Een dataprofiel van de mensen die Veganism in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Veganism heeft een geschatte doelgroep van 9,161,228 personen in India.
De gemiddelde Veganism-fan in India is 34.2 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Karnataka.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Shalwar kameez, Party dress, Bridesmaid, met de sterkste overindexering op Shalwar kameez (1.69× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Veganism-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.2 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Healthy Lifestyle, Indulgence.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Veganism-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.2 jaar oud, met uitgesproken Healthy Lifestyle-tendensen en een duidelijke affiniteit met Shalwar kameez.
De kerncijfers die het Veganism-profiel in India kenmerken.
42.8% is vrouw, 57.2% is man, gemiddelde leeftijd 34.2.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 42.8% |
| Man | 57.2% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.2 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 9,161,228 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 26% | |
| 20-29 | 31% | |
| 30-39 | 19% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 11% |
van de wereldwijde Veganism-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 19.8% |
| United Kingdom | 5.9% |
| Italy | 5.7% |
Waar de Veganism-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Goa | ~30K | 3.51× | |
| 02 | Uttarakhand | ~60K | 1.40× | |
| 03 | Himachal Pradesh | ~50K | 1.31× | |
| 04 | Punjab (region) | ~100K | 1.19× | |
| 05 | Karnataka | ~300K | 1.11× | |
| 06 | Maharashtra | ~500K | 1.04× | |
| 07 | Tamil Nadu | ~200K | 1.02× | |
| 08 | Manipur | ~10K | 1.01× | |
| 09 | Rajasthan | ~200K | 0.97× | |
| 10 | Arunachal Pradesh | ~5K | 0.97× | |
| 11 | Sikkim | ~4K | 0.96× | |
| 12 | Kerala | ~100K | 0.93× | |
| 13 | Nagaland | ~6K | 0.93× | |
| 14 | Telangana | ~100K | 0.89× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~40K | 0.89× | |
| 16 | Mizoram | ~6K | 0.89× | |
| 17 | Uttar Pradesh | ~400K | 0.88× | |
| 18 | Chhattisgarh | ~50K | 0.88× | |
| 19 | Haryana | ~100K | 0.87× | |
| 20 | Gujarat | ~200K | 0.86× | |
| 21 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.86× | |
| 22 | Meghalaya | ~8K | 0.86× | |
| 23 | Jharkhand | ~70K | 0.84× | |
| 24 | Tripura | ~10K | 0.84× | |
| 25 | Assam | ~80K | 0.81× | |
| 26 | Andhra Pradesh | ~90K | 0.79× | |
| 27 | Odisha | ~70K | 0.72× | |
| 28 | West Bengal | ~200K | 0.69× | |
| 29 | Bihar | ~100K | 0.67× |
De sterkste cross-interesses van de Veganism-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Vegetarianism | Food & Beverages | 1.99× | ||
| 02 | German cuisine | Food & Beverages | 1.82× | ||
| 03 | Organic food | Food & Beverages | 1.78× | ||
| 04 | Vegetarian cuisine | Food & Beverages | 1.75× | ||
| 05 | Party dress | Fashion & Accessoires | 1.73× | ||
| 06 | Moisturizer | Home & Garden | 1.70× | ||
| 07 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.69× | ||
| 08 | Gown | Fashion & Accessoires | 1.65× | ||
| 09 | Bridesmaid | Kids & Family | 1.63× | ||
| 10 | Seafood | Food & Beverages | 1.63× | ||
| 11 | Kalamkari | Home & Garden | 1.61× | ||
| 12 | Wedding ring | Fashion & Accessoires | 1.60× | ||
| 13 | Engagement ring | Fashion & Accessoires | 1.60× | ||
| 14 | Anarkali Salwar Suit | Fashion & Accessoires | 1.56× | ||
| 15 | Ring (jewellery) | Fashion & Accessoires | 1.54× | ||
| 16 | Necklace | Fashion & Accessoires | 1.52× | ||
| 17 | Organic farming | Food & Beverages | 1.52× | ||
| 18 | Skirt | Fashion & Accessoires | 1.51× | ||
| 19 | Lehenga | Fashion & Accessoires | 1.51× | ||
| 20 | Diners | Food & Beverages | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.26× | |
| Indulgence | JOY | 1.21× | |
| Design Affinity | PREMIUM | 1.18× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.78× | |
| Risk Appetite | THRILL | 0.95× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 0.95× |
Veganism heeft een geschatte doelgroep van 9,161,228 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
42.8% van de Veganism-fans is vrouw, 57.2% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.2 jaar.
Veganism-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Shalwar kameez (1.69×), Party dress (1.73×) en Bridesmaid (1.63×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Veganism-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~500K), Uttar Pradesh (bereik ~400K) en Karnataka (bereik ~300K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Veganism zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Party dress (1.73×), Bridesmaid (1.63×), Organic food (1.78×) en Wedding ring (1.6×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Veganism zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.