Een dataprofiel van de mensen die Risk management in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Risk management heeft een geschatte doelgroep van 4,401,956 personen in India.
De gemiddelde Risk management-fan in India is 34.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Tamil Nadu, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Price, Behavioural sciences, Contract, met de sterkste overindexering op Price (8.52× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Risk management-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Risk management-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.3 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Price.
De kerncijfers die het Risk management-profiel in India kenmerken.
15.6% is vrouw, 84.4% is man, gemiddelde leeftijd 34.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 15.6% |
| Man | 84.4% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,401,956 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 24% | |
| 20-29 | 32% | |
| 30-39 | 22% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Risk management-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 29.8% |
| United Kingdom | 7.0% |
| India | 5.6% |
Waar de Risk management-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tamil Nadu | ~200K | 2.37× | |
| 02 | Telangana | ~100K | 2.29× | |
| 03 | Maharashtra | ~400K | 2.07× | |
| 04 | Karnataka | ~200K | 2.04× | |
| 05 | Haryana | ~80K | 1.35× | |
| 06 | Andhra Pradesh | ~70K | 1.33× | |
| 07 | Uttarakhand | ~20K | 1.10× | |
| 08 | Madhya Pradesh | ~90K | 1.08× | |
| 09 | Punjab (region) | ~60K | 1.07× | |
| 10 | Gujarat | ~100K | 1.04× | |
| 11 | Goa | ~4K | 0.98× | |
| 12 | Sikkim | ~2K | 0.97× | |
| 13 | Kerala | ~60K | 0.95× | |
| 14 | Arunachal Pradesh | ~3K | 0.94× | |
| 15 | Nagaland | ~3K | 0.93× | |
| 16 | Mizoram | ~3K | 0.93× | |
| 17 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.92× | |
| 18 | Manipur | ~5K | 0.91× | |
| 19 | Meghalaya | ~4K | 0.91× | |
| 20 | Jharkhand | ~30K | 0.89× | |
| 21 | Chhattisgarh | ~20K | 0.88× | |
| 22 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.87× | |
| 23 | West Bengal | ~100K | 0.87× | |
| 24 | Odisha | ~40K | 0.85× | |
| 25 | Tripura | ~5K | 0.85× | |
| 26 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.71× | |
| 27 | Assam | ~30K | 0.70× | |
| 28 | Rajasthan | ~70K | 0.69× | |
| 29 | Bihar | ~60K | 0.69× |
De sterkste cross-interesses van de Risk management-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | National University of San Marcos | Business & Career | 16.56× | ||
| 02 | Behavioural sciences | Business & Career | 15.47× | ||
| 03 | Newark, New Jersey | Travel & Leisure | 12.29× | ||
| 04 | Price | Shopping | 8.52× | ||
| 05 | MrBeast | Internet & Social Media | 7.67× | ||
| 06 | Critical illness insurance | Business & Career | 7.18× | ||
| 07 | Credit union | Business & Career | 6.97× | ||
| 08 | Brokerage firm | Business & Career | 6.27× | ||
| 09 | Contract | Business & Career | 6.08× | ||
| 10 | Deposit account | Business & Career | 3.62× | ||
| 11 | Life insurance | Business & Career | 2.71× | ||
| 12 | Organization | Business & Career | 2.10× | ||
| 13 | Economics | Business & Career | 2.05× | ||
| 14 | Money | Business & Career | 2.03× | ||
| 15 | Instant messaging | Internet & Social Media | 2.00× | ||
| 16 | States and union territories of India | Travel & Leisure | 1.89× | ||
| 17 | Finance | Business & Career | 1.85× | ||
| 18 | Communication | Technology & Electronics | 1.69× | ||
| 19 | International Chamber of Commerce | Business & Career | 1.53× | ||
| 20 | Social network | Internet & Social Media | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 2.06× | |
| Career Orientation | POWER | 1.57× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.54× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Indulgence | JOY | 1.00× | |
| Pet Ownership | JOY | 1.01× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 1.01× |
Risk management heeft een geschatte doelgroep van 4,401,956 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Tamil Nadu.
15.6% van de Risk management-fans is vrouw, 84.4% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.3 jaar.
Risk management-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Price (8.52×), Behavioural sciences (15.47×) en Contract (6.08×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Risk management-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Tamil Nadu (bereik ~200K) en Karnataka (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Risk management zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Behavioural sciences (15.47×), Contract (6.08×), Brokerage firm (6.27×) en Credit union (6.97×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Risk management zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.