Een dataprofiel van de mensen die Wine in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Wine heeft een geschatte doelgroep van 6,768,002 personen in India.
De gemiddelde Wine-fan in India is 34.3 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Telangana, Uttar Pradesh.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Cotton, Wedding reception, Shalwar kameez, met de sterkste overindexering op Cotton (1.71× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Wine-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 34.3 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Indulgence, Urban Lifestyle.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Wine-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 34.3 jaar oud, met uitgesproken Indulgence-tendensen en een duidelijke affiniteit met Cotton.
De kerncijfers die het Wine-profiel in India kenmerken.
28.0% is vrouw, 72.0% is man, gemiddelde leeftijd 34.3.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 28.0% |
| Man | 72.0% |
| Gemiddelde leeftijd | 34.3 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 6,768,002 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 22% | |
| 20-29 | 34% | |
| 30-39 | 22% | |
| 40-49 | 13% | |
| 50+ | 9% |
van de wereldwijde Wine-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 22.0% |
| Italy | 6.3% |
| United Kingdom | 5.1% |
Waar de Wine-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Telangana | ~300K | 3.15× | |
| 02 | Andhra Pradesh | ~200K | 2.11× | |
| 03 | Goa | ~10K | 1.69× | |
| 04 | Meghalaya | ~9K | 1.21× | |
| 05 | Assam | ~80K | 1.10× | |
| 06 | Chhattisgarh | ~50K | 1.08× | |
| 07 | Karnataka | ~200K | 1.06× | |
| 08 | Maharashtra | ~300K | 1.04× | |
| 09 | Tripura | ~9K | 1.03× | |
| 10 | Uttarakhand | ~30K | 0.98× | |
| 11 | Arunachal Pradesh | ~4K | 0.98× | |
| 12 | Nagaland | ~5K | 0.95× | |
| 13 | Manipur | ~8K | 0.93× | |
| 14 | West Bengal | ~200K | 0.92× | |
| 15 | Sikkim | ~3K | 0.90× | |
| 16 | Odisha | ~60K | 0.87× | |
| 17 | Tamil Nadu | ~100K | 0.85× | |
| 18 | Haryana | ~70K | 0.85× | |
| 19 | Rajasthan | ~100K | 0.82× | |
| 20 | Madhya Pradesh | ~100K | 0.82× | |
| 21 | Jharkhand | ~50K | 0.79× | |
| 22 | Punjab (region) | ~70K | 0.78× | |
| 23 | Mizoram | ~3K | 0.74× | |
| 24 | Himachal Pradesh | ~20K | 0.72× | |
| 25 | Uttar Pradesh | ~200K | 0.68× | |
| 26 | Gujarat | ~100K | 0.58× | |
| 27 | Kerala | ~60K | 0.56× | |
| 28 | Bihar | ~70K | 0.52× | |
| 29 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.48× |
De sterkste cross-interesses van de Wine-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | Anarkali Salwar Suit | Fashion & Accessoires | 2.12× | ||
| 02 | Distilled beverage | Food & Beverages | 1.94× | ||
| 03 | Fabindia | Home & Garden | 1.93× | ||
| 04 | Gown | Fashion & Accessoires | 1.88× | ||
| 05 | Wedding reception | Kids & Family | 1.84× | ||
| 06 | Sari-sari store | Shopping | 1.77× | ||
| 07 | Embroidery | Home & Garden | 1.76× | ||
| 08 | Indian wedding clothes | Fashion & Accessoires | 1.73× | ||
| 09 | Cotton | Fashion & Accessoires | 1.71× | ||
| 10 | Shalwar kameez | Fashion & Accessoires | 1.71× | ||
| 11 | Skirt | Fashion & Accessoires | 1.68× | ||
| 12 | Blouse | Fashion & Accessoires | 1.68× | ||
| 13 | Canada | Travel & Leisure | 1.66× | ||
| 14 | Jewelry design | Fashion & Accessoires | 1.64× | ||
| 15 | Marriage proposal | Kids & Family | 1.63× | ||
| 16 | Handmade jewelry | Fashion & Accessoires | 1.62× | ||
| 17 | Bridesmaid | Kids & Family | 1.60× | ||
| 18 | Beer | Food & Beverages | 1.60× | ||
| 19 | Party dress | Fashion & Accessoires | 1.59× | ||
| 20 | Syria | Travel & Leisure | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Indulgence | JOY | 1.79× | |
| Urban Lifestyle | OPEN | 1.30× | |
| Healthy Lifestyle | BALANCE | 1.29× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Patriotism | CONSERVATISM | 0.92× | |
| Need for Security | CONSERVATISM | 1.00× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.04× |
Wine heeft een geschatte doelgroep van 6,768,002 personen in India, geconcentreerd in Maharashtra en Telangana.
28.0% van de Wine-fans is vrouw, 72.0% is man, met een gemiddelde leeftijd van 34.3 jaar.
Wine-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Cotton (1.71×), Wedding reception (1.84×) en Shalwar kameez (1.71×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Wine-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~300K), Telangana (bereik ~300K) en Uttar Pradesh (bereik ~200K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Wine zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op Wedding reception (1.84×), Shalwar kameez (1.71×), Sari-sari store (1.77×) en Indian wedding clothes (1.73×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Wine zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.