Een dataprofiel van de mensen die Tattoos in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Tattoos heeft een geschatte doelgroep van 8,295,816 personen in India.
De gemiddelde Tattoos-fan in India is 32.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Spas, Current events, Free software, met de sterkste overindexering op Spas (2.83× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Tattoos-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 32.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Extroversion, Creativity.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Tattoos-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 32.0 jaar oud, met uitgesproken Extroversion-tendensen en een duidelijke affiniteit met Spas.
De kerncijfers die het Tattoos-profiel in India kenmerken.
29.0% is vrouw, 71.0% is man, gemiddelde leeftijd 32.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 29.0% |
| Man | 71.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 32.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 8,295,816 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 33% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 18% | |
| 40-49 | 11% | |
| 50+ | 8% |
van de wereldwijde Tattoos-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 18.9% |
| Japan | 4.9% |
| Italy | 4.6% |
Waar de Tattoos-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Chhattisgarh | ~90K | 1.68× | |
| 02 | Goa | ~10K | 1.58× | |
| 03 | Punjab (region) | ~100K | 1.35× | |
| 04 | Odisha | ~100K | 1.29× | |
| 05 | Andhra Pradesh | ~100K | 1.28× | |
| 06 | Madhya Pradesh | ~200K | 1.25× | |
| 07 | West Bengal | ~300K | 1.24× | |
| 08 | Tripura | ~10K | 1.24× | |
| 09 | Gujarat | ~300K | 1.20× | |
| 10 | Assam | ~100K | 1.17× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~6K | 1.15× | |
| 12 | Maharashtra | ~400K | 1.09× | |
| 13 | Himachal Pradesh | ~30K | 1.00× | |
| 14 | Jharkhand | ~70K | 0.98× | |
| 15 | Uttarakhand | ~40K | 0.96× | |
| 16 | Nagaland | ~5K | 0.92× | |
| 17 | Karnataka | ~200K | 0.91× | |
| 18 | Telangana | ~100K | 0.87× | |
| 19 | Manipur | ~9K | 0.83× | |
| 20 | Sikkim | ~3K | 0.83× | |
| 21 | Uttar Pradesh | ~300K | 0.82× | |
| 22 | Tamil Nadu | ~200K | 0.81× | |
| 23 | Rajasthan | ~100K | 0.79× | |
| 24 | Bihar | ~100K | 0.78× | |
| 25 | Haryana | ~80K | 0.74× | |
| 26 | Mizoram | ~4K | 0.71× | |
| 27 | Meghalaya | ~6K | 0.70× | |
| 28 | Kerala | ~60K | 0.50× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~20K | 0.47× |
De sterkste cross-interesses van de Tattoos-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Spas | Beauty & Wellness | 2.83× | ||
| 02 | Free software | Technology & Electronics | 2.80× | ||
| 03 | Fragrances | Beauty & Wellness | 2.80× | ||
| 04 | Toys | Games | 2.64× | ||
| 05 | Handbags | Fashion & Accessoires | 2.62× | ||
| 06 | Shopping malls | Shopping | 2.53× | ||
| 07 | Coupons | Shopping | 2.44× | ||
| 08 | Beauty salons | Beauty & Wellness | 2.26× | ||
| 09 | Hair products | Beauty & Wellness | 2.05× | ||
| 10 | Crafts | Home & Garden | 1.82× | ||
| 11 | Jewelry | Fashion & Accessoires | 1.76× | ||
| 12 | Music videos | Music & Radio | 1.73× | ||
| 13 | Comedy movies | Movies & TV | 1.72× | ||
| 14 | Cosmetics | Beauty & Wellness | 1.71× | ||
| 15 | Dance | Business & Career | 1.71× | ||
| 16 | Photography | Arts & Culture | 1.60× | ||
| 17 | Cooking | Food & Beverages | 1.57× | ||
| 18 | Current events | Arts & Culture | 1.52× | ||
| 19 | Televisions | Technology & Electronics | 1.52× | ||
| 20 | Design | Home & Garden | 1.50× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Extroversion | THRILL | 1.78× | |
| Creativity | OPEN | 1.71× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 1.69× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Spirituality | BALANCE | 0.88× | |
| Quality Awareness | PREMIUM | 0.88× | |
| Luxury Orientation | PREMIUM | 0.92× |
Tattoos heeft een geschatte doelgroep van 8,295,816 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
29.0% van de Tattoos-fans is vrouw, 71.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 32.0 jaar.
Tattoos-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Spas (2.83×), Current events (1.52×) en Free software (2.8×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Tattoos-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~400K), Uttar Pradesh (bereik ~300K) en West Bengal (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Tattoos zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Current events (1.52×), Free software (2.8×), Hair products (2.05×) en Comedy movies (1.72×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Tattoos zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.