indian Premier League (1.73× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Embroidery-doelgroep overwegend vrouwelijk, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Tradition, Healthy Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Embroidery-fan in India is overwegend vrouwelijk, ongeveer 31.5 jaar oud, met uitgesproken Tradition-tendensen en een duidelijke affiniteit met Indian Premier League.
De kerncijfers die het Embroidery-profiel in India kenmerken.
60.8% is vrouw, 39.2% is man, gemiddelde leeftijd 31.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 60.8% |
| Man | 39.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 31.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,126,758 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 35% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 12% | |
| 50+ | 7% |
van de wereldwijde Embroidery-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 13.6% |
| India | 7.1% |
| Japan | 6.5% |
Waar de Embroidery-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Gujarat | ~400K | 1.49× | |
| 02 | Punjab (region) | ~200K | 1.25× | |
| 03 | Meghalaya | ~10K | 1.22× | |
| 04 | Nagaland | ~8K | 1.20× | |
| 05 | Maharashtra | ~500K | 1.19× | |
| 06 | Assam | ~100K | 1.10× | |
| 07 | Goa | ~10K | 1.10× | |
| 08 | Tamil Nadu | ~200K | 1.07× | |
| 09 | Jammu and Kashmir | ~40K | 1.06× | |
| 10 | Rajasthan | ~200K | 1.04× | |
| 11 | Manipur | ~10K | 1.04× | |
| 12 | Mizoram | ~6K | 1.02× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~60K | 1.01× | |
| 14 | Arunachal Pradesh | ~6K | 1.01× | |
| 15 | Karnataka | ~200K | 1.00× | |
| 16 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.00× | |
| 17 | Haryana | ~100K | 0.99× | |
| 18 | Kerala | ~100K | 0.97× | |
| 19 | Tripura | ~10K | 0.97× | |
| 20 | Telangana | ~100K | 0.96× | |
| 21 | Himachal Pradesh | ~30K | 0.90× | |
| 22 | Sikkim | ~4K | 0.88× | |
| 23 | Uttarakhand | ~40K | 0.87× | |
| 24 | Jharkhand | ~70K | 0.86× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.85× | |
| 26 | West Bengal | ~200K | 0.82× | |
| 27 | Andhra Pradesh | ~90K | 0.79× | |
| 28 | Odisha | ~70K | 0.71× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.64× |
De sterkste cross-interesses van de Embroidery-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Serial (podcast) | Music & Radio | 2.41× | ||
| 02 | Chennai | Travel & Leisure | 2.39× | ||
| 03 | hotstar | Movies & TV | 2.38× | ||
| 04 | Handicraft | Home & Garden | 2.23× | ||
| 05 | Sari | Fashion & Accessoires | 2.16× | ||
| 06 | Tamil cinema | Movies & TV | 2.16× | ||
| 07 | Rajasthan Royals | Sports | 1.97× | ||
| 08 | Chennai Super Kings | Sports | 1.89× | ||
| 09 | Flipkart | Shopping | 1.85× | ||
| 10 | Virat Kohli | Sports | 1.84× | ||
| 11 | India national cricket team | Sports | 1.83× | ||
| 12 | Cinema of India | Movies & TV | 1.82× | ||
| 13 | Cuisine | Food & Beverages | 1.82× | ||
| 14 | Indian Premier League | Sports | 1.73× | ||
| 15 | Food and drink | Food & Beverages | 1.62× | ||
| 16 | TV | Movies & TV | 1.61× | ||
| 17 | Personal finance | Business & Career | 1.60× | ||
| 18 | Cricket | Sports | 1.57× | ||
| 19 | Bollywood movies | Movies & TV | 1.56× | ||
| 20 | Games | Games | 1.55× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Tradition | CONSERVATISM | 1.66× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.60× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 1.58× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.72× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.88× | |
| Sports Activity | POWER | 0.92× |
Embroidery heeft een geschatte doelgroep van 9,126,758 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Gujarat.
60.8% van de Embroidery-fans is vrouw, 39.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 31.5 jaar.
Embroidery-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Indian Premier League (1.73×), India national cricket team (1.83×) en TV (1.61×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Embroidery-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~500K), Gujarat (bereik ~400K) en Uttar Pradesh (bereik ~400K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Embroidery zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op India national cricket team (1.83×), TV (1.61×), Food and drink (1.62×) en Virat Kohli (1.84×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Embroidery zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.