Een dataprofiel van de mensen die Extreme sport in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Extreme sport heeft een geschatte doelgroep van 3,160,304 personen in India.
De gemiddelde Extreme sport-fan in India is 30.5 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, West Bengal.
De kerncijfers die het Extreme sport-profiel in India kenmerken.
18.1% is vrouw, 81.9% is man, gemiddelde leeftijd 30.5.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 18.1% |
| Man | 81.9% |
| Gemiddelde leeftijd | 30.5 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,160,304 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 38% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 17% | |
| 40-49 | 9% | |
| 50+ | 6% |
van de wereldwijde Extreme sport-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| United States | 20.9% |
| Japan | 6.3% |
| Italy | 5.6% |
Waar de Extreme sport-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Sikkim | ~2K | 1.33× | |
| 02 | Nagaland | ~3K | 1.18× | |
| 03 | Mizoram | ~3K | 1.16× | |
| 04 | Arunachal Pradesh | ~2K | 1.16× | |
| 05 | Maharashtra | ~200K | 1.12× | |
| 06 | Manipur | ~4K | 1.05× | |
| 07 | Meghalaya | ~3K | 1.05× | |
| 08 | Tripura | ~4K | 1.00× | |
| 09 | Punjab (region) | ~40K | 0.99× | |
| 10 | Goa | ~3K | 0.99× | |
| 11 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.94× | |
| 12 | Kerala | ~40K | 0.93× | |
| 13 | Chhattisgarh | ~20K | 0.92× | |
| 14 | Uttarakhand | ~10K | 0.92× | |
| 15 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.91× | |
| 16 | Jharkhand | ~20K | 0.90× | |
| 17 | Assam | ~30K | 0.87× | |
| 18 | Haryana | ~30K | 0.85× | |
| 19 | Odisha | ~30K | 0.85× | |
| 20 | Andhra Pradesh | ~30K | 0.83× | |
| 21 | Karnataka | ~60K | 0.82× | |
| 22 | Gujarat | ~70K | 0.81× | |
| 23 | Madhya Pradesh | ~50K | 0.78× | |
| 24 | Rajasthan | ~50K | 0.76× | |
| 25 | Bihar | ~50K | 0.76× | |
| 26 | West Bengal | ~70K | 0.75× | |
| 27 | Telangana | ~30K | 0.74× | |
| 28 | Uttar Pradesh | ~100K | 0.72× | |
| 29 | Tamil Nadu | ~50K | 0.72× |
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Extreme sport zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.