Een dataprofiel van de mensen die Huawei in India kopen, volgen en waarderen — gemodelleerd uit meer dan twaalf digitale signaalbronnen. Huawei heeft een geschatte doelgroep van 3,180,691 personen in India.
De gemiddelde Huawei-fan in India is 27.0 jaar oud, overwegend mannelijk, en woont vooral in Maharashtra.
De doelgroep is geconcentreerd in Maharashtra, Uttar Pradesh, Gujarat.
Tot de belangrijkste merkaffiniteiten behoren Indian Premier League, India national cricket team, TV, met de sterkste overindexering op Indian Premier League (1.7× het landelijk gemiddelde).
Demografisch is de Huawei-doelgroep overwegend mannelijk, met een gemiddelde leeftijd van 27.0 jaar, en scoort zij bovengemiddeld op persoonlijkheidskenmerken als Social Media Usage, Early Adopter Mentality.
Vergeleken met de landelijke basislijn vertoont deze doelgroep onderscheidende patronen over 20 merkaffiniteiten en 29 regio's die Rascasse volgt.
De typische Huawei-fan in India is overwegend mannelijk, ongeveer 27.0 jaar oud, met uitgesproken Social Media Usage-tendensen en een duidelijke affiniteit met Indian Premier League.
De kerncijfers die het Huawei-profiel in India kenmerken.
23.7% is vrouw, 76.3% is man, gemiddelde leeftijd 27.0.
| Kengetal | Waarde |
|---|---|
| Vrouw | 23.7% |
| Man | 76.3% |
| Gemiddelde leeftijd | 27.0 |
| Geschatte doelgroepgrootte | 3,180,691 |
| Leeftijdsgroep | Aandeel | % |
|---|---|---|
| 16-19 | 51% | |
| 20-29 | 30% | |
| 30-39 | 11% | |
| 40-49 | 5% | |
| 50+ | 4% |
van de wereldwijde Huawei-doelgroep bevindt zich in India.
| Land | Aandeel |
|---|---|
| Mexico | 6.1% |
| India | 4.9% |
| China | 4.4% |
Waar de Huawei-doelgroep in India het sterkst is.
| # | Regio | Bereik | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|
| 01 | Tripura | ~6K | 1.43× | |
| 02 | Gujarat | ~100K | 1.40× | |
| 03 | Kerala | ~60K | 1.35× | |
| 04 | Karnataka | ~100K | 1.28× | |
| 05 | Tamil Nadu | ~100K | 1.28× | |
| 06 | Maharashtra | ~200K | 1.21× | |
| 07 | Uttar Pradesh | ~200K | 1.15× | |
| 08 | Punjab (region) | ~40K | 1.04× | |
| 09 | Goa | ~3K | 1.04× | |
| 10 | Manipur | ~4K | 1.03× | |
| 11 | Rajasthan | ~70K | 1.01× | |
| 12 | Haryana | ~40K | 1.00× | |
| 13 | Telangana | ~50K | 0.99× | |
| 14 | Jammu and Kashmir | ~10K | 0.95× | |
| 15 | Madhya Pradesh | ~60K | 0.92× | |
| 16 | Uttarakhand | ~10K | 0.92× | |
| 17 | Meghalaya | ~3K | 0.92× | |
| 18 | Jharkhand | ~20K | 0.91× | |
| 19 | West Bengal | ~90K | 0.90× | |
| 20 | Andhra Pradesh | ~40K | 0.90× | |
| 21 | Nagaland | ~2K | 0.90× | |
| 22 | Mizoram | ~2K | 0.90× | |
| 23 | Arunachal Pradesh | ~2K | 0.89× | |
| 24 | Bihar | ~50K | 0.88× | |
| 25 | Assam | ~30K | 0.85× | |
| 26 | Chhattisgarh | ~20K | 0.85× | |
| 27 | Sikkim | ~1K | 0.85× | |
| 28 | Himachal Pradesh | ~10K | 0.79× | |
| 29 | Odisha | ~30K | 0.73× |
De sterkste cross-interesses van de Huawei-doelgroep — merken, thema's en personen samen.
| # | · | Interesse | Categorie | Affiniteit | × |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | OPPO | Technology & Electronics | 3.48× | ||
| 02 | Vivo (telecommunications) | Technology & Electronics | 3.26× | ||
| 03 | Colors (TV channel) | Movies & TV | 2.11× | ||
| 04 | Option (finance) | Business & Career | 1.98× | ||
| 05 | Rajasthan Royals | Sports | 1.97× | ||
| 06 | Tamil cinema | Movies & TV | 1.95× | ||
| 07 | Electronics | Technology & Electronics | 1.91× | ||
| 08 | Card games | Games | 1.91× | ||
| 09 | Kolkata Knight Riders | Sports | 1.90× | ||
| 10 | Rohit Sharma | Sports | 1.90× | ||
| 11 | Royal Challengers Bangalore | Sports | 1.88× | ||
| 12 | Tamil language | Politics & Society | 1.83× | ||
| 13 | Chennai Super Kings | Sports | 1.82× | ||
| 14 | India national cricket team | Sports | 1.80× | ||
| 15 | Virat Kohli | Sports | 1.78× | ||
| 16 | Indian Premier League | Sports | 1.70× | ||
| 17 | TV | Movies & TV | 1.57× | ||
| 18 | Celebrity | Movies & TV | 1.54× | ||
| 19 | Cinema of India | Movies & TV | 1.52× | ||
| 20 | Computers | Technology & Electronics | 1.51× |
Waarden boven 1,00× liggen boven het landelijk gemiddelde, waarden onder 1,00× eronder.
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Social Media Usage | JOY | 1.37× | |
| Early Adopter Mentality | POWER | 1.32× | |
| Risk Appetite | THRILL | 1.23× |
| Kenmerk | Cluster | Afwijking | Score |
|---|---|---|---|
| Sustainability | BALANCE | 0.71× | |
| Mindfulness | BALANCE | 0.72× | |
| Price Sensitivity | PREMIUM | 0.72× |
De doelmarkt van Huawei in India omvat naar schatting 3,180,691 personen, geconcentreerd in Maharashtra en Uttar Pradesh.
23.7% van de Huawei-doelgroep is vrouw, 76.3% is man, met een gemiddelde leeftijd van 27.0 jaar.
Huawei-fans tonen de sterkste merkaffiniteit voor Indian Premier League (1.7×), India national cricket team (1.8×) en TV (1.57×) ten opzichte van het landelijk gemiddelde.
Huawei-fans in India zijn het sterkst geconcentreerd in Maharashtra (bereik ~200K), Uttar Pradesh (bereik ~200K) en Gujarat (bereik ~100K). Deze drie regio's vormen samen het grootste deel van de actieve doelgroep.
Naast Huawei zelf scoort de doelgroep bovengemiddeld op India national cricket team (1.8×), TV (1.57×), Virat Kohli (1.78×) en Chennai Super Kings (1.82×) vergeleken met het gemiddelde in India.
Verwante profielen, ranglijsten en dezelfde doelgroep in andere markten.
De doelgroepgrootte is het geschatte aantal mensen in India dat actief naar Huawei zoekt. Affiniteit is een overindexratio: 2,0× betekent dat de doelgroep twee keer zo waarschijnlijk met dat merk of kenmerk in aanraking komt als het landelijk gemiddelde. Bereik is het geschatte aantal doelgroepleden in een regio. De tabellen met regio's en merkaffiniteiten zijn gesorteerd van sterkste naar zwakste signaal.
Dit doelgroepprofiel is door Rascasse samengesteld uit geanonimiseerde zoekgedragsignalen in India. Zie voor de aanpak de methodologie. Affiniteitswaarden zijn overindexratio's ten opzichte van het landelijk gemiddelde (1,0 = basislijn). Doelgroepgroottes zijn schattingen, geen metingen.
Van wereldwijde massamerken tot lokale nichesegmenten — verken de volledige bibliotheek en zie welke intelligencelagen inbegrepen zijn.