Een dataprofiel van de mensen die Tom Cruise in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Tom Cruise heeft een geschatte doelgroep van 4,166,891 personen in India.
De gemiddelde Tom Cruise-fan in India is 27.7 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Mission: Impossible (film series), FIFA World Cup 2026, Asia Cup, met de sterkste overindexering op Mission: Impossible (film series) (14.76× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Tom Cruise-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 27.7 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Patriotism, Career Orientation.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Tom Cruise-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 27.7 jaar oud, met uitgesproken Patriotism-tendensen en een duidelijke affiniteit met Mission: Impossible (film series).
De kerncijfers die het Tom Cruise-profiel in India kenmerken.
22.8% is vrouw, 77.2% is man, gemiddelde leeftijd 27.7.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 22.8% |
| Man | 77.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.7 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 4,166,891 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 45% | |
| 20-29 | 33% | |
| 30-39 | 16% | |
| 40-49 | 4% | |
| 50+ | 2% |
van de wereldwijde Tom Cruise-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 21.6% |
| Brazil | 7.6% |
| India | 7.2% |
Waar de Tom Cruise-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Kerala | ~100K | 1.55× | |
| 02 | Karnataka | ~100K | 1.43× | |
| 03 | Tamil Nadu | ~100K | 1.41× | |
| 04 | Maharashtra | ~300K | 1.26× | |
| 05 | Telangana | ~70K | 1.25× | |
| 06 | West Bengal | ~200K | 1.19× | |
| 07 | Manipur | ~6K | 1.16× | |
| 08 | Andhra Pradesh | ~60K | 1.14× | |
| 09 | Uttarakhand | ~20K | 1.13× | |
| 10 | Gujarat | ~100K | 1.08× | |
| 11 | Odisha | ~50K | 1.07× | |
| 12 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.05× | |
| 13 | Arunachal Pradesh | ~3K | 1.03× | |
| 14 | Haryana | ~50K | 0.98× | |
| 15 | Jharkhand | ~30K | 0.97× | |
| 16 | Chhattisgarh | ~30K | 0.96× | |
| 17 | Goa | ~4K | 0.95× | |
| 18 | Rajasthan | ~90K | 0.94× | |
| 19 | Madhya Pradesh | ~70K | 0.91× | |
| 20 | Assam | ~40K | 0.89× | |
| 21 | Nagaland | ~3K | 0.88× | |
| 22 | Punjab (region) | ~50K | 0.85× | |
| 23 | Tripura | ~5K | 0.80× | |
| 24 | Bihar | ~60K | 0.76× | |
| 25 | Mizoram | ~2K | 0.76× | |
| 26 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.73× | |
| 27 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.72× | |
| 28 | Meghalaya | ~3K | 0.70× | |
| 29 | Sikkim | ~1K | 0.68× |
De sterkste cross-interesses van de Tom Cruise-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Mission: Impossible (film series) | Movies & TV | 14.76× | ||
| 02 | Ishan Kishan | Sports | 5.78× | ||
| 03 | South Africa national cricket team | Sports | 5.06× | ||
| 04 | New Zealand national cricket team | Sports | 4.91× | ||
| 05 | Actor Vijay | Movies & TV | 4.36× | ||
| 06 | Peacemaker | Movies & TV | 3.97× | ||
| 07 | Indian subcontinent | Travel & Leisure | 3.43× | ||
| 08 | Wikipedia | Internet & Social Media | 3.33× | ||
| 09 | Mausam (2011 film) | Movie / TV Show / Series | 3.30× | ||
| 10 | Team sport | Sports | 3.27× | ||
| 11 | Pakistan national cricket team | Sports | 3.09× | ||
| 12 | Harry Potter | Movies & TV | 2.86× | ||
| 13 | Chennai Super Kings | Sports | 2.79× | ||
| 14 | Asia Cup | Sports | 2.53× | ||
| 15 | Dharmendra | Movies & TV | 2.32× | ||
| 16 | Superman | Movies & TV | 2.14× | ||
| 17 | FIFA World Cup 2026 | Sports | 2.05× | ||
| 18 | XXXTentacion | Music & Radio | 2.01× | ||
| 19 | India national cricket team | Sports | 1.84× | ||
| 20 | Indian Premier League | Sports | 1.61× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 2.21× | |
| Career Orientation | POWER | 1.60× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.53× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Design Affinity | PREMIUM | 0.97× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.98× | |
| Creativity | OPEN | 1.03× |
Tom Cruise heeft een geschatte doelgroep van 4,166,891 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
22.8% van de Tom Cruise-fans is vrouw, 77.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 27.7 jaar.
Tom Cruise-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Mission: Impossible (film series) (14.76×), FIFA World Cup 2026 (2.05×) en Asia Cup (2.53×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Tom Cruise-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en West Bengal (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Tom Cruise zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op FIFA World Cup 2026 (2.05×), Asia Cup (2.53×), Indian Premier League (1.61×) en Ishan Kishan (5.78×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Tom Cruise zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.